Funkcjonowanie emocjonalne i społeczne

Wysłane przez anne 

anne (offline)

Post #1

08-01-2011 - 17:32:30

Zabrze 

Dzień dobry,

nazywam się Anna Brandt, jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Piszę pracę magisterską, w której chcę poruszyć tematykę emocjonalnego i relacyjnego funkcjonowania kobiet po mastektomii. Chciałabym, aby do mojej grupy weszły kobiety, które poddają się zabiegowi rekonstrukcji piersi, jak i te które nie decydują się na ten zabieg.
Poszukuję chętnych do wzięcia udziału w moich badaniach. Dobrze zdaję sobie sprawę, że część z Pań już wielokrotnie udzielała takiego wsparcia infromacyjnego studentom i dyplomantom, ale mimo wszystko gorąco zachęcam i bardzo serdecznie proszę o zgłoszenie się do moich badań. Udział w nich polega na wypełnianiu kilku kwestionariuszu, dzięki temu można przyjrzeć się sobie i swojemu funkcjonowaniu, i chociaż znamy siebie same najlepiej, zawsze można się dowiedzieć czegoś więcej smiling smiley
Pań zgoda byłaby dla mnie niezwykle cenna, gdyż takich badań w Polsce (szczególnie z udziałem kobiet po rekonstrukcji) jest wciąż niewiele, a poszerzenie stanu wiedzy mogłoby pozwolić na tworzenie bardziej adekwatnych i efektywnych programów pomocowych dla kobiet po mastektomii.
Ja, z mojej strony, postaram się, aby wyniki, które uzyskam z badań, umożliwiły mi nie tylko na napisanie pracy mgr, ale również chciałabym aby pozwoliły na przygotowanie projektu wsparcia wdrożonego np. w Klubie Amazonek.
W ten sposób, przynajmniej pośrednio, mogłabym się odwdzięczyć za okazaną mi Waszą pomoc.

Bardzo proszę o kontakt mailowy: ann-ya@wp.pl

Pozdrawiam ciepło,
Ania Brandt

anne (offline)

Post #2

09-01-2011 - 20:09:16

Zabrze 

To jeszcze raz ja, chciałabym doprecyzować pewną kwestię ze względu na pewne uwagi, sugestie i refleksje Pań zawarte w różnych postach w wątku dotyczących kobiet po operacjach oszczędzających i ich udziału w badaniach. Ja chciałabym zaprosić do moich badań również osoby po tego typu zabiegach. Wychodzę z założenia, że sytuacja psychologiczna osób, które przeżyły stres choroby i doświadczyły zmagania się z uciążliwymi skutkami leczenia jest podobna, niezależnie od tego, czy została usunięta cała pierś, czy tylko jakaś jej część. To zawsze ingerencja w ciało i myślę, że w przyżywaniu kobiet doświadczana jest podobnie.
Pozdrawiam!
Ania

ToJa (offline)

Post #3

09-01-2011 - 20:18:47

no ok - wreszcie i mnie się weźmie pod uwage smiling smiley

agawa (offline)

Post #4

09-01-2011 - 20:31:22

okolice 

Elastyczność i zdolność do przystosowywania się do nowych warunków/zmiannych otoczneia/informacji świadczy o inteligencji przewraca_oczy Lubię współpracować z inteligentnymi buzki
Ale prośbę o ankietę przesłałam wczoraj... i nie dostałam... Wysyłam raz jeszcze forumowicz

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 09-01-2011 - 20:32:50 przez agawa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 387
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022