amazonki z wykształceniem medycznym i bimedycznym

Wysłane przez rotifera 

rotifera (offline)

Post #1

28-08-2018 - 11:44:26

Dziewczyny,
poradźcie mi gdzie najlepiej ogłosić, że szukam kontaktu z Amazonkami, które mają wykształcenie medyczne lub biomedyczne. Chodzi mi o stworzenie grupy dyskusyjnej, w której wymieniałybyśmy poglądy na temat leczenia raka na poziomie naukowym.

Rotifera

lulu (offline)

Post #2

28-08-2018 - 12:13:51

k/Kwidzyna 

A na cóż Ci amazonki do takiej dyskusji, poszukaj medycznych for, tam otrzymasz ten poziom dyskusji.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Agaba190 (offline)

Post #3

28-08-2018 - 14:00:13

k/Warszawy 

Chyba na forum nie ma żadnej dziewczyny z takim wykształceniem. Ale może się mylę.
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli mówiąc o dyskusji na temat leczenia raka piersi na poziomie naukowym??. Może doprecyzuj, bo dla mnie to nie jest jasne o co chodzi. Bardziej o teorię niż praktykę?.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

rotifera (offline)

Post #4

28-08-2018 - 20:15:00

Rzeczywiście można powiedzieć, że bardziej chodzi mi o teorię niż praktykę. Wiedza naukowa znacząco wyprzedza to, co jest stosowane w medycynie. Szukam osób do dyskusji na tematy takie jak np. znaczenie czynnika NF-kB w rozwoju choroby, rola polaryzacji Th1/ Th2, znaczenie miRNA itd. Wydaje mi się, że nie wszyscy byliby tym zainteresowani, stąd poszukiwanie dziewczyn z wykształceniem biomedycznym lub medycznym. Przeszłam całe leczenie i mam sporo przemyśleń na jego temat. Myślę, że wymiana wniosków do jakich się dochodzi mogłaby przynieść korzyści dla nas wszystkich.

Agaba190 (offline)

Post #5

29-08-2018 - 07:41:53

k/Warszawy 

No to chyba Lulu miała rację. Będziesz musiała szukać na forach stricte medycznych.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

rotifera (offline)

Post #6

29-08-2018 - 19:54:45

ok, dziękuję.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 444
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018