Zgorzeleckie Amazonki proszą o pomoc

Wysłane przez mgiełka 

mgiełka (offline)

Post #1

10-10-2018 - 20:32:41

Radom 

Facebook niesie to i tamto a przy okazji bardzo ważne informacje. Jedną z nich udostępniam tutaj, prosząc o wsparcie które niewiele wysiłku wymaga a jest mega ważne - o podpisanie petycji.

..." Od marca 2018 roku Centrum Radioterapii w Zgorzelcu jest gotowe. Ta placówka, z dwoma najnowszej generacji akceleratorami oraz tomografem komputerowym, gotowa przyjąć rocznie 1200 pacjentów cierpiących na różne nowotwory – od siedmiu miesięcy stoi pusta. Najlepszy sprzęt stoi niewykorzystany – „obrasta kurzem”, przeszkolony personel medyczny czeka od miesięcy na decyzję o uruchomieniu. Ośrodek, na który niecierpliwie czekali chorzy ze Zgorzelca, ich najbliżsi, wszystkie osoby, którym na sercu leży dobro polskiej onkologii, nie może spełniać celu, do którego został powołany. Inwestycja ta była i jest niezbędna z punktu widzenia potrzeb pacjentów, stanowi bowiem niezbędne uzupełnienie medycznej działalności zgorzeleckiego szpitala, największej placówki leczniczej w tym rejonie Dolnego Śląska, leczącej co roku 46 tys. chorych. "...

Podpisy pod petycją zostaną doręczone Dyrektorowi Narodowego Funduszu Zdrowia - jako nadzieja na dobre decyzje pozwalające na leczenie pacjentów w tej placówce.

Linki do petycji:

[www.petycjeonline.com]

[amazonkifederacja.pl]


Z amazonki.net od 2006 roku.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 351
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018