Spotkajmy się w Warszawiekawa smileys with beer

Wysłane przez Jolcia 

marzusia (offline)

Post #1

02-02-2016 - 22:29:41

Cieszyn 

Kali przesadza ,nie jest wcale z nią źle ,już samo to ,że herbatka po góralsku jej się marzy świadczy o niezłym samopoczuciu a teraz taka herbatka by się jej przydaładrink.gif

Krynia58 (offline)

Post #2

28-02-2016 - 20:57:01

Warszawa 

Tęsknię za Wami jak nie wiem co. Jak myślicie, uda nam się spotkać do lata?

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

iwciam (offline)

Post #3

28-02-2016 - 21:13:14

a jak ja za Wami tęsknię serce

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

endżi (offline)

Post #4

28-02-2016 - 22:24:11

Warszawa i okolice 

Nom smutny przyznam że i ja codziennie zaglądam do tego wątku z nadzieją że coś ktoś zaproponuje przewraca_oczy
Wprawdzie najbliższy weekend zupełnie mi nie pasuje, ale gdybyście miały chęć wyskoczyć na kawę w kolejny (12-13) to chętnie się piszę kawa

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

Wandka (offline)

Post #5

28-02-2016 - 23:18:53

Warszawa 

O tak w kolejny. W tą niedzielę mam chrzciny najmłodszego wnusia. 12-13 marzec plissssss:myśli

Agaba190 (offline)

Post #6

29-02-2016 - 07:08:56

k/Warszawy 

12-13 marzec mi też pasuje.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

aga66 (offline)

Post #7

29-02-2016 - 13:35:40

Warszawa 

Nie dam rady mam swoje półwieczesmiling bouncing smiley

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Rudziutka84 (offline)

Post #8

03-03-2016 - 23:02:43

Warszawa 

A gdzie na Kawusię endżi ?? duży uśmiech

endżi (offline)

Post #9

07-03-2016 - 11:45:20

Warszawa i okolice 

Rudziutka84
A gdzie na Kawusię endżi ?? duży uśmiech

Rudziutka, myślę że póki co (z różnych powodów) odłożymy naszą kawkę. Na pewno wrócimy do tematu za jakiś czas buzki

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

smilag (offline)

Post #10

13-03-2016 - 23:56:21

a ja dopiero zobaczyłam, że tu jest tyle wątkówsmiling smiley
dopisuję się jako warszawianka (nierodowita bynajmniej), mieszkam na Gocławiu, leczę się w Magodencie na fieldorfa, jestem po pierwszym wlewie AC a przede mną jeszcze ho ho...(czyli 3 AC, 12 taksanów i radio) a potem całe życiesmiling smiley

Zapraszam na bloga
wznowarakowa

Anna57 (offline)

Post #11

02-04-2016 - 22:02:22

Jarosław 

Dawno tu nikt nie zaglądał przewraca_oczy
Ja dalej czekam na zdjęcia z Wigilii ( a to już po Wielkanocy ).....chichot Alunia ,kiedy będą ?????

Al_la (offline)

Post #12

02-04-2016 - 23:30:48

k/Warszawy 

Aniu, przepraszam wstydniś
Nie mogę się za to zabrać bezradny

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Wandka (offline)

Post #13

03-04-2016 - 01:31:14

Warszawa 

Co z Wami Dziewczyny???? Mam dołka i tylko spotkanie może mnie uratować. Jeśli nie chcecie ratować koleżanki topłacze może faktycznie tak jak pisały to inne dziewczyny z Warszawy i okolic "to, towarzystwo wzajemnej adoracji z kilku lat" . Przepraszam ale coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu. Chciałam być z Wami ale????? Przepraszam, czy to spotkania Adoracji Wzajemnych, Czy osób proszących wsparcia. Mam kontakt z Dziewczynami z całej Polski i uważają, ze Warszaw-Amazonki nie jest dla nich. Dlaczego?????? Ja wiem!!!!!! am jes

Przepraszam jeszcze raz, bardzo przepraszam ale niech Każda zrobi taki mały rachunek sumienia. Czy na prawdę jesteśmy dla osób potrzebujących czy aby się spotkać i wyluzować?????????????????

domina13 (offline)

Post #14

03-04-2016 - 06:33:24

Piotrków Tryb. 

Wandka
Co z Wami Dziewczyny???? Mam dołka i tylko spotkanie może mnie uratować. Jeśli nie chcecie ratować koleżanki topłacze może faktycznie tak jak pisały to inne dziewczyny z Warszawy i okolic "to, towarzystwo wzajemnej adoracji z kilku lat" . Przepraszam ale coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu. Chciałam być z Wami ale????? Przepraszam, czy to spotkania Adoracji Wzajemnych, Czy osób proszących wsparcia. Mam kontakt z Dziewczynami z całej Polski i uważają, ze Warszaw-Amazonki nie jest dla nich. Dlaczego??????
Jesteś chyba trochę nie sprawiedliwa,Ja dużo dziewczyn poznałam osobiście z całej Polski,m.in.z Warszawy,na spotkaniu byłam raz (tak się złożyło) 2 m-ce po mastektomii,nie znałam ich,a zostałam bardzo gorącą przyjęta.Cały czas jesteśmy w kontakcie uśmiech Bardzo mnie wspierająsercenie zauważyłam aby było to jak to nazwałaś "to, towarzystwo wzajemnej adoracji z kilku lat"

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Al_la (offline)

Post #15

03-04-2016 - 10:47:42

k/Warszawy 

Wandko, co Ty tu piszesz???
Wiesz, że takie uogólnienia są krzywdzące? bezradny

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Krynia58 (offline)

Post #16

03-04-2016 - 11:24:39

Warszawa 

Kochana Wandziu,
smutno mi się zrobiło po przeczytaniu Twoich słów....nie rozumiem skąd takie opinie i o jaką to "wzajemną adorację" chodzi.
Jeśli ktoś je wyraził to na jakiej podstawie? Co znaczą? Piszesz że wiesz.....rozumiem, że się zgadzasz? Dlaczego? Odpowiedz.....

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

annzaw (offline)

Post #17

03-04-2016 - 12:14:03

Tarnów 

Nie wiem o co tu chodzi ale ja Was moje mile Warszawianki uwielbiam i adoruje smiling smiley bede w CO we wtorek z rana. Ktos cos?

Marggan2 (offline)

Post #18

03-04-2016 - 13:17:08

Szwecja 

Ja bylam na spotkaniu tylko dwa razy (w Polsce/Warszawie bywam tylko zima), ale nie odebralam spotkan tak jak Ty Wandziu.
Jest grupka dziewczyn ktore spotykaja sie czesciej, ale to chyba normalne, ze ktos zaprzyjaznil sie z kims bardziej a z innym mniej.
Na pierwszym spotkaniu w 2015 roku byly dziewczyny w totalnym "dolku" i wydaje mi sie, ze od "starych" dostaly duzo wsparcia.
Na spotkaniu wigilijnym, ktos kto nie bywa czesto (tak jak ja) mogl odniesc wrazenie, ze to Ty jestes ta dusza " towarzystwa wzajemnej adoracji ".
Widzisz jakie to krzywdzace. Po prostu jestes wesola i wszedzie Cie "pelno" duży uśmiech
Jednak jesli cos Cie zabolalo to dobrze, ze poruszylas temat, bo najlepiej wszystko wyjasnic i nie bedzie problemu

Wandka (offline)

Post #19

03-04-2016 - 14:27:20

Warszawa 

Tak, ja jestem osobą, która potrafi się wkręcić. Są jednak osoby skryte, załamane i oczekujące na spotkaniu miłego przywitania, uścisku. Nie będę przytaczała Nicków, czy imion. Te osoby nawet przestały udzielać się na Forum. Przepraszam i jeszcze raz przepraszam jeśli Kogoś uraziłam. Nie oto mi chodziło. Chodziło mi na otwartość Amazonek na nowe, zestresowane osoby. Np. słynne Sabaty???? Nie wszystkie Kobiety jest stać na takie wyjazdy. Jednak Sabaty bardzo integrują osoby (Amazonki). Potem na spotkaniach koleżanki skupiają się przy stoliku i tylko to się liczy. Może później zauważają, że są nowe przybyłe. Jestem taka jaka jestem i walę to co mnie boli, i co widzę i słyszę. Bardzo lubię Dziewczyny z Warszawy i nie tylko. Jednak ja mam odwagę napisać a inni nie i wolą uciec z Forum.

fianiebieska (offline)

Post #20

03-04-2016 - 14:39:07

Warszawa 

Ja byłam na jednym spotkaniu, na wigilijne nie dotarłam. Szkoda, że nie było żadnego spotkania od tamtej pory. Na pewno bym się pojawiła. Prawda jest taka że pewne aspekty naszego życia, nasze doświadczenia tylko my nawzajem zrozumiemy

fianiebieska opowiada

Marggan2 (offline)

Post #21

03-04-2016 - 14:45:23

Szwecja 

Wandziu to bardzo dobrze, ze poruszylas ten temat. Szkoda zeby dziewczyny ktore nie maja checi, czy odwagi powiedziec wprost
uciekaly. Otwartosc na nowe, zestresowane osoby jest bardzo wazna.
Jednym slowem zgadzam sie calkowicie z tym co napisalas w poscie powyzej duży uśmiech serce

Wandka (offline)

Post #22

03-04-2016 - 14:55:59

Warszawa 

Wiem, że otworzyłam "puszkę Pandory". Myślałam a raczej byłam pewna, że będę krytykowana od góry do dołu. Jeśli szczerość to szczerość. Na spotkaniu Wigilijnym kto podniósł tyłeczek z krzesełka aby powitać nowo przybyłych???? Każda siedziała obok drugiej zatopiona w rozmowie. A Kuba i Dziubas przybyli z daleka. Może później ktoś się zainteresował, że są nowi Goście????? Czy nie tak było???? Kocham Was Dziewczyny ale ja jestem taka, że nie czekam na powitanie nawet za pierwszy razem. Sama biegam, witam się, gadam jak nakręcona ale nie wszyscy maja taki tupet.

Al_la (offline)

Post #23

03-04-2016 - 15:58:40

k/Warszawy 

I to Basia i Kuba nie piszą na forum z powodu niedostatecznego powitania? smutny
Myślałam, że jak się wchodzi do pomieszczenia, gdzie goście już siedzą i jedzą, to się mówi ogólne "dzień dobry", albo samemu się obchodzi wszystkich, przedstawia i wita. Nigdy bym nie pomyślała, że należy wstać od stołu i ustawić się w kolejkę.
No cóż, widocznie nie nadążam...

Basiu, Kubo jeśli "tyłeczka nie podniosłam" (nie pamiętam) to przepraszam...serce

Marggan2 (offline)

Post #24

03-04-2016 - 16:15:09

Szwecja 

Wandko, co do Dziubasa i Kuby to jesli dobrze pamietam to Ty przyszlas z nimi.
Ja nie mialam nawet pojecia kto to jest. Powiedzialy mi dziewczyny ktore siedzialy obok.
Jak rozumiem znalas ich wczesniej. Moglas powiedziec cos w stylu: sa tu ze mna osoby, ktore moze nie wszyscy znaja:
Basia i Kuba.
W tym temacie mysle tak samo jak Ala.
Czy to rzeczywiscie chodzilo o Nich (Dziubasa i Kube), ze uciekli z forum?

Wandka (offline)

Post #25

03-04-2016 - 16:49:53

Warszawa 

Dziewczyny, jeśli kogoś uraziłam to jeszcze raz przepraszam!!!!!!!!!! Ja naprawdę Was kocham i nie chcę stracić. Myślę, że po to jest to forum aby wyrazić własne spostrzeżenia a nie tylko "będzie dobrze"buzki

iwet (offline)

Post #26

03-04-2016 - 18:07:54

Warszawa 

Marggan,ale Ala przedstawiła wszystkim Dziubasa i Kubę/ogólnie/.Myślę,że Ala ma rację.Wandko osoby przychodzące witają się.

Marggan2 (offline)

Post #27

03-04-2016 - 19:39:57

Szwecja 

Iwet ja to wlasnie napisalam, ze osoby wchodzace witaja sie a osoba wprowadzajaca je przedstawia.
Mowisz, ze Ala przedstawila, to znaczy ja glucha, albo roztrzepana uśmiech

Rudzia (offline)

Post #28

03-04-2016 - 20:26:52

Warszawa 

Droga Wandko przykre to co piszesz i bardzo niesprawiedliwe, a nawet krzywdzące... bynajmniej nie mnie ale inne bardzo wartościowe osoby.
Czytam i czytam i zachodzę w głowę o co Ci tak naprawdę chodziło??????????
Czy o brak spotkań czy o brak zainteresowania Kubą i Dziubasem????
I czy jesteś faktycznie gotowa na konsekwencje tegoż otwarcia "ów puszki Pandory"???
Myślę, że poniosło Cię... i wylałaś swój żal. Szkoda, że niby ta twoja szczerość zadała ból innym.
I powiem Ci jedno, jeśli komuś zależy na spotkaniu to znajdzie na nie sposób a nie czeka... na innych.
Proponuję założyć Ci swój wątek "Spotkania z Wandzią" i tym samym zainaugurujesz swoją działalność etc.

Mam nadzieję, że ten dołek już za Tobą... życzę Ci więcej optymizmu i wyluzuj!!!!

A dla wszystkich Warszawskich Amazonek, tych "zwyczajnych"oczko i tych z kręgu " wzajemnej adoracji"chichotprzesyłam słodkie buziaki buzki
bo właśnie jem gorzką czekoladę mniam

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

domina13 (offline)

Post #29

03-04-2016 - 20:35:06

Piotrków Tryb. 

Rudzia
I powiem Ci jedno, jeśli komuś zależy na spotkaniu to znajdzie na nie sposób a nie czeka... na innych.
Proponuję założyć Ci swój wątek "Spotkania z Wandzią" i tym samym zainaugurujesz swoją działalność etc.
brawouśmiechbrawo

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

marzusia (offline)

Post #30

03-04-2016 - 23:39:46

Cieszyn 

to ja już się zapisuję na spotkanie z Wandeczkąchichot

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 471
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022