Spotkajmy się w Warszawiekawa smileys with beer

Wysłane przez Jolcia 

iwusiak (offline)

Post #1

21-12-2015 - 19:24:53

Warszawa 

Ostatnia wczoraj przybylam i ostatnia dzisiaj sie wpisuj.Szczerze, szlam troche zestresowana bo znalam tylko kilka dziewczyn a tu miala byc pokazna gromada.Ale dziewczyny i Chlopak okazali sie superduży uśmiechA dziubaska mnie po prostu powalila, duzo pozytywnej energiiserceDzieki za wszystko i za pakunki z pysznosciami.Piernik zniknal...... pozostalo tylko wspomnienie.

Emi (offline)

Post #2

21-12-2015 - 20:29:01

Warszawa 

Pierwsza i ostatnia to byłam ja uśmiech - miło mi było poznać nowe osoby i dziękuję wszystkim za razem spędzone chwile w tym szczególnym dniu buzki buzki

dziubas (offline)

Post #3

21-12-2015 - 21:45:36

Gdańsk 

No to kolej na mnie! takTroche czekałam, żeby Kuba jako ostatni dotarł do domciu! O 21.12 dostałam smsa, że dotarł! Uff! hura
Kochani! Trudno wyrazic co czuję! Było po prostu cudnie, a że to nie sen, to na dowód są fotki! Było troche za krótko bo nie zdażyłam ze wszystkimi pogadać! Wiec mam ten niedosyt, z którym ponoc należy odchodzic od stołu!oczko Kochani! Nawet skryte marzenia sie spełniają! Myślę, ze to nie ostatnie nasze spotkanie! Ala z meżem mnie przyjęli jak domownika i tak się u nich czułam, nawet Tigra mnie polubiła!radocha My z Wandką i z Kubą dziś jeszcze pospacerowałiśmy w zimowo-wiosennym deszczyku po Nowym Swiecie i Krakowskim Przedmieściu! Było mega bajecznie!serce

Rudzia (offline)

Post #4

22-12-2015 - 12:53:20

Warszawa 

Na wstępie uprzedzam jezor wróciłam w niedzielę o przyzwoitej porze śmiech a z przyczyn technicznych i braku możliwości dopiero dziś mogę się tu wpisać i pięknie podziękować za przemiłe spotkanie Wigilijne .

Oczywiście, że było cudnie i magicznie!!! Ba! nawet udało mi się skraść całusa
i był to poprawny i grzeczny buziak mniam oczko
Wielkie pokłony dla Naszej Halinki buzki, rozpieszczasz Nas Kochana!!! hihi...
Atmosfera domowa! Potrawy, wypieki...muzyczka... SUPER!!!!PYCHA!!! MNIAM!!!
Jak przystało na Wigilię i jej tradycję, było dodatkowe nakrycie do stołu dla ... tak zwanego niespodziewanego gościa.
I tu... Wielka niespodzianka!
Tymi naszymi niespodziewanymi gośćmi był Dziubasek i Kuba uśmiech No czad!!! Fajny prezent ok

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe popołudnie buziak
Lubię...z Wami się pośmiać, pogadać i ... takie tam śmiech

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Kuba (offline)

Post #5

23-12-2015 - 18:02:32

Gogolin 

Jak tylko wszedłem na salę, to pierwsza myśl była taka: gdzie ta Rudzia?duży uśmiechserce Dziękuję zwłaszcza Dziewczynom, które mnie "wykorzystały" - od tego w końcu jestem i nie ukrywam, że też po to przyjechałem. Basi i Wandce dziękuję za opiekę i wsparcie psychicznebuziak Kofam Wasróże

dziubas (offline)

Post #6

23-12-2015 - 18:14:31

Gdańsk 

wstydniśbuziak

Jolcia (offline)

Post #7

23-12-2015 - 21:13:39

No popatrz Kuba, a ja Cię nie wykorzystałam myśli

Al_la (offline)

Post #8

23-12-2015 - 21:37:20

k/Warszawy 

Kali, iwusiak, iwet - jeśli chcecie moje fotki ze spotkania, poproszę o adres mailowy na pw.
Ja też poproszę Wasze fotki.
Wybiorę kilkanaście i wyślę Myszce, coby pokazała nas w galerii, czyli tutaj: [amazonki.net]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Kuba (offline)

Post #9

23-12-2015 - 21:40:35

Gogolin 

Jolcia
No popatrz Kuba, a ja Cię nie wykorzystałam myśli
Następnym razem musimy to nadrobićduży uśmiech

Jolcia (offline)

Post #10

23-12-2015 - 23:01:30

Oczywista oczywistość duży uśmiech

Wandka (offline)

Post #11

23-12-2015 - 23:56:44

Warszawa 

Kuba
Jak tylko wszedłem na salę, to pierwsza myśl była taka: gdzie ta Rudzia?duży uśmiechserce Dziękuję zwłaszcza Dziewczynom, które mnie "wykorzystały" - od tego w końcu jestem i nie ukrywam, że też po to przyjechałem. Basi i Wandce dziękuję za opiekę i wsparcie psychicznebuziak Kofam Wasróże

Kuba, dziękuję za miłe słowa sercebuzki

Al_la (offline)

Post #12

27-12-2015 - 10:11:29

k/Warszawy 

Al_la
Kali, iwusiak, iwet - jeśli chcecie moje fotki ze spotkania, poproszę o adres mailowy na pw.
Ja też poproszę Wasze fotki.
Wybiorę kilkanaście i wyślę Myszce, coby pokazała nas w galerii, czyli tutaj: [amazonki.net]

Nie wysyłałam jeszcze fotek, bo zepsuł mi się program pocztowy (nie otwiera się), a tam miałam kontakty.
Od nikogo z Was tez nie dostałam smutny

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

iwet (offline)

Post #13

27-12-2015 - 10:50:39

Warszawa 

Alu poczekamy,bez pośpiechu.uśmiech

Anna57 (offline)

Post #14

18-01-2016 - 22:53:38

Jarosław 

Alunia buzki o zdjęcia z Wigilii pytam duży uśmiech kiedy będą ????

Al_la (offline)

Post #15

19-01-2016 - 12:14:15

k/Warszawy 

Zablokował mi się program pocztowy na amen i musiałam go odinstalować, a zainstalować na nowo nie mogę niezdecydowany
Muszę się przemieścić bezpośrednio na pocztę i co pomyślę, to mi się nie chce przewraca_oczy
Ale chyba zrobię mały szantażyk, bo zdjęć z Wigilii też od nikogo nie dostałam (poza Dziubaskiem), więc na żadnym zdjęciu moim mnie nie ma. A szntażyk? Nie pokażę zdjęć dopóki ja nie dostanę język chichot

iwet (offline)

Post #16

19-01-2016 - 15:55:56

Warszawa 

Oooooo Alunia nie bądź taka.

Wandka (offline)

Post #17

19-01-2016 - 17:02:53

Warszawa 

Aluniu ja tym razem nie robiłam zdjęć. Nie wiem jakoś tak wyszłobezradny

Jolcia (offline)

Post #18

19-01-2016 - 20:14:50

No dobrze. Więc jak mi się zbierze na zrzucenie z telefonu tego, co pstryknęłam, to podeślę spinning smiley sticking its tongue out

iwet (offline)

Post #19

19-01-2016 - 21:03:58

Warszawa 

Jolcia po co odkładać na później,dawaj już i będziesz miała z głowy.

Jolcia (offline)

Post #20

19-01-2016 - 21:36:07

Namówiłaś mnie iwetduży uśmiech
Już zrzucam tak

iwet (offline)

Post #21

19-01-2016 - 22:45:16

Warszawa 

radocha

halinka58 (offline)

Post #22

19-01-2016 - 22:51:00

Żyrardów  

Ja troche zdjęć robiłam ale dopiero dzisiaj przesłałam je do Ali.

buzki

Al_la (offline)

Post #23

20-01-2016 - 10:49:35

k/Warszawy 

Dostałam wczoraj zdjęcia od Kryni, Halinki i Jolci.
Przejrzę je, wybiorę kilka i wyślę Myszce do galerii. Swoje też Wam wyślę duży uśmiech

Pisałam, że mi się zablokował program pocztowy, więc niektóre z Was mnie pytały gdzie w takim razie słać zdjęcia.
Słać normalnie na mój adres mailowy. Ja je odbieram logując się na Interii. Do tej pory wszystkie maile z moich 3 adresów mailowych ściągał program pocztowy (IncrediMail). Wejście do IM to jedno kliknięcie na pulpicie. Tam też miałam kontakty z 10 lat. Teraz muszę wysyłać i odbierać maile bezpośrednio z "Interii", a tam czas mi się zatrzymał 10 lat temu duży uśmiech
To tak w kwestii wyjaśnienia.

Kali (offline)

Post #24

02-02-2016 - 00:59:03

Warszawa 

Czy znajdę bratnią duszyczkę, chętną na kawkę w tym zimowo-jesiennym miesiącu ? prosi M

marzusia (offline)

Post #25

02-02-2016 - 01:53:40

Cieszyn 

ja się Gosieńko mogę z Tobą umówić na kawkę ale raczej wirtualnąkawa

Kali (offline)

Post #26

02-02-2016 - 02:07:01

Warszawa 

Ojej z wielką chęcią tylko dziś to chyba już za późno, ale jutro z wielka chęcią ( a czy jest kawa po góralsku ?)serce

Al_la (offline)

Post #27

02-02-2016 - 02:12:46

k/Warszawy 

W zeszłym roku spotkałyśmy się w Walentynki, a to już niedługo uśmiech

Wandka (offline)

Post #28

02-02-2016 - 02:21:09

Warszawa 

Myślę, że takie spotkanie dobrze by nam zrobiło. Uśmiech, uściski, przytulasy, żarty, dowcipy itd. Oj fajnie by było. Ja już nie mogę doczekać się spotkania z Krynią w środę. Oczywiście to spotkanko nie będzie przy lampce winka w kawiarence ale niestety w CO na Ursynowie a zamiast lampki wina będzie u mnie Hercia. Krynia zadowoli się wodą lub herbatką ale ważne, że się spotkamyrotfl

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-02-2016 - 02:22:15 przez Wandka.

Kali (offline)

Post #29

02-02-2016 - 02:56:25

Warszawa 

Wandziu ja jestem też w środę w CO mam mieć 4 wlew, o której będziesz pod gabinetem u dr. R. ??? ja mam w karcie wizytę chyba o 15,35
czeka mnie bój.... wiec jak bym miała okazję was spotkać to byłbyło mi raźniej duży uśmiech
Aluniu w walentynki, przed walentynkami , po walentynkach mnie to wszystko jedno, chyba potrzebuje wsparcia bo siada mi psychika, nie wypisuje na forum co się dzieję ale .... dobrze nie jest Marzusia serce to wie

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 02-02-2016 - 03:02:03 przez Kali.

Wandka (offline)

Post #30

02-02-2016 - 14:42:47

Warszawa 

Kali ja to od rana i Krynia. Będę chyba do 12, 30. Kali koniec ze zła psychiką!!!!!! To jest tylko jakiś tam raczek a Ty jesteś KALI i pokonasz wszystko. Niby czemu miło by być inaczejniedowiarek Gdybyś była bliżej mnie to wybiłabym te złe myślenie z Ciebie na długi czaspociesza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 388
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018