Spotkanie z Warszawianka ze Szwecji

Wysłane przez Marggan2 

myszka (offline)

Post #1

04-01-2015 - 10:15:19

Poznań 

Fajnie, że znów macie spotkankook...liczę na relację i fotorelację ( z reszta chyba nie tylko ja uśmiech ) ... życze Wam udanego ( w co nie wątpię ), wesołego, pełnego radości i uśmiechu warszawskiego zlocikubuzki

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Danula72 (offline)

Post #2

04-01-2015 - 11:34:47

Warszawa  

Zapewne będzie sympatycznie, wesoło, z nutką zadumy i żalu.

monik (offline)

Post #3

04-01-2015 - 13:14:00

Łódź 

następnym razem dołączę do Was, w końcu z Łodzi mam rzut beretem do Was smiling smiley Bawcie się dobrze!

Danula72 (offline)

Post #4

04-01-2015 - 19:46:05

Warszawa  

Byłam, posłuchałam, pogadałam, posmutniałam, pośmiałam się, najadłam, napiłam wszystkiego po trochu, wszystkiego z umiarem. A zadowolenie ogromne.
Spotkanie bardzo udane dzięki obecności tylu wspaniałych Osób.
Dziękuję
Pozdrawiam
Czekam na następne!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-01-2015 - 19:47:04 przez Danula72.

endżi (offline)

Post #5

04-01-2015 - 19:46:40

Warszawa i okolice 

Ależ było gwarno i wesoło duży uśmiech
Dziękuję Małgosi (wspaniałej organizatorce) oraz wszystkim Dziewczynkom za cudowne popołudnie smileys with beer Fajnie że się Warszawa rozkręciła spotkaniowo śmiech

PS:
Jolcia - bzykania nie było (ponoć tylko "jeden buziak pod jemiołą" jezor)
Aluniu - zrób ostrą selekcję zdjęć, bo przejrzałyśmy i na wszystkich wyszłam jak potwór prosi

Buziaki Dziewczynki i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce chichot

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

pyszczek (offline)

Post #6

04-01-2015 - 20:27:14

Piaseczno 

Dziewczynki, bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie smiling smiley

magenta (offline)

Post #7

04-01-2015 - 20:35:12

Warszawa 

Bylo cudownie smiling smiley chce wiecej....

Życie jest małą ściemniarą,
francą, wróblicą, cwaniarą.
Plącze nam nogi i mówi idź!

mea (offline)

Post #8

04-01-2015 - 20:54:53

Piaseczno 

Dotarłam i ja do domkuuśmiech
Dziewczynki było przecudnie, przepieknie, prześmiesznie ale i temat śmierdziela ruszony...
Jak zwykle mogłybyśmy gadać, gadać i gadać... czuje niedosytbezradny
Dziękuję Wam bardzo, za wspaniałe spotkanie, Małgosiu wielki buziak za organizacje, a świeżynki przepiękne i waleczne kwiatek
Do następnego razu cmok cmokbuzki

With or without you...

Krynia58 (offline)

Post #9

04-01-2015 - 20:58:32

Warszawa 

Też już dotarłam do domu- Agabo, bardzo dziękuję za podwiezienie!
A wszystkim Dziewczynom dziękuję za spotkanie, cieszę się z poznania Marggan, Dorrot i Rudziutkiej.
Do następnego! serce

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #10

04-01-2015 - 21:14:18

k/Warszawy 

I mnie ślubny już dowiózł.
Dziękuję Małgosi za zorganizowanie spotkania i towarzyszenie mi do końca.
Było jak zwykle wspaniale...wesoło i smutno, śmieszno i płaczliwie, ale bardzo ciepło i przyjaźnie serce
Cieszę się, że dołączyły do nas "nóweczki" buzki

Do zobaczenia w marcu papa

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Marggan2 (offline)

Post #11

04-01-2015 - 21:25:09

Szwecja 

Dziewczynki bardz dziekuje za spotkanie. Jest mi bardzo milo, ze bylo nas tak duzo i ze moglam Was poznac w realu.
Mysle, ze takiej atmosfery, gdzie kazdy jest wspaniale przyjety przez "starsze" moze nam wiele osob pozazdroscic.
Dziekuje kazdej z Was, ze jestescie smiling smiley a nasza Ala jest wlasnie taka jak sobie wyobrazalam: naj, naj, naj , po prostu jedyna
serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
Az tyle serduszek, bo dla kazdej z Was

Agaba190 (offline)

Post #12

04-01-2015 - 21:29:05

k/Warszawy 

Było wspaniale. Dziękuję dziewczyny za spotkanie. Do zobaczenia w marcu.buziakserce

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Danula72 (offline)

Post #13

04-01-2015 - 21:35:15

Warszawa  

Czy już jest wyznaczona data i miejsce??????????????

Rudziutka84 (offline)

Post #14

04-01-2015 - 21:52:16

Warszawa 

I ja dziękuję za bardzo miłe i fajne spotkanie smiling smiley baaaaaaardzo miło było was poznać jesteście super i faktycznie liczne grono się utworzyło oby jak najwięcej takich spotkań w takim wspaniałym gronie smiling smiley Jesteście superduży uśmiechserceserceróżerotfl

Jolcia (offline)

Post #15

04-01-2015 - 21:55:15

Dotarłam. I powtórzę, że jak zwykle było przemiło i sympatycznie.
Cieszę się, że poznałam nowe dziewczynybuzki
Danusiu, w marcu tradycyjnie spotkanie w Dniu Kobietdrink.gif ale mamy jeszcze luty po drodze......

Marzena_66 (offline)

Post #16

04-01-2015 - 21:58:06

Warszawa 

Dziękuję kochane za spotkanko serce Było wspaniale serceserceserce

endżi (offline)

Post #17

04-01-2015 - 21:58:31

Warszawa i okolice 

Agaba190
Do zobaczenia w marcu.buziakserce

Halo, halo Agatko smiling smiley W międzyczasie (przed marcem) jesteśmy umówione na paellę u hiszpana je

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-01-2015 - 22:26:27 przez myszka.

Jolcia (offline)

Post #18

04-01-2015 - 22:09:46

A dlaczego ja nic nie wiem o spotkaniu z hiszpanem?pyta I jak to się robi / je po hiszpańsku?pyta

Danula72 (offline)

Post #19

04-01-2015 - 22:16:43

Warszawa  

Jolcia, w piątki na ciepło!!!

Endżi, ja też chętnie przyjadę. Dajcie znac. Oby tylko nie w czasie ferii zimowych....

Mamy z Marggan propozycję , aby rachunki z naszych restauracyjnych sesji terapeutycznych wysyłać do NFZ. Co Wy na to?! Może organizujmy spotkania w spa??? Krynia też jest "za".

endżi (offline)

Post #20

04-01-2015 - 22:23:42

Warszawa i okolice 

Jolcia
A dlaczego ja nic nie wiem o spotkaniu z hiszpanem?pyta

Jolcia, nic nie wiesz, bo póki co to tylko plan (bez konkretów) śmiech Jak tylko coś ustalimy damy znać ok

Jolcia
I jak to się robi / je po hiszpańsku?pyta

Można jeść dowolnie chichot łapkami, widelcem, albo nawet łyżką je

Danula będziemy celować po feriach uśmiech jak już wrócisz z nad morza cool smiley

Jolcia (offline)

Post #21

04-01-2015 - 22:24:17

Jak się robi już wiemhot smiley Teraz tylko muszę się dowiedzieć jak się je po hiszpańskujezor

Danula72 (offline)

Post #22

04-01-2015 - 22:29:57

Warszawa  

Jolcia
Jak się robi już wiemhot smiley Teraz tylko muszę się dowiedzieć jak się je po hiszpańskujezor

Jolcia, jesteś Niesamowita. Chodząca riposta! Popłakałam się ze śmiechu!!!!! Kocham takie poczucie humoru!

endżi (offline)

Post #23

04-01-2015 - 22:35:26

Warszawa i okolice 

Jolcia

W takim razie nie może Cię zabraknąć na spotkaniu u Hiszpana śmiech Tam się wszystkiego dowiesz chichot
Buziaki Lejdis buzki

Marggan2 (offline)

Post #24

04-01-2015 - 22:35:42

Szwecja 

Danusia, SPA jak najbardziej smiling smiley
Tylko jesli NFZ bedzie za nie placil to dadza nam kapiele w gorskim strumieniu albo w Wisle.

magenta (offline)

Post #25

04-01-2015 - 23:36:01

Warszawa 

Tez chce do Hiszpana... Cokolwiek to znaczy winking smiley

Życie jest małą ściemniarą,
francą, wróblicą, cwaniarą.
Plącze nam nogi i mówi idź!

dorrot (offline)

Post #26

04-01-2015 - 23:47:00

Warszawa 

Cześć dziewczyny , ja też już jestem w domku od dobrych 3 godzin. Spotkanie było super, oczywiście piszę się na następne tylko dajcie znać. Fajnie było WAS poznać. Teraz tylko trzeba poćwiczyć imiona i nicki aż zacznę kojarzyć twarze z imionami. Przed chemią takich problemów nie było , a teraz z pamięcią coraz gorzej - albo to niestety pesel a jak tylko zwalam na chemię.
Do następnego spotkania, trzymajcie się cieplutko - zwłaszcza te dziewczynki które są w trakcie chemii, wszystko co złe minie, bo przed nami długie i szczęśliwe życie. Buziaki dla WAS wszystkichpociesza

Agaba190 (offline)

Post #27

05-01-2015 - 10:08:41

k/Warszawy 

endżi
Do zobaczenia w marcu.buziakserce

Halo, halo Agatko smiling smiley W międzyczasie (przed marcem) jesteśmy umówione na paellę u hiszpana je

Z największa przyjemnością. Czekam na propozycję terminu spotkania. Jeżeli dobrze pamiętam, to musi być piątek. Byle nie 23 stycznia, bo wtedy mam księdza po kolędzie.
Dodam, że nigdy nie jadłam paelli, ale trzeba poznawać nowe smaki je

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

monik (offline)

Post #28

05-01-2015 - 10:18:46

Łódź 

ja też chcę do Hiszpana smiling smiley

violla (offline)

Post #29

05-01-2015 - 17:00:24

W-wa 

Bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie i za możliwość poznania Was i uściskania buzki
Oczywiście piszę się na następne
Całuchy dla Was wszystkich serce

Danula72 (offline)

Post #30

11-01-2015 - 18:00:04

Warszawa  

Witajcie, czy któraś Koleżanka ma zdjęcia z naszego spotkania? Może by pokazała???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 409
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018