Gdzie zrobić usg piersi ? Warszawa

Wysłane przez Ziel Ona 

Ziel Ona (offline)

Post #1

05-09-2011 - 22:56:37

Witam,

Może któraś z Pań może polecić mi dobry gabinet, w którym wykonywane jest usg piersi, najlepiej przez onkologa. Szukam gabinetu prywatnego, z nieodległymi terminami gdyż zależy mi na czasie. Serdecznie dziękuję

Al_la (offline)

Post #2

05-09-2011 - 23:55:53

k/Warszawy 

Polecam dr Marię Cygan. To świetny radiolog-onkolog.
Tu masz adres i telefon kliniki [amazonki.net]
Zapisy są w każdy poniedziałek od 8.00 na następny tydzień.
Trzeba dzwonić zaraz po 8.00, żeby dostać numerek.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

filipinka35 (offline)

Post #3

06-09-2011 - 18:33:01

Ja natomiast polecam klinike RENESANSOWA na ul. Renesansowej 5 a
Dr Maciej Wysocki bardzo miły dobry lekarz

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 06-09-2011 - 18:36:54 przez filipinka35.

Al_la (offline)

Post #4

06-09-2011 - 18:57:50

k/Warszawy 

Ja jeszcze mogę polecić dr, u której robiłam USG przez kilka lat i która mi wykryła raka.
Nazywa się Bogna Pawlak i przyjmuje tutaj [www.rentgen.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

aga66 (offline)

Post #5

06-09-2011 - 19:18:18

Warszawa 

Popieram Al_lę. Pani Bogna Pawlak super lekarka. Robiła mi dwa tygodnie temu USG jamy brzusznej buziak

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Ziel Ona (offline)

Post #6

06-09-2011 - 23:05:47

Serdecznie dziękuję za wszystkie informacje.

malika36 (offline)

Post #7

15-09-2014 - 23:34:15

Polecam Ober Clinic i dr Ewelinę Tałałaj. Doświadczona i profesjonalna lekarka z dobrym podejściemsmiling smiley

anita2 (offline)

Post #8

24-08-2015 - 20:08:53

Cześć. Ja robiłam sobie usg na Białobrzeskiej. Terminy nie były odległe, a podejście personelu od samego początku profesjonalne. Później pokazywałam jeszcze zdjęcia mojemu onkologowi i chwalił bardzo jakość zdjęć z usg. Tak więc polecam

edit: usunięto link reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-08-2015 - 20:19:23 przez myszka.

zylencja (offline)

Post #9

23-02-2016 - 08:09:28

Warszawa 

Hej, wiem, że wątek z ubiegłego roku, ale dopiszę.

Ja jestem związana z PFESO (polska fundacja europejskiej szkoły onkologii) na Mokotowskiej. Tam wszyscy z definicji mają oko onkologiczne.
Na usg polecam prof Tacikowską, pracowała w CO i ma opinie dobrego diagnosty wsród personelu CO (co pewnie dowodzi tez ze warto).

ja byłam u niej na transvag (robi tez piersi) i to chyba było najbradziej rzetelnie opisane usg jakie miałam w zyciu. No i ma oko onkologiczne, a nie ginekologoiczne, jesli mozna tak powiedziec. a na tym mi zalezało, bo nie szłam na usg, zeby sie dowiedziec, czy moge zajsc w ciaze.

Jest jeszcze też fajna dr Różewska ( tez pracowała w CO). mozna ją złapac w PFESO i w Junonie na pl. grzybowskim

Pozdrawiam,

Żyłencja

Run Kryspin, run
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 481
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018