może byc i Warszawa smiling smiley

Wysłane przez ToJa 

agawa (offline)

Post #1

12-10-2012 - 18:44:35

okolice 

Ku informacji:
Jesteśmy w komplecie radocha
I buziaki slemy serce

andzia73 (offline)

Post #2

12-10-2012 - 20:03:01

Gdańsk 

Bawta sie dobrze...drink.gifBuziaki dla wszytkichbuzki

Pilot_613 (offline)

Post #3

12-10-2012 - 20:40:33

Wawa 

ufff - a ja nie musze juz tu klikac nic - maja tam net i iPady = same klikna ;-P
...jak znajda kfilkie ;-P
i też - najudanej impry ;-)

"Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu. Amen." :-)

Pesymista: ...nie noo... gorzej to już nie może być...
Optymista: ależ może!..
... ;-P

filipinka35 (offline)

Post #4

12-10-2012 - 20:58:04

Bawcie sie dobrze i opiszcie wrazenia po powrocie

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

joasia (offline)

Post #5

12-10-2012 - 22:39:53

Wesołej zabawy dziewczyny.
Niestety.... nie będę mogła dołaczyć do Was.
Żałuję..........................................................
załamka

Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. /Dante Alighieri/

Pilot_613 (offline)

Post #6

12-10-2012 - 22:53:16

Wawa 

1:0 dla naszych, choc powinno byc ze 3:8 - baly sie, ze pokoiki wynajete i dla kiboli - juz chyba nie musza ;p
;-)

... ;-P

Pilot_613 (offline)

Post #7

13-10-2012 - 03:47:27

Wawa 

"Goście naszego hostelu mogą również BEZPŁATNIE korzystać z: Śniadania, Informacji turystycznej, Internetu (mamy również bezprzewodowy), TV, Odtwarzacza DVD, Książek, Gier, Map, Pralni, Pościeli, Sejfu, Szafek na bagaże w pokojach, Przechowalni bagażu, Parkingu dla samochodów, Miejsca na grilla i Podwórka."
... [www.hostelkrokodyl.pl]
są tam, mają iPady = może nie mogą klikać, ale mogą czytać ... ;p
Kibole raczej im nie dojedli dopisani do ich pokoików, bo nasi wydoili 1:0 = chyba że jeszcze nie wróciły ze zwiedzania Ronda_Wiatraczna.. ;-)
pisać, pisać do nich ;P

... ;-P

filipinka35 (offline)

Post #8

13-10-2012 - 20:47:23

Nie piszom, nie dajom znaku zadnego ... Pewnie sie dobrze bawiomuśmiech

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Kela (offline)

Post #9

13-10-2012 - 21:04:42

Bawią się dobrze, gadają, gadają, oglądają, drink.gif
wiem, bo byłam
Rondo Wiatraczna częściowo zwiedzone
niewiele brakowało i głodne byśmy wróciły
wokół ronda - ino budki i budy
ale znalazło się jedno przyjemne miejsce z pysznym jedzeniem
i z taaaaaaaaaaakimi pierogami, że chyba będą mi się śnić
pierogi ze szpinakiem i serem feta. mniam, mniamje

agawa (offline)

Post #10

14-10-2012 - 12:02:48

okolice 

Pierwszy Partol przeszedł właśnie do histori uśmiech
Chyba jestem pierwszą, która do domu dotarła. Pierwszą z zostałych do konca winking smiley Dziewczyny w drodze do domów.
A za moment z pewnością pojawią się opowieści, zdjęcia.

Buziaki dla partolących dziewczyn - stacjonarnych i odwiedzających serce

Wiola (offline)

Post #11

14-10-2012 - 15:17:53

Warszawa 

dziewczynki serceserceserce

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam....

betty (offline)

Post #12

14-10-2012 - 16:29:02

a mówiłam Wam, że od razu zasiądęsmiling smiley)
dziewczyny, jesteście cudne wszystkiesmiling smileyserce
my pobuszowaliśmy jeszcze w galerii, a w drodze do domu skręciliśmy do lasu i nazbieraliśmy wiaderko (noo, takie od piaskuwinking smiley) zielonych gąseksmiling smiley) przytulasy dzieciaków przed Krokodylem po dwóch dniach niewidzenia - bezcenne..smiling smiley

Jolcia (offline)

Post #13

14-10-2012 - 16:55:48

I ja tam byłam, miód i wino piłam drink.gif

Dziewczynki bardzo miło mi było znów się z Wami spotkaćbuzki

amado (offline)

Post #14

14-10-2012 - 16:59:50

dobrze było Was zobaczyć, uściskać, posiedzieć, pogadać - oj dobrze_dobrze buzki

b_angel (offline)

Post #15

14-10-2012 - 17:26:09

radom 

duży uśmiech

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

ToJa (offline)

Post #16

14-10-2012 - 17:59:11

się melduje, ze i ja dotarłam, nooooo nawet już zdążylam co nie co zrobić z tym bałaganem - normalka oczko
My już w domku, a Teresa, dopiero niedawno wyruszyła
No, tośmy się nagadały duży uśmiech
Dzieki dziewczynki buziak
Poznałam nowe-stare dziewczyny:
betty - pierwszy raz Ja na oczy widziałam, a Ona już od pierwszego forum buszuje, iiiii wcale nie jest taka nieśmiała jak nam wmawia uśmiech ,
agaba - szkoda, że tak krotko była, bo cos mi sie zdaje, ze na mojej fali nadaje uśmiech
Jolcia, Kela, Grazyna1 - buziak ogromny za odwiedzinki , aaaaaa i amado - śmiechoczko

Noooooo w warszawce to same pomocne ludziska som uśmiech
Wiola, co to jej sie kcialo po mnie i betty na dworzec podjechać, cobysmy sie nie tułały i na miejsce dotarły
Pani ze stoiska z warzywami, co to sama do nas podeszła, coby nam wszystkim fotkę szczelic, no bo jakże to, żebyśmy wszystkie koleżanki na zdjęciu nie były oczko
Pan spod biletowego_automatu co to koniecznie chciał nam pomoc bilet tramwajowy kupić oczko
Pilot_613 co to opuścił dom rodzinny w niedziele, coby nas odebrać z krokodyla i podrzucić na dworzec (Pil, a golonkę kcesz oczko)

No to co dziewczynki - pierwszy_spartolony_partol sie udał pyta- łorganizujemy nastepny pyta - propozycje juz są duży uśmiech

a tak w ogole i w szczególe to: Polak-Wegier dwa bratanki i do siabli i do śklanki chichot

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 14-10-2012 - 18:07:54 przez ToJa.

mag_dag (offline)

Post #17

14-10-2012 - 18:33:23

Sosnowiec 

ja też się melduję grzecznie,
i zaś z wypowiedzią Tojki po całości się zgadzam bezradny

metkę dowieźlim do S-ca i przekazalim w ręce ślubnego, któren to zachwycił się jej nabytem wew stolycy aksamitnem głosem śmiech

super było, krokodyl to miejsce doznań niezapomnianych - polecam szczerze duży uśmiech

bardzo się cieszę, że poznałam na żywca Marzenkę, Agabę i betty - super dziewczyny, a z betty to znamy się koooopę lat przecież!!!

dziękować serdecznie "dochodzącym" za to, że im się chciało do nas zerknąć buzki
a Keluni najbardziej, bo z_dalsza na kilka godzin nas nawiedziła, ale za to jak ślicznie wyglądała!!! serce

joasiu, madziu, dani, joakil - baaardzo szkoda, że się nie udało spotkać - następny razem niech się uda!!! pociesza

P.S. Tojka, dzięki za to, że nas zmobilizowałaś kwiatek
agawo, kwiatek za organizację kwiatek

a teraz lecę oglądać tego szaleńca, któren za chwilę będzie leciał na łeb z kosmosu
niedowiarek

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 14-10-2012 - 18:44:59 przez mag_dag.

betty (offline)

Post #18

14-10-2012 - 19:06:28

ToJa
a tak w ogole i w szczególe to: Polak-Wegier dwa bratanki i do siabli i do śklanki chichot

cyt.: Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

hehegrinning smiley

agawa (offline)

Post #19

14-10-2012 - 19:52:34

okolice 

Mogę zdjecie wkleić? bo nie wiem...
A ładne_som... przewraca_oczy

b_angel (offline)

Post #20

14-10-2012 - 19:56:34

radom 

dawaj chichot

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

agawa (offline)

Post #21

14-10-2012 - 20:25:22

okolice 

Skład piątkowo_wieczorny:

Skład sobotnio_obiadkowy:

lulu (offline)

Post #22

14-10-2012 - 20:40:16

k/Kwidzyna 

A w tym piątkowo_wieczornym to uczestniczki były takie "zamglone", czy paparazzi ...

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

filipinka35 (offline)

Post #23

14-10-2012 - 20:42:38

Pierwsze zdjecie super smiling smiley
drugie tyż super smiling smiley

ToJa (offline)

Post #24

14-10-2012 - 20:43:02

lulu
.............. czy paparazzi ...
aaaaaaaaaa to my to tak nie bardzo zorientowane na ten tematoczko, bo to była "dziewczyna od motoru"oczko

Teresa1957 (offline)

Post #25

14-10-2012 - 22:06:13

Kraśnik 

Ja też już dotarłam do domu. Dziękuje wszystkim za tak fajne spotkanie. Wszystkie dziewczyny super, chętnie pojadę na następne spotkanie, może znowu trafi nam się w pokoju młody przystojniak.

metka (offline)

Post #26

14-10-2012 - 23:30:40

ja też już dotarłam uśmiech z międzylądowaniem u mag duży uśmiech zahaczyłam jeszcze o imprezkę rodzinną przewraca_oczy i w końcu ufff, w swoim łóżeczku.

Bardzo, bardzo się cieszę, że mogłam Was osobiście uściskać i po prostu razem pobyć. Dziękuję za zorganizowanie, dopilnowanie, przybycie i atmosferę. Kocham Was, babolce jedne, wiecie o tym! serce Mam nadzieję, że jeszcze wiele partoli przed nami! Wrażenia z tego - niezapomniane. Najbardziej to chyba prysznic i moje spacery do koedukacyjnej łazienki w za krótkim ręczniczku... kolonijne łóżka skrzypiące i ruszające się ździebko... łyżeczkę ostatecznie zgubiłam bezradny a zapalenie zatok przeszło mi (prawdopodobnie) w zapalenie krtani - tak obstawiała Marzena, no i zorientowana_w_temacie cześć krewnych też tak orzekła.
mag
metkę (...) przekazalim w ręce ślubnego, któren to zachwycił się jej nabytem wew stolycy aksamitnem głosem
aksamitnego głosu już nie mam - teraz ślubny zachwyca się tym, że w ogóle nie mówię, w końcu będzie miał kilka dni spokoju małomowny język

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

Agaba190 (offline)

Post #27

15-10-2012 - 07:31:27

k/Warszawy 

Bardzo cieszę się, że się z Wami spotkałam. Dziewczyny jesteście świetne. Już dawno się tak dobrze nie bawiłam.
ToJka a gdzie to spotkanie następne? Chętnie pojade do P.

Zdjecie z piątkowego wieczoru super. Takie staromodne ( w kolorze sepii).
To drugie kolorowe też bardzo ładne (tzn Wy jesteście bardzo ładne).

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

agawa (offline)

Post #28

15-10-2012 - 09:17:46

okolice 

Zdjęcie pierwsze - koloryt nadany w obróbce winking smiley. I moim zdaniem oddaje i duszę naszą i pani fotograf (fajna dziewczyna od motoru winking smiley)

(a głowy górne się obcinają same przy zamieszczaniu; w orginale głowy są cale...)

madzia_61 (offline)

Post #29

15-10-2012 - 13:34:53

Zdjecia obejrzalam ,Wiola jakie masz dlugasne wlosy,Betty he bylas dla mnie zagadka ,milo Cie zobaczyc ,a wogole zaluje i zazdroszcze spotkankafoch ale wszystko jeszcze przed nami duży uśmiech

Pilot_613 (offline)

Post #30

15-10-2012 - 17:08:56

Wawa 

Fajowy ten Krokodyl - polecał będę hostel ten - i partol fajny, który mi dano przy recepcyji zobaczyć i zapoznać w rozgorączkowaniu_wyjazdowym.
Całusków i miśków nie było (ech...) bo wszyscy zdeklarowanie przeziębieni, zasmarkani, prątkujący itd. z_mną_na_czele (nieee noo.. były wyjątki_niezważające_na_nic ;-P).
Do głosu nie dopuszczały - ...no to się i nie chwaliłem głosem_dowódczem ;-P...

Odwiezione, na perony odstawione (jedna zwiała se_sama.. ;-P), pomachane itd. Że dojechały były to się już jw. pochwaliły same (kurde... trza było zerknąć do tego automobila, a już zwłaszcza do bagażnika - przed wyjazdem :-D)

... ;-P
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 474
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018