O sobie

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

24-01-2010 - 19:41:57

Forumowo 

W tym wątku napisz kilka słów o sobie (np. imię, wiek, gdzie mieszkasz)

Uwaga! Twoje dane nie są wymagane

- Barankowa1963 -
-gogo46 -

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 23-06-2015 - 15:52:37 przez myszka.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #2

27-02-2014 - 20:16:08

witam
mieszkam na Opolszczyźniepapa

Barankowa1963 (offline)

Post #3

13-06-2014 - 22:54:12

Opolskie 

Czy nie ma tu nikogo z Opolskiego???
Pozdrawiam i czekamsmiling smileysmiling smiley:forumowicz

gogo46 (offline)

Post #4

23-06-2015 - 15:30:58

Kup/Opolem 

Witamsmiling smiley Czy jest tu ktoś z Opolszczyzny? Ja jestem z pod Opola, amazonką jestem od 3 lat ale do klubu nie dotarłam jeszcze . Jak któraś z Was jest Opolanką to piszcie proszę. Małgosia

czeremcha (offline)

Post #5

24-06-2015 - 11:22:52

pod Opolem 

Nie pisałam wcześniej w tym wątku - też mieszkam pod Opolem, koło Rogowa Opolskiego :-)

Ania

gogo46 (offline)

Post #6

24-06-2015 - 16:59:20

Kup/Opolem 

Witaj Aniusmiling smiley Nie wiem gdzie jest Rogów Opolski ale fajnie że napisałaś. Ja jestem amazonką od 3,5 roku, pracuję zawodowo i nigdy nie byłam w sanatorium a mam olbrzymią chęć i potrzebę, i potrzebę kontaktu z kimś , kto myśli tak jak ja. Mam 47 lat. Napisz coś o sobie proszę. Pozdrawiamsmiling smiley

Kuba (offline)

Post #7

26-06-2015 - 18:01:10

Gogolin 

gogo46
Witaj Aniusmiling smiley Nie wiem gdzie jest Rogów Opolski ale fajnie że napisałaś.
Rogów Op. jest k. Krapkowic, jak jedziesz z Krapkowice do Opola przez Gwoździce, to pierwsza miejscowość za Gwoździcami. Ja z Gogolina.

czeremcha (offline)

Post #8

26-06-2015 - 18:09:46

pod Opolem 

Kuba - to rzut beretem! :-)

Dokładnie - to mieszkam na przysiółku o pasującej do nas /mnie i męża/ nazwie - Posiłek :-)

Ania

Kuba (offline)

Post #9

27-06-2015 - 12:18:13

Gogolin 

czeremcha
Kuba - to rzut beretem! :-)

Dokładnie - to mieszkam na przysiółku o pasującej do nas /mnie i męża/ nazwie - Posiłek :-)

Ania
Wiem, gdzie to jest. Szedłem tamtędy pieszo z Gogolina do Prószkowaoczko

gogo46 (offline)

Post #10

27-06-2015 - 16:14:38

Kup/Opolem 

Ja jestem z Kup - to z koleji miejscowość na trasie Opole - Namysłów czyli w przeciwnym kierunku niż Ty ale obie miejscowości są rzut kamieniem od Opola.Aniu miałaś napisać coś o sobiesmiling smiley A Ty Kubusiu to jakim sposobem na tym forum?

Kuba (offline)

Post #11

27-06-2015 - 16:31:15

Gogolin 

gogo46
A Ty Kubusiu to jakim sposobem na tym forum?
Babcia jest chora.

gogo46 (offline)

Post #12

27-06-2015 - 19:29:32

Kup/Opolem 

To powtarzam pytanie :czego szukasz na tym forum znajomości dla babci? a może chcesz zorganizować zjazd amazonek z opolskiego?

Kuba (offline)

Post #13

27-06-2015 - 22:08:49

Gogolin 

gogo46
To powtarzam pytanie :czego szukasz na tym forum znajomości dla babci? a może chcesz zorganizować zjazd amazonek z opolskiego?
Przepraszam, ale to moja sprawa, co tutaj robię.

Masza70 (offline)

Post #14

27-06-2015 - 23:02:13

Fajnie, że tutaj jesteś Kuba smiling smiley

endżi (offline)

Post #15

27-06-2015 - 23:47:58

Warszawa i okolice 

Masza70
Fajnie, że tutaj jesteś Kuba smiling smiley

ok

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

Wandka (online)

Post #16

28-06-2015 - 00:57:37

Warszawa 

Kuba bardzo fajnie, że tutaj jesteś. Bardzo pomagasz innym, rozumiesz nasze problemy. Jesteś cudownym wnukiem i ja bardzo bym pragnęła mieć takiego wnuka jakim Ty jesteś. Zaskoczyło mnie pytanie Gogo46. Myślę, że nie czytała Twoich postów pomagającym innym zresztą bezinteresownie w ich wątpliwościach. Często więcej udzielasz bardzo fachowych informacji od lekarzy onkologów. Dzięki, ze jesteś z nami i szacun dla wiedzy medycznej jaką posiadasz.radocha

Kuba (offline)

Post #17

28-06-2015 - 09:26:06

Gogolin 

Dziękuję Wambuziak

Al_la (offline)

Post #18

28-06-2015 - 09:52:10

k/Warszawy 

Kubo, powiem (napiszę) tak: zostań z nami do końca świata i jeden dzień dłużej buzki
A Twojej Babci życzę, aby pogoniła raczysko ok

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

gogo46 (offline)

Post #19

28-06-2015 - 10:05:08

Kup/Opolem 

Nie czytałam Twoich postów i oczywiście że to Twoja sprawa co tutaj robisz, ale ta odpowiedź jest trochę arogancka nie uważasz? Ja jestem amazonką i piszę na portalu dla amazonek czyli kobiet , chcę nawiązać kontakt a tu nagle wtrąca się do rozmowy mężczyzna, chłopak. Przepraszam ale nie wiem kim jesteś i ile wiesz o tej chorobie więc na moje pytanie powinieneś grzecznie odpowiedzieć i można było uniknąć tej niemiłej konfrontacji. Pozdrawiam

dorota79 (offline)

Post #20

28-06-2015 - 10:17:17

Gdańsk 

Kuba
Przepraszam, ale to moja sprawa, co tutaj robię.

Nie dziwię się,że Kuba tak zareagował, bo Twoje pytanie gogo46 też nie zabrzmiało najgrzeczniej.
To forum jest dla chorujących i ich bliskich.

Kuba ma dużą wiedzę o raku piersi i bardzo tym co wie nam pomaga.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-06-2015 - 10:18:14 przez dorota79.

Al_la (offline)

Post #21

28-06-2015 - 10:34:02

k/Warszawy 

gogo46
Ja jestem amazonką i piszę na portalu dla amazonek czyli kobiet , chcę nawiązać kontakt a tu nagle wtrąca się do rozmowy mężczyzna, chłopak.

To nie jest forum tylko dla amazonek i tylko dla kobiet (mężczyźni tez chorują na raka piersi).
To jest forum dla wszystkich osób zainteresowanych problemem raka piersi i każdy ma prawo tu być.

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

gogo46 (offline)

Post #22

28-06-2015 - 12:16:17

Kup/Opolem 

Przepraszam czy ja coś pomyliłam? Czy to nie jest wątek dla Opolszczyzny? Zadałam pytanie Ani i co? Wtrąca się facet nie pytany- nie wiem kim jest i co tutaj robi i co nim kieruje że tutaj jest, na dodatek jest arogancki w swoich zdawkowych odpowiedziach,a do tego Panie Warszawianki atakują mnie jak harpie. Nie interesuje mnie kim jest Pan Kuba zwłaszcza po takim początku, nie umniejszam jego zasług i wiedzy , nie czytałam postów tego pana bo nie taki był mój cel. Szukam kobiet z opolskiego by zasięgnąć info choćby o klubie przy OCO.

Rudzia (offline)

Post #23

28-06-2015 - 12:18:56

Warszawa 

gogo46
Nie czytałam Twoich postów...
No właśnie Małgosiu...czytamy czytamy ze zrozumieniem tak

gogo46
... i oczywiście że to Twoja sprawa co tutaj robisz
No to nie rozumiem nie bo w poście nr 12 wyraźnie zadajesz mu pytanie myśli

gogo46
... Ja jestem amazonką i piszę na portalu dla amazonek czyli kobiet , chcę nawiązać kontakt a tu nagle wtrąca się do rozmowy mężczyzna, chłopak
Tak ja wspomniała Ala...to miejsce jest otwarte dla Wszystkich, tu spotykają się nie tylko osoby dotknięte fizycznie RAKIEM,
tu spotykamy rodziny, przyjaciół, lekarzy, studentów...a nawet osoby tak zwyczajnie chcące pomóc, wesprzeć.
To nie jest "poczekalnia" "umieralnia" itd... To jest Nasz DOM-ek i goście mile widziani.
A Kuba nie jest jedynym przedstawicielem płci "brzydkiej" jezor, rozejrzyj się...jest tu trochę FACETÓW!
O i tu z tego miejsca pozdrawiam wszystkich mężczyzn buzki

gogo46
... Przepraszam ale nie wiem kim jesteś i ile wiesz o tej chorobie więc na moje pytanie powinieneś grzecznie odpowiedzieć i można było uniknąć tej niemiłej konfrontacji. Pozdrawiam
Co do wypowiedzi kto tu był grzeczniejszy, to...przykro mi ale niestety Ty Małgosiu zaatakowałaś, więc...nie bądź zniesmaczona, rozżalona...

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Al_la (offline)

Post #24

28-06-2015 - 12:24:00

k/Warszawy 

Nie wiem, co złego widzisz w tym, że facet odpowiedział Ci na pytanie, gdzie jest Rogów?
Chyba był za uprzejmy bezradny

Ja Cię zaatakowałam? Pokaż mi słowa ataku.
Razem z moimi koleżankami z zespołu redakcyjnego tworzyłam to forum i wyjaśniłam tylko dla kogo jest przeznaczone. Nawet nie zwracałam się do Ciebie - napisałam ogólnie.
Jeśli odczytałaś to jako atak, to przepraszam.

jolaxyz (offline)

Post #25

28-06-2015 - 12:27:52

k/Leszna 

Kuba - fajnie, że jesteś.radocha
Gogo - czytając Twoją konwersację z Kubą, mam mały niesmak co do Twojego sposobu wypowiadania się na forum.
Pozdrawiamserce

Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej.
Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. (Lothar Zenetti)

gogo46 (offline)

Post #26

28-06-2015 - 14:55:41

Kup/Opolem 

Przepraszam za to słowne zamieszanie , nie chciałam nikogo urazić , to było niepotrzebne. Jeszcze raz przepraszam,, moja wina , nie wiedziałam że wszyscy tu mogą pisać a odp. od Kuby po prostu mnie zaskoczyła i stąd moja reakcja

gogo46 (offline)

Post #27

28-06-2015 - 15:13:37

Kup/Opolem 

I jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia , bardzo mi pomogły zrozumieć że ten portal nie różni się od innych. Brawo!!! Powtarzam jeszcze raz po prostu byłam zaskoczona a Wy zamiast mnie oświecić ,że to nie przypadkowy gość tylko ktoś wartościowy tutaj to zaatakowałyście mnie. Wielkie dzięki. Brawo !!!!

dorota79 (offline)

Post #28

28-06-2015 - 17:01:35

Gdańsk 

Dziewczyny Cie oświeciły i zrobiły to w sposób bardzo kulturalny i grzeczny w przeciwieństwie do niegrzecznej formy Twojego pytania. Wiec brawa dla nich zasłużone.

blue76 (offline)

Post #29

28-06-2015 - 17:07:26

Czaplinek 

gogo46 witamy na forum i życzymy zdrowia. Co do Kuby - ma chłopak wiedzę i fajnie że chce się nią dzielić z nami. Brawo dla niego, że znalazł się tutaj dla babci. Życzę ci gogo46 troszkę więcej pokory uśmiech Tutaj zawsze otrzymasz informację i pomoc.
Al_la to encyklopedia wiedzy brawo
Pamiętaj, ze wszyscy jesteśmy tutaj w jednym celu - chcemy pokonać skorupiaka .. a z Kubą i pozostałymi panami z forum tak jakoś raźniej jest rotfl

Kocham cię życie!...uparcie i skrycie...och życie kocham cię! kocham cię nad życie! ...

Kass (offline)

Post #30

28-06-2015 - 17:14:33

Gogo, przeczytaj jeszcze raz swoje pierwsze pytanie do Kuby.. to nie o to chodzi, ze w ogole je zadalas, tylko o forme.. to nie jest tak, ze na forum sa jakies zakazane pytania. Po prostu nie jestesmy przyzwyczajeni do takich ostrych, atakujacych form wypowiedzi. I dziewczyny w ten sam sposob zareagowaly by, gdyby pytanie bylo skierowane do ktoregokolwiek uzytkownika forum, np. gdyby ktos inny spytalby sie Ciebie, czego Ty tu szukasz..

I jeszcze dodam, ze rak nie dyskryminuje. My tu na forum rowniez. Kazdy ma prawo tu byc, wypowiadac sie , nawet nie pytany, i ma prawo do tego, aby inni uzytkownicy okazywali mu/jej szacunek. Ty rowniez.

Milej reszty niedzieli!! pociesza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 384
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018