Wsparcie dla kobiet po mastektomii Ełk

Wysłane przez justa0301 

justa0301 (offline)

Post #1

17-01-2016 - 18:59:14

olecko 

Witam wszystkie kobietki, jestem tu nowa i chcialam zapytac czy ktoras z was jest moze z Elku lub jego okolic i czy znacie jakies aktualne namiary na dzialajaca grupe wsparcia dla kobiet po mastektomii? u mojej mamy wykryto pod koniec zeszlego roku raka zlosliwego piersi, pod koniec grudnia miala operacje usuniecia calej piersi wraz z wezlami chlonnymi, na dzisiaj miala skierowanie do szpitala w elku w celu badan i prawdopodobnie od jutra zacznie chemie...sad smiley Moja mama mowi ze fizycznie czuje sie w miare ok, ale psychicznie jest jej bardzo ciezko i bardzo chcialaby pojsc na takie spotkanie kobiet po masektomii, ktore "wiedza" jak ona sie czuje, jakie ma leki, obawy itd, poniewaz tez to przechodzily-wiem ze osoba zdrowa tak naprawde nie ma pojecia co czuje taka osoba, ktora uslyszala od lekarza diagnoze: "ma pani raka" sad smiley
Jak dotad wszystkie namiary jakie znalazlam na grupy wsparcia dla kobiet po mastektomii sa nieaktualne sad smiley dlatego bardzo prosze Was kobietki, jezeli ktoras z Was wie cos na ten temat a moze uczeszcza na takie spotkania w Elku bylabym wdzieczna za jakakolwiek pomoc smiling smiley Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam Justyna

krystyna1 (offline)

Post #2

17-01-2016 - 19:21:33

witaj Justa. też poszukuję jakiejś grupy wsparcia ale wszystkie namiary jakie podano mi na Barankach i na Konopnickiej są nie aktualne.Dla mnie jest to po prostu żenada. W przychodni na Konopnickiej została tylko wizytówka na drzwiach, telefony nie odpowiadają lub też są nieaktualne.Może rozmowa z psychologiem? W szpitalu wojskowym przyjmuje psycholog (chyba codziennie) od 8ej do 14ej. Może tam da się złapać jaki inny kontakt?

lulu (offline)

Post #3

17-01-2016 - 20:02:21

k/Kwidzyna 

A mama niech wejdzie tu na forum, będzie mogła pogadać, pożalić się i to wszystko we własnym towarzystwie.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

justa0301 (offline)

Post #4

17-01-2016 - 22:21:49

olecko 

Dziekuje Krystyno, powiem mamie zeby dowiedziala sie o tego psychologa, szkoda ze nie ma w Elku zadnych grup wsparcia dla kobiet, ktore znalazly sie w takiej sytuacji :/

KryskaW (offline)

Post #5

17-01-2016 - 22:41:08

Psarskie/Poznań 

Klub działa przy ulicy Małeckiego 3 p.111
Telefon do szefowej Zuzi to 509 839 123 i email zuzia110848@o2.pl ( w tytule najlepiej napisać sprawa Amazonki)
Proszę dzwońcie czy piszście do Zuzi.

justa0301 (offline)

Post #6

19-01-2016 - 20:32:49

olecko 

Pani Krystyno W. ul Małeckiego w Ełku nie ma, czy chodziło Pani o ul. Małeckich ? dziekuje i pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-01-2016 - 20:35:30 przez justa0301.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 527
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022