Czy w ogóle urosną??

Wysłane przez Anulka80 

jagodula (offline)

Post #1

10-04-2016 - 10:55:15

Sławkow 

jablkoOgoliłam głowę po pierwszej czerwonej. Potem były taksany , radio i hera. Długoooooooooo byłam łysa, coś ponad rok. Teraz mam włosy do połowy pleców, gęste i kręcone. Byłam blondynką teraz mam ciemny kasztan. Niczym głowy nie smarowałam, sama nie wiem kiedy urosły. Bardziej skupiałam się na wynikach leczenia niż na czuprynie lub jej braku.duży uśmiech

fianiebieska (offline)

Post #2

10-04-2016 - 10:59:49

Warszawa 

A ja jestem w trakcie taksanów. Włosy rosną ale na czubku są przeswity i przebieram nogami kiedy będę mogła zrzucić perukę, więc tym bardziej rozumiem rozpacz, gdy po tylu miesiącach od chemii nadal nie można wyjść z gołą głową... sad smiley

fianiebieska opowiada

Majinka (offline)

Post #3

10-04-2016 - 12:30:12

Czechy 

renatar a pytałaś onki, bo ja tak i powiedziała, że mam jeszcze poczekać do końca leczenia czyli aż skończe z Hercią ale nie jestem pewna czy potem będzie lepiej.

Podobno ma jedną pacientkę, która ma włosy jak ja i już jej tak zostały. Straszne.

Nie wyobrażam sobie, że będę następne lato jeszcze w mopie. Może kdybym była w domu to by mi nie przeszkadzało ale od lutego chodzę do pracy i 8 godzin w perudze to męczarnia.

Niby wszyscy twierdzą, że wyglądam ślicznie, nie dopoznania nawet podobno młodziej bo fryzurkę mam krótszą niż miałam swoje własne i na dobrą sprawą nawet ci co mnie znają a nie wiedzą, że choruję myślą, że włosy tylko skróciłam. Ale dla mnie to cały czas znenawidziony MOP, i tyle.

Teraz zamówiłam szampon z kfeiną i ragaine a w poniedziałek umówię się na wizytę do dermatologa. Jestem jeszcze umówiona do jednego doktora, który leczy homeopatykami- na czerwiec. Podobno jest dobry i robi cuda, no to zobaczyma czy coś wyczaruje.

Szukam pomocy wszędzie.

Majinka (offline)

Post #4

10-04-2016 - 12:37:42

Czechy 

Jagodula masz napewno rację twierdząc, że powinnam się skupić na zdrowiu a nie włosach, powinnam być szczęśliwa że wszystkie wyniki mam dobre, że jestem na dobrej drodze do niemal pełnego uzdrowienia ale tak bardzo bym chciała na to wszystko złe zapomnieć a niestety jak spoglądam na siebie widzę tą chorą na raka. I płaczę, i tęsknie za tamtym życiem bez strachu i złych snów. Za życiem pełnym planów na przyszłość.

Naprawdę potrzebuję tego psychologa bo sfiksuję.

jagodula (offline)

Post #5

10-04-2016 - 17:06:00

Sławkow 

jablkoMajinko, nie gniewaj się . Ja czasem tak głupio reaguję, bo bardzo się bałam tego gada. Po diagnozie było mi wszystko jedno jak będę wyglądać bylebym była zdrowa. Chciałam doczekać aż urodzi się moja wnuczka. Myślałam o uporządkowaniu wielu spraw. Teraz mogę oddać moje "nowe" włosy na peruki, dla potrzebujących.serce

renatar (offline)

Post #6

10-04-2016 - 17:37:31

sieradz 

Majinko na razie byłam pod opieką radiologa ale taka jakoś nie miałyśmy wspólnego języka.Chirurg onkolog u którego mam wizytę 21 pewnie też mi nic nie doradzi bo u mnie to jeszcze brwi urosły tylko połowicznie tzn mniej gęste i dwa tygodnie temu wyszły mi trzeci raz rzęsy co mnie dobiło.Ja jestem her ujemna i na tamoksifenie [który bardzo żle toleruję],nie usuwałam dołu więc przypuszczam że tamoksifen coś mi pierdzieli i cała ta burza hormonalna.Też stosowałam z kofeiną ALPECIN co prawda jest to męska seria ale też nie widziałam efektów.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

aga78 (offline)

Post #7

10-04-2016 - 12:11:09

lublin 

Hey dziewczyny. Jak dbacie lub dbałyście o swoja łysinke? :-)

asia_córka (offline)

Post #8

10-03-2019 - 22:53:24

Cześć dziewczyny
moja mama ma ten sam problem. Bardzo źle zniosła chemię. Miała poparzone rece nogi stopy. Lekarz powiedział że po takich poparzeniach włosy mogą nie rosnąc ...Niestety włosy które odrastają są rzadkie, miejscami łysinka. Widzę jak płacze, jak unika patrzenia w lustro. Serce mi sie kraje jak na to patrze. Do tej pory tylko raz w tygodniu maska WAX. Chciałabym zaopatrzyc ją w jakies inne specyfiki, ale niestety nawet nie wiem w co. Znalazłam to [sklep.pharmaceris.com] oraz to [sklep.revitalash.pl]
Czy miałyście może do czynienia z tymi specyfikami ?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 290
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022