Skutki uboczne po Accofilu

Wysłane przez Darek21z 

Darek21z (offline)

Post #1

16-03-2019 - 09:04:53

Bydgoszcz 

Witam.

Pierwsza chemia za nami było dobrze przez pierwsze 10 dni. Później rutynowa kontrola krwi no i białych krwinek bardzo ale to bardzo mało, hemoglobina też słaba 10,5 ogólnie wyniki złe. Wczoraj w szpitalu żona dostała zastrzyk Accofil i po nim przyszła lekka temperatura i prawa strona twarzy spuchła dosyć widocznie czy moze to być niepożądane działanie leku albo reakcja allergiczna ? Przez kolejne 4 dni ma robić sobie zastrzyki w brzuch i w poniedziałek znowu badanie krwi.

Co robić z tą opuchlizna ? i czy te zastrzyki pomogą na słabe wyniki ? leukocyty miała 0,50 g/l norma 4 do 10 więc wynik tragiczny.

ewellina2905 (offline)

Post #2

16-03-2019 - 10:28:53

lublin 

Witam Cię Darku, powiem szczerze, że u mnie Acofill powiduje bóle mięśniowe(zwłaszcza nóg), zmęczenie, objawy typowo grypowe i po nim mam przyspieszone tętno. Czasami mam wrażenie, że jest gorszy od samej chemii. Moja lekarka zawsze mi go przepisuje i robie sobie zastrzyk nastepnego dnia po chemii. Tylko różne ilości dostaje raz trzy raz pięć. Ale ja nie choruje i nigdy nie miałam żadnej obsuwy. Zostały mi jeszcze dwa docetaxel(2białe co 3 tyg.)

Tomasz. (offline)

Post #3

16-03-2019 - 14:48:30

Pruszków 

Darek21z
Witam.

Pierwsza chemia za nami było dobrze przez pierwsze 10 dni. Później rutynowa kontrola krwi no i białych krwinek bardzo ale to bardzo mało, hemoglobina też słaba 10,5 ogólnie wyniki złe. Wczoraj w szpitalu żona dostała zastrzyk Accofil i po nim przyszła lekka temperatura i prawa strona twarzy spuchła dosyć widocznie czy moze to być niepożądane działanie leku albo reakcja allergiczna ? Przez kolejne 4 dni ma robić sobie zastrzyki w brzuch i w poniedziałek znowu badanie krwi.

Co robić z tą opuchlizna ? i czy te zastrzyki pomogą na słabe wyniki ? leukocyty miała 0,50 g/l norma 4 do 10 więc wynik tragiczny.
W jakim schemacie jest leczona żona? Jaka dawka Accofilu? Obrzęki jednostronne twarzy wymagają pilnej diagnostyki lekarskiej.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 344
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018