CBD

Wysłane przez AnnaRed 

AnnaRed (offline)

Post #1

10-02-2020 - 17:28:07

Katowice 

Dzień dobry. Czy któraś z Pań stosowała olejek CBD podczas chemioterapii? Znalazłam tutaj informację na ten temat i bardzo mnie zainteresowało to, że olejek łagodził skutki chemii. Być może któraś z Was stosowała i może się na ten temat wypowiedzieć? Każda informacja mile widziana uśmiech

Solka (offline)

Post #2

10-02-2020 - 17:36:17

Warszawa 

Witaj. Ja stosuję od pierwszego dnia chemii i bardzo sobie chwalę. Nie mam żadnych skutków ubocznych poza wypadaniem włosów, które się i tak tylko przerzedziły i po zgoleniu dalej rosną duży uśmiech Nie mam problemów z osłabieniem, nudnościami, normalnie pracuję i podróżuję, uprawiam sporty i tak dalej. Mimo niemałej ceny z całego serca polecam.

AnnaRed (offline)

Post #3

10-02-2020 - 18:57:04

Katowice 

Spadasz mi z nieba smiling smiley Możesz dokładniej napisać jak to stosujesz, jaki i gdzie kupujesz? Moja siostra jest tuż przed kolejną chemią, którą znosi po prostu tragicznie. Dlatego chciałabym jej pomóc i być może ulżyć w cierpieniach.

Solka (offline)

Post #4

10-02-2020 - 19:15:59

Warszawa 

Ja mam jakiś cibdol chyba szwedzkiej firmy, mój luby mi to kupuje. Za 10 ml płaci 135 złotych. Musisz poszukać sklepu z takimi rzeczami w swojej okolicy, już tam Ci coś doradzą, są różne stężenia, ja mam 4%. Dawkowanie to 3-4 krople pod język 3 razy dziennie. Mi to onkolog polecił przede wszystkim na ból, bo oprócz raka mam w piersi też jakieś bolesne zapalenie. Śmiało spróbujcie, moim zdaniem rewelacja radocha

Olcia_99 (offline)

Post #5

10-02-2020 - 19:41:37

Warszawa 

Solka na ile Ci starcza te 10 ml ??

Solka (offline)

Post #6

10-02-2020 - 20:27:44

Warszawa 

Olcia, mniej więcej na miesiąc.

Olcia_99 (offline)

Post #7

10-02-2020 - 20:38:39

Warszawa 

Ktoś mi polecił jeden sklep w Warszawie, ale tam są olejki CBD o stężeniu 25% i 10 ml kosztuje 645 zł niezdecydowany Kopara mi opadła.

Solka (offline)

Post #8

10-02-2020 - 20:48:10

Warszawa 

Teoretycznie wyższe stężenie to jednocześnie mniejsza dawka do wzięcia, więc może wyjść na to samo. Jednak musisz poczytać i zasięgnąć opinii kogoś, kto się na tym zna, bo też różne stężenia są polecane na różne dolegliwości. Dla nas chyba (a dla mnie na pewno) ta czwóreczka jest wystarczająca. No i kwestia ceny, która na pewno daje po kieszeni. Ja ostatnio swój zgubiłam (na szczęście się znalazł w Magodencie na biurku lekarza, u którego tego dnia byłam, musiał mi wypaść z torby hura) i jak 135 PLN można odżałować w takim wypadku, tak sześć stówek... chyba by mi osiwiało to, co zaczęło nieśmiało odrastać chichot Jak będziesz z wizytą u rodzinki to zajedź do sklepu przy bazarku na Szembeka, mój Bartoszek mi tam kupuje przewraca_oczy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-02-2020 - 20:50:14 przez Solka.

AnnaRed (offline)

Post #9

12-02-2020 - 09:34:00

Katowice 

Solka, dziękuję za wszystkie informacje smiling smiley Jak do tego podchodzą lekarze? Ty pisałaś, że Twój onkolog polecił to Tobie. Dzisiaj siostra jest na wizycie przed chemią, ma się zapytać o olejek. Trochę się boję, że chemik ją wyśmieje, albo zniechęci....

Olcia_99 (offline)

Post #10

12-02-2020 - 09:54:02

Warszawa 

AnnaRed napisz co powiedzieli siostrze. Ja niedługo też pewnie zacznę chemię, więc interesuje mnie ten temat.

AnnaRed (offline)

Post #11

15-02-2020 - 08:17:40

Katowice 

Tak jak się spodziewałam . Chemica ani nie zaprzecza ani nie potwierdza. Wydaje mi się, że jednak po prostu nic nie wie. Albo wie mało i nie chce się wypowiadać. Siostra jest po wlewie, ale zaraz jak tylko trochę dojdzie do siebie, to zaczniemy próby. Gdyby ktoś jeszcze cokolwiek wiedział na ten temat, albo może i przyjmuje olejek podczas chemii to nadal bardzo proszę o informacje. smiling smiley

raczki (offline)

Post #12

26-07-2021 - 12:24:11

Warszawa 

A słyszałyście o paleniu CBD? to coś daje, bo internet poleca ale wiadomo jak to jest smiling smiley

G2,ER 100%,PR<1%,HER2 -,Ki67 <14% z przerzutem do węzłów chłonnych.

Przedoperacyjny chemia 4x AC co 2 tyg , 12x paklitaksel

Tomasz. (offline)

Post #13

26-07-2021 - 15:26:38

Pruszków 

To zależy od wiary i kasy. Znałem nie jedną osobę która paliła papierosy bo "bez nich tyje" (przybiera na wadze). Wiara czyni cuda.

emk (offline)

Post #14

15-12-2021 - 10:58:05

Żory 

Moja żona przyjmuje 15% Full spectrum CDB+CDBA. Jesteśmy po konsultacji z właścicielem pewnego sklepu z tego rodzaju produktami. Można zastosować przy raku piersi większe stężenie ale takie produkty są już zanieczyszczone procesem ekstrakcji. Szkoda się truć. Te 15% jest maksimum jakie można czysto osiągnąć z konopi. Bierze 3x dziennie co max. 8 godz. (najlepiej co 6 godz.) po 3 krople. Wystarcza to na 1,5 miesiąca. koszt 399zł.

PP cT4dN1M0 Luminarny B, HER2+++ po ACx4 DD, po 4x T+P+D, po Mastektomii radykalnej pT0N0 LVI(+)M0, w trakcie Trastuzumab, Tamoxyfen i Reseligo
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 435
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022