Xeloda

Wysłane przez Amazonki.net 

juskat2019 (offline)

Post #1

16-02-2021 - 11:40:48

netii
Jestem w trakcie 4 cyklu kapecytabiny i borykam się z takimi dolegliwościami z powodu zespołu ręka - stopa, że nie potrafię sobie z tym poradzić. Dziś nie mogę chodzic, bo skórę jest taka rozpalona i obrzęknięta, leżę z nogami do góry. Opuszki palcy też są odrętwiałe. Miałyście jakieś sprawdzone sposoby na to? Jakieś maści godne polecenia?

Netii, mojej Mamie podczas leczenia Xeloda i przy zespole ręka - stopa pomagal Melkfett Ringelblumen z firmy Balea. Generalnie natluszczanie Melkfettem doradzil mi moj ginekolog w Niemczech i ja przywiozilam go Mamie wlasnie z Niemiec, ale wiem, ze mozna go dostac online. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci smiling smiley

netii (offline)

Post #2

21-05-2021 - 22:05:36

juskat2019
Netii, mojej Mamie podczas leczenia Xeloda i przy zespole ręka - stopa pomagal Melkfett Ringelblumen z firmy Balea. Generalnie natluszczanie Melkfettem doradzil mi moj ginekolog w Niemczech i ja przywiozilam go Mamie wlasnie z Niemiec, ale wiem, ze mozna go dostac online. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci smiling smiley

Dzięki juskat! W lutym miałam tk i okazało się, że są nowe przerzuty w kręgach i zrezygnowałam z leczenia kapecytabiną. Linie papilarne na opuszkach palcy nadal mi się nie odtworzyły... smiling smiley

Tomasz. (offline)

Post #3

22-05-2021 - 09:35:52

Pruszków 

To podkreśla fakt, że leczenie w cyklu 14+7 dużymi dawkami nie jest optymalne. Prof Piotr Wysocki od kilku lat takiego schematu nie stosuje u swoich pacjentek. Ale prawdą jest też to, że są chore dobrze reagujące na terapię 14+7. Jedna chora z tego Forum przeszła ok 22 cykli takiego leczenia z akceptowalnymi dla niej skutkami niepożądanymi.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 398
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022