Leczenie - niemożliwa operacja w narkozie

Wysłane przez andorka 

andorka (offline)

Post #1

06-11-2015 - 09:44:31

Odebrałam wynik Biopsji mammotomicznej - guzek wielkości 11x12mm wynik - Carcinoma NST G-2 infiltrans mammae (luminal A)
ER (+3) dodatni w 100% komórek Total score 8/8, PgR (2+) ujemny,
Ki67 dodatni około 2% komórek raka, HER-2 wynik ujemny.

10 lat temu przeszłam mastektomię piersi lewej, teraz jest guzek w piersi prawej.
Mam bardzo duże problemy kardiologiczne kardiomiopatię - skutek brania chemii czerwonej.
Byłam wczoraj na konsultacji u internisty, anestezjologa i kardiologa - i wszyscy powiedzieli że o operacji nie ma mowy - niestety serce nie wytrzyma.
W poniedziałek jadę do chirurga rozmawiać o operacji w znieczuleniu miejscowym - ale niestety bez naświetlania, bo też nie można - i mam pytanie czy ktoś już przedszedł taki zabieb w znieczuleniu miejscowym

fianiebieska (offline)

Post #2

06-11-2015 - 10:07:40

Warszawa 

Andorko, ja poznałam tylko w poczekalni panią, której docinali marginesy w znieczuleniu miejscowym, powiedziała, że źle nie było, że wolała to od operacji pod narkozą. Nic ją nie bolało, upewniła się tylko, że chirurg odczekał dostatecznie długo aby znieczulenie zaczęło działać.

fianiebieska opowiada

marzusia (offline)

Post #3

06-11-2015 - 10:22:59

Cieszyn 

może będzie możliwe samo wycięcie guza z marginesem a takie zabiegi w znieczuleniu miejscowym sie przeprowadza gdy nie ma podejrzenia o złosliwosc,więc w takiej sytuacji chyba też będzie można .Np.włókniaki czy torbiele chirurdzy usuwają w swoich prywatnych"przydomowych "gabinetach

andorka (offline)

Post #4

09-11-2015 - 18:09:20

W czwartek miałam konsultacje internisty, anestezjologa i kardiologa, wszyscy stwierdzili że moje serce nie wytrzyma operacji. Dzisiaj na wizycie u chirurga dostałam lamettę i powiedział że po konsultacji z innymi lekarzami min. od chemii stwierdzili że to jedyne leczenie dla mnie - co o tym myślicie czy lametta może wstrzymać rozwój choroby
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 538
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022