czas oczekiwania na wyniki

Wysłane przez żaba 

agafi (offline)

Post #1

08-06-2012 - 17:32:26

spoko....po złej informacji jaką była docinka teraz tylko muszą być dobre wiadomości...nie ma innej opcji...bardzo mocno pozdrawiam i przesyłam moc pozytywnego myślenia.....

karinas28 (offline)

Post #2

16-06-2012 - 16:26:59

książ wlkp 

wrociłam ze spitala dzis lapka boli cycoch tez przeszlm dni euforii i rozpaczy na wypisie mam napisane w badaniu sród operacyjnym 3 węzly chlonne bez przerzutu ale jest ale ta cholera rosła mi jak popieprzona lekarz nawet nie chciał mi powiedziec jaki był duzy byl bardzo brzydki zalamal mnie ze jesli zamale marginesy obciat to za 2 tyg powtorka i cycoch myt.w czwartek jade moze uda sie mu załatwic wstepne wyniki niedługo bym nie byla operowana bo dostalam okres przed operacja i anestozjolog nie chciał sie zgodzic ale ze miałam podanty izotop to aryzykowali no i jakos poszło lekarz powiedział ze na stole walczyłem o pani cyca a jesli wynik bedzie zły to bedziemy walczyc o zycie rtg wynik serce i płuca bez zmian czekam jeszcze na opis mamografi mam ładna hemoglobinke 9,8 a moje markery CA 15-3 to 10,56 teraz ten strach co z wynikami histop.

lulu (offline)

Post #3

16-06-2012 - 16:38:52

k/Kwidzyna 

Karina węzły czyste, to bardzo dobrze. A jeśli nawet margines trzeba będzie powiększyć o cycolka, to też nic się nie stanie. Poczekamy razem z Tobą na wyniki ... na dobre wyniki i już. smiling smiley

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

gracha (offline)

Post #4

23-12-2012 - 18:40:19

gdansk 

Wróciłam ze szpitala-amputacja prosta i jednoczasowa rekonstrukcja drugiej piersi.Już wiem,że wyglądało to okropnie i że jest również złośliwe,jak w pierwszej.Czekam na wyniki i biję się,że pojadę na węzły.

asia_córka (offline)

Post #5

05-12-2018 - 22:34:09

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Moja mama miała chemioterapie a teraz kolejnym etapem była operacja i rekonstrukcja. Zadzwoniono ze szpitala że przyszły już wyniki. Rozumiem ze tych wyciętych części. ale po co ? Przecież rak został wycięty, co oni jeszcze sprawdzają?

Agaba190 (offline)

Post #6

06-12-2018 - 07:35:36

k/Warszawy 

Zawsze po operacji robią hist-pat. Będzie wiadomo, w jakim stopniu chemia zadziałała na raka.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 359
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018