REKONSTRUKCJA PO AMPUTACJI PIERSI

Wysłane przez IRENKA52 

IRENKA52 (offline)

Post #1

12-12-2017 - 10:12:19

Śląsk 

Witam serdecznie mam następujące pytanie ;Jaki czas jest dobry na wykonanie rekonstrukcji piersi po amputacji i tomoterapi słyszałam że jak jest naświetlanie to musi być długa przerwa aby zrobić tą rekonstrukcję na której mi bardzo zależy nie ukrywam ,A jeszcze pytanie jaką metodą najbezpieczniej i w jakim szpitalu,lecze się w Gliwicach ,dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi POZDRAWIAM,IRKA,

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 12-12-2017 - 10:13:30 przez IRENKA52.

dziubas (offline)

Post #2

12-12-2017 - 14:11:24

Gdańsk 

Iruś! sercenie znam środowiska śląskiego i nie jestem po amputacji i raczej już przy piersiach nic nie będę robić, ale... mam swoje zdanie i je wyartykułuje (jejciu! jakie ja połamańce językowe wymyslam!!!szok), dorota79 z Gdańska robiła rekonstrukcję w Gdańsku właśnie netodą TRAM z własnej tkanki, ona musiał wyhodować wiecej tłuszczyku pod skórą na brzuchu, w tym bodaj wątku jest jej relacja, co do czasu po leczeniu, to przeciętnie mówi się o półrocznej minimum przerwie, lecz nikt ci nie zabroni juz teraz umówić sie z plastykiem, bo i tak bedziesz czekać, co do osoby chiruega plastyka musisz pogrzebać w wątku ewentualnie ktoś na pewno sie odezwie i coś podpowie...buziak

IRENKA52 (offline)

Post #3

14-12-2017 - 13:04:16

Śląsk 

dziubas dziękujębuziaka może jeszcze ktoś coś na ten temat???

jagodula (offline)

Post #4

15-12-2017 - 11:24:48

Sławkow 

jablkoSłyszałam dobre opinie o szpitalu w Mikołowie...

ewa_k (offline)

Post #5

16-06-2018 - 11:17:32

Witam
za tydzień mam mastektomie całkowitą gruczołu z oszczędzeniem skóry i brodawki
ma to być operacja z jednoczesną rekonstrukcją za pomocą implantu silikonowego
dużo czytałam i zaczęłam mieć wątpliwości bezradny co do tego implantu, to będzie ciało obce i są artykuły że implant może powodować pewną odmianę raka lub inne powikłania, podpowiedzcie mi proszę czy warto, dziewczyny które miały taki zabieg może podzielą się doświadczeniami prosi
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 285
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018