"coś" pod blizną

Wysłane przez Karina_92 

Karina_92 (offline)

Post #1

07-04-2018 - 23:25:06

Prawie trzy miesiące temu przeszłam mastektomie wraz z jednoczasową rekonstrukcją. Pod blizną, tuż przy jej końcu wymacałam coś co idzie w góre, jest podłużne i twarde jak kość. Przy dotyku boli. Pokazałam to wczoraj pani onkolog, niestety nie mojemu prowadzącemu bo był na urlopie, powiedziała, że wątpi, żeby była to wznowa ale żebym zgłosiła sie na wszelki wypadek do chirurg, która mnie operowała. Co to może być? Miała któraś z Was coś podobnego??

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-04-2018 - 23:26:12 przez Karina_92.

marzusia (offline)

Post #2

07-04-2018 - 23:37:02

Cieszyn 

Dziwne, że nie dostałaś skierowania na usg żeby zobaczyć co to może być. Zresztą to krótki okres po operacji i możliwe że zmiany które obserwujesz są wynikiem zabiegu, zrostów czy blizn wewnętrznych

Karina_92 (offline)

Post #3

07-04-2018 - 23:40:33

marzusia
Dziwne, że nie dostałaś skierowania na usg żeby zobaczyć co to może być. Zresztą to krótki okres po operacji i możliwe że zmiany które obserwujesz są wynikiem zabiegu, zrostów czy blizn wewnętrznych

Dodam, że jestem w trakcie chemii. Wczoraj przyjęłam czwarty wlew AC a przede mną jeszcze 12pxl.
No ta pani dr na zastępstwie zbyt dlugo uwagi nie poświęciła, szybka wizyta. Powiedziała tylko, że to mogą być zrosty właśnie albo żebra, tylko jak na kość to to nie ma żadnego łączenia no i w tym miejscu troche dziwne.

marzusia (offline)

Post #4

08-04-2018 - 00:10:07

Cieszyn 

A zamierzasz odwiedzić chirurga? Dała Ci skierowanie? Ja na twoim miejscu poszłabym szybko na usg prywatnie, żeby się nie zadręczac i wyjaśnić sprawę

Karina_92 (offline)

Post #5

08-04-2018 - 00:15:27

marzusia
A zamierzasz odwiedzić chirurga? Dała Ci skierowanie? Ja na twoim miejscu poszłabym szybko na usg prywatnie, żeby się nie zadręczac i wyjaśnić sprawę

Tak, w poniedziałek będe dzwoniła sie zarejestrować tam gdzie byłam operowana, powinni mnoe przyjąć bez skierowania. Nie dostałam żadnego skierowania. Jeśli nie będą chcieli, w co wątpie, to pojde prywatnie na usg
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 470
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018