Maść/krem na bliznę

Wysłane przez diar3 

goja66 (offline)

Post #1

17-09-2018 - 16:54:39

Ozorków 

A tak wróce do tematu...Bo blizny samej w sobie to żaden doktor mi nie "kazał"..Nad i pod miałam smarować według onkologa reparil ( żel)...Dwa dni póżniej byłam u radiolog i powiedziała ,zebym wybiła sobie z głowy reparil -tylko altacet żel ...ewentualnie okład z wody i octu...Po czym dwa dni później -onkolog powiedziała do mnie ,żeby się "radiolog" w glowe puknęła -bo tylko reapril...Tym sposobem mam pełna apteczke różnych "leków " typu :"tylko i wyłącznie" i tych "niech się pani puknie w głowę...Pomijam fakt ,ze 4 m-ce po zabiegu wyglądam jak bym brała udział w poważnym wypadku samochodowym z uzyciem pasów ...I nikt nic nie wie....Odstawiłam wszystko...ten żel ...i tamten...też ...bo już myślałam ,ze się "uczuliłam " na wszystko...i maśc z heparyna kazali mi odstawić na ten sinior co mam jakby po "pasach "-bo się rozłaził....co raz bardziej i co raz dalej....I jak tydzień temu zapytałam mojego chirurga ( bo już wszyscy maja mnie dosyć i kazali konsultować z tym co ...to zaczął ) czym mam smarować i czy w ogole mam , to powiedział ;ALE JA JUZ NIE WIEM SAM....Fajnie - to chociaż jest nas dwoje : ja i mój chirurg ...A ja ...polecam ...wode z octem ( bo to chyba nie uczula i nie zaszkodzi )..

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

dziubas (offline)

Post #2

17-09-2018 - 23:57:09

Gdańsk 

i do "tego" kielicha weź jeszcze ogórasa konserwowego na zagryche... gafa

goja66 (offline)

Post #3

24-09-2018 - 10:54:41

Ozorków 

Dziubas- i tu się zdziwisz- bo to zaleciła mi też radiolog.Wlasnie wodę z octem.To nie jest nic dziwnego- bo to stara metoda na stłuczenia, ugryzienia, obrzęki..stany zapalne..Ja serio to pisałam.

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 307
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018