Jestem na czacie

Wysłane przez Al_la 

ToJa (offline)

Post #1

02-03-2011 - 20:04:10

no popatrz popatrz, jak się szybko odnalazła

cheba kcesz piosenke w koncercie życzen
hehe trza se zasłużyć język

ToJa (offline)

Post #2

15-03-2011 - 21:10:19

a Wy dzisiaj co?
strajkujecie?
w te pędy na czat uśmiech

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #3

17-03-2011 - 19:18:56

Kto dziś zawita na czat?meloman

ToJa (offline)

Post #4

17-03-2011 - 19:21:10

Ja - obowiązkowo
będe zaraz po 20-tej uśmiech

Post #5

17-03-2011 - 19:24:03

duży uśmiechOK,to ide dziecia umyć coby zdążyć do 20.

siwowłosa (offline)

Post #6

17-03-2011 - 19:29:15

Olsztyn 

Czat to dla mnie czarna magiabezradny

Post #7

17-03-2011 - 19:48:02

Ale nic straconego.Możemy pomóc i podpowiedzieć co i jak buzki

Polcia (offline)

Post #8

24-03-2011 - 10:42:11

Dziewczynki czy jak już siedzicie na tym czacie i sobie czatujecie to jak wejdzie ktoś i prosi o pomoc , poradę to mu pomagacie czy czat ważniejszy i aktualne pogaduszki na nim, bo np macie zgadywanki??
Jak to jest z Wami na tym czacie?? Przypominam , ze forum amazonki jak i czat powstał przede wszystkim aby pomagać innym.
To jest priorytet.

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

dani (offline)

Post #9

24-03-2011 - 11:10:11

Wały Jagiellońskie

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

Szpaku (offline)

Post #10

24-03-2011 - 11:34:31

Poznań 

Polciu pewnie piszesz o wczorajszych pytaniach na czacie.
Byłem wtedy na czacie i wg mnie dziewczyny starały się pomóc, odpowiadały zgodnie z wiedzą jaką posiadają.
Proponowały też rozmowę na GG lub na forum. Co więcej można zrobić?

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Polcia (offline)

Post #11

24-03-2011 - 11:51:55

W każdym razie mnie przedstawiono tą rozmowę troszkę inaczej, niż Ty to Szpaku opisujesz. Cokolwiek tam było wczoraj to już nie istotne- ważne aby pamiętać , ze na czat wchodzą również osoby, które potrzebują rozmowy- teraz , tu , w tej chwili i sugerowanie - poczytaj sobie forum jest nie na miejscu. Skoro ktoś wchodzi na czat to chce na czacie rozmawiać a nie czytać forum czy pisać na gg. I takie sugestie osobę, która jest w potrzebie mogą urazić, bo czuję się zbędna - bo dziewczyny mają zgadywanki.
Ja tylko przypominam, ze priorytetem tego forum jest pomaganie innym. Reszta to dodatek i o głównym celu forum należy pamiętać zawsze, nawet jak jest zabawa i zgadywanki czy rozmowy o pogodzie. Jak ktoś prosi o pomoc - wtedy tylko to jest najważniejsze , reszta się nie liczy. Piszę to tylko po to, bo wiem , ze SKS jest popularny wśród amazonek i warto sobie przypomnieć cel i ideę forum , do którego zaliczymy również czat

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Szpaku (offline)

Post #12

24-03-2011 - 11:57:58

Poznań 

Masz rację pomaganie jest najważniejsze.
Odczucia osoby która wchodzi też mogą być inne od tych jakie mają osoby które przebywają.
Ja widziałem że dziewczyny się starały, a że nie znały odpowiedzi na niektóre pytania. Czasami tak jest i lepiej wtedy że wskazują jej miejsce gdzie może tego poszukać, wskazują osoby które znają odpowiedzi lub piszą jakie osoby są w podobnej sytuacji.
Nie każdemu można od razu dać odpowiedź na wszystkie pytania.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Pyrunia (offline)

Post #13

24-03-2011 - 12:31:53

Stolica Pyrlandii 

Polcia
W każdym razie mnie przedstawiono tą rozmowę troszkę inaczej, niż Ty to Szpaku opisujesz.

Widzisz Polcia, sytuację znasz z innej strony, z drugiej ręki.
Szpaku był na miejscu w tym czasie.

Jestem w tarkcie leczenia z powodu przerzutu do wątroby.
Odpowiadałam Hawute na pytania, na które znałam odpowiedź.
Dzieliłam się doświadczeniami , które mnie spotkały.
Dziewczyny podały nicki tych, które są w trakcie takiego leczenia, żeby Hawute również z nimi się skontaktowała.

[/quote]ze SKS jest popularny wśród amazonek i warto sobie przypomnieć cel i ideę forum , do którego zaliczymy również czat[/quote]

Moja droga, nie bądź złośliwa.
To nie jest w porządku. Ludziom którzy zakładali to forum należy się szacunek.
I cokolwiek ktokolwiek będzie na ten temat inaczej sadził, tego zdania będę bronić jak niepodległości.
Jestem na forum od początku i wiem ile to kosztuje. I oczywiście nie chodzi tylko o finanse.
A Wszystkie Dziewczyny i Chłopaki są na każde zawołanie.

I proszę nie robić zamieszania.
Być może ten zwrot nie będzie się Tobie i Hawute podobał.
Wiem co piszę. Dosyć przeszłam. Mam do tego pełne prawo.

Na forum jest masa wątków, tematów, stron i podstron.
Wszędzie można znaleźć podpowiedzi.
Jest możliwość wysłania prywatnych wiadomości do osób , jeśli w chwili obecnej nie ma ich na forum.
Nie każdy z nas kto przyszedł na forum od razu wiedział wszystko.
Nie wszyscy od razu stali wokół mnie i odpowiadali na każde moje pytanie.
Pomijając drobny fakt, że nie jesteśmy lekarzami i wiedzę mamy ograniczoną.

I nie będziemy tutaj prowadzić polemiki i udowadniać , że nie jesteśmy wielbłądami.

Polcia (offline)

Post #14

24-03-2011 - 13:32:44

Pokaż mi jedno zdanie gdzie jestem złośliwa? SKS to normalne określenie amazońskie, sama go mam. Ciągle o tym wiele osób pisze, śmiejąc się z SKS bo zapominamy gdzie położyłyśmy klucze a gdzie rachunek a w sklepie kupiłyśmy zamiast mąki, cukier. Przypomnienie o idei forum nie jest żadną złośliwością , zawsze warto o tym przypominać i pamiętać.
Współczuję Ci z powodu nawrotu choroby, trzymaj się dzielnie i pamiętaj ze z przerzutów się wychodzi w 100%, czego dowodem jest bardzo dużo osób. Będę się za Ciebie modlić abyś pokonała raka Pyruniu.
pozdrawiam

Kris (offline)

Post #15

24-03-2011 - 14:57:26

Radom 

Wiesz Polciu, ja tez bylam wczoraj na czacie, sledzilam te dyskusje, bo w zgadywankach
akurat nie bralam udzialu i widzialam, ze jak nasza kolezanka prosila o pomoc i zadawala pytania,
to dostawala na nie odpowiedzi - na ile wiedza i doswiadczenie dziewczyn na to pozwalalo.
Ja osobiscie nie potrafilam nawet odpowiedziec na proste pytanie, czy po taxolu wychodza wlosy,
bo bralam taxoter i podeszlam do niego z lysa glowa po chemii czerwonej...

Co zatem mozna zrobic, kiedy pojawiaja sie specyficzne pytania na temat metod leczenia,
z ktorymi nikt na forum sie nie spotkal ( jak np. cyber-noz ),
albo prosba o ocene skutecznosci wdrozonego leczenia przy bardziej zaawansowanej chorobie...
...to chyba tylko ekspert moglby na takie pytania odpowiedziec...

...do tego to raczej forum sluzy...to jest stosowniejsze miejsce
na takie szczegolowe dyskusje...

Polcia (offline)

Post #16

24-03-2011 - 15:33:01

Kris miło się czyta to co piszesz. Co do informacji odnośnie leczenia w chorobie rozsianej to fakt - informacji jest na forum bardzo mało. Może to wynika z faktu, że to forum bardziej skierowane jest do osób mających pierwsze rozpoznanie i tutaj położony jest cały nacisk.
Cyber noż w Polsce standardowo stosowany jest na raka głowy i krtani, natomiast Gliwice stosują oprócz cyber noża ( specjalny aparat) radio celowane( inny aparat) i usuwają guzy przerzutowe z płuc, wątroby. Ale pacjent musi zostać zakwalifikowany- standardowo -max dwa guzy do 4 cm każdy. Byłam na konsultacji i w taki sposób mi to wyjaśniono. Leczenie guzów przerzutowych radioterapią nie koliduję z chemioterapią.

żaba (offline)

Post #17

24-03-2011 - 15:47:06

Dziewczyny,ja odnoszę wrażenie,że Gliwice to póki co na etapie testowania!?
takie moje zdanie!bo gdyby to było takie super,
to nikt by za nic nie odpuścił szybkiego i bezbolesnego leczenia,
a także krótkiego naświetlania!Wszyscy chcemy szybko mieć chorobę za sobą!
Myślę,że lekarze też chcą szybciej i bardziej skutecznie leczyć!?
(no chyba,że tu w grę wchodzi potężna kasa,
najpierw trzeba zarobić na koszty a potem udostępnić dla ogółu pacjentów!?)

Haniap. (offline)

Post #18

24-03-2011 - 15:54:30

Poznań 

Polciu, masz większą wiedzę niż osoby, które były wczoraj na czacie. Ja np. byłam leczona Taxolem i napisałam, że mi włosy wyszły, ale nie było odpowiedzi na mój wpis, tylko kolejne pytania. Odniosłam wrażenie, że koleżanka hawute chciała odreagować swoją frustrację, tylko dlaczego na nas? Tak jak pisze Pyrunia, po odpowiedzi na szczegółowe pytania trzeba się udać do eksperta na forum lub do odpowiedniego wątku. Tak działa forum. My nie jesteśmy lekarzami, tylko z racji choroby, możemy podzielić się WŁASNYMI doświadczeniami i tym co same doczytałyśmy, czy dopytałyśmy u naszych lekarzy. Moim zdaniem, to jest właśnie fenomen naszego forum. Że można spotkać osoby, które pokonały chorobę. Dla mnie bardzo ważne było, że poznałam, popisałam, a nawet spotkałam w realu dziewczynę, która wyszła z przerzutu do płuc. Ale to jest moje zdanie, każdy może mieć swoje. A wracając do wczorajszej sytuacji, nie uważam, że zrobiłyśmy coś złego, że źle potraktowałyśmy koleżankę, która potrzebowała pomocy. Uważam, że otrzymała tyle, ile byłyśmy w stanie jej dać i jeszcze radę, gdzie dowie się więcej.... A, że lubimy "zgadywanki"? Co w tym złego?
Aha i jeszcze jedno. Forum nie jest dla tych z pierwszym rozpoznaniem. Zobacz ile jest tutaj przerzutowców, ile rodzin i przyjaciół Amazonek....

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-03-2011 - 15:56:55 przez Haniap..

Kris (offline)

Post #19

24-03-2011 - 16:37:15

Radom 

Haniu, ja tez tak jak Pyrunia uwazam, ze o specjalistyczne porady trzeba prosic ekspertow na forum,
moze napisalam to za malo czytelnie...
...a zgadywanki tez lubie, tylko ze dawno sie w tym muzycznym swiatku nie obracalam...
...wiec to zadna moja "poprawnosc" w tej sytuacji miala byc...

Kela (offline)

Post #20

24-03-2011 - 17:48:26

Polcia
W każdym razie mnie przedstawiono tą rozmowę troszkę inaczej

Pyrunia (offline)

Post #21

24-03-2011 - 18:50:36

Stolica Pyrlandii 

Polcia
zapominamy gdzie położyłyśmy klucze a gdzie rachunek a w sklepie kupiłyśmy zamiast mąki, cukier. Przypomnienie o idei forum nie jest żadną złośliwością , zawsze warto o tym przypominać i pamiętać.

Oj, Polcia Polciauśmiech
zapomnieć kupić kilogram cukru to nie to samo, co sugestia , że zapominamy o Głównej idei forum.
Chyba z tym się zgodzisż?
Uwierz mi, Tą Ideę mamy we krwi.
I o czym jak o czym, ale o Niej nigdy nie zapomnimyuśmiechMożesz być pewna

Jolcia (offline)

Post #22

07-04-2011 - 19:56:46

A ja sobie siedzę i czekam na audycję Hani....... sama.....smutny

suchal (offline)

Post #23

10-04-2011 - 20:28:50

Uzdrowisko 

Dzisiaj też nikogo nie ma na czacie. Jeszcze.

mag_dag (offline)

Post #24

10-04-2011 - 20:48:55

Sosnowiec 

już som

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Jolcia (offline)

Post #25

28-04-2011 - 20:01:21

Halo halo jest tu ktoś??
Hania ma dziś audycję na żywo, a na czacie pusto. ZAPRASZAMY

Al_la (offline)

Post #26

01-05-2011 - 19:56:41

k/Warszawy 

Zapraszam na czat.
Rozpoczynamy listę przebojów meloman

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Haniap. (offline)

Post #27

05-05-2011 - 19:52:39

Poznań 

Zapraszam na czat i proszę o włączenie radia meloman o 20.00 zaczynam Moją Audycję, a bez Was nie mogę prowadzić..... prosi

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-05-2011 - 19:53:29 przez Haniap..

Al_la (offline)

Post #28

08-05-2011 - 20:12:52

k/Warszawy 

Zapraszam na czat...
Tu się wspólnie słucha listy przebojów duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

suchal (offline)

Post #29

11-05-2011 - 21:16:04

Uzdrowisko 

Dziewczyny, nie chcecie dzisiaj zgadywać tytułów i wykonawców piosenek?uśmiech

Jolcia (offline)

Post #30

26-05-2011 - 20:11:35

Przypominam, że jesteśmy dziś na czacie z Haniątak
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 448
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022