Spacerujecie?

Wysłane przez wisielca 

wisielca (offline)

Post #1

23-08-2019 - 13:31:02

Ostatnio coraz bardziej się męczę, ale wytrwale spaceruję, bo ogromnie to lubię. Staram się być aktywna, chociaż różnie to wychodzi... ale zawsze można przysiąść na ławce, w moim parku jest postawiona piękna mała architektura - siedzieć na niej to czysta przyjemność smiling smiley a Wam jak wychodzi dbanie o siebie? Proszę, powiedzcie, że też macie takie chwile zrezygnowania i zwątpienia, że najchętniej nie ruszałybyście się z domu...

wisielca (offline)

Post #2

13-09-2019 - 09:38:33

wisielca
Ostatnio coraz bardziej się męczę, ale wytrwale spaceruję, bo ogromnie to lubię. Staram się być aktywna, chociaż różnie to wychodzi... ale zawsze można przysiąść na ławce, w moim parku jest postawiona piękna mała architektura - siedzieć na niej to czysta przyjemność smiling smiley a Wam jak wychodzi dbanie o siebie? Proszę, powiedzcie, że też macie takie chwile zrezygnowania i zwątpienia, że najchętniej nie ruszałybyście się z domu...
Dodam coś jeszcze... zdarza mi się chodzić spać przed 22, a potem i tak budzę się koło południa... z energią na poziomie 0. Czasami na spacery muszą mnie wyciągać siłą - dobrze, że mam kogoś kto nie daje mi się poddać i wywiesić białej flagipada

lulu (offline)

Post #3

13-09-2019 - 14:18:57

k/Kwidzyna 

I po co to udawanie. Przecież robisz to dla reklamy.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 414
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018