O CO Warszawa-Ursynów

Wysłane przez Al_la 

aga66 (offline)

Post #1

27-02-2014 - 13:40:20

Warszawa 

A jakie pomysły ma nowy dyrektor i jego poplecznicy. Oprócz wizyt kontrolnych co 6 miesięcy jeżdżę co 6 tygodni na płukanie portu i za każdym prawie razem są inne godziny, piętro, gabinet i ogólny bur...el na kółkach. Także nigdy nie wiem czy utrafię z wiytą, na którą jestem zresztą zapisana na poprzednim płukaniu. Ile to ja maili już wysłałam do tego dyrektorabezradny

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-02-2014 - 13:40:46 przez aga66.

Al_la (offline)

Post #2

27-06-2014 - 10:29:31

k/Warszawy 

[www.medexpress.pl]

Może się sytuacja poprawi myśli

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Gizi (offline)

Post #3

27-06-2014 - 17:27:19

Warszawa 

Alunia, byłam dzisiaj w CO ale nie weszłam na ten oddział. Leczenie będzie przyjemniejsze. Mam nadzieję że jest tam więcej kolorów.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

nikulam (offline)

Post #4

27-06-2014 - 17:56:42

warszawa 

Moja ulubiona pielegniarka mi dzis mowila w CO,ze jest pieknie,pastelowo,50 lozek,ale....jedno miejsce do rozpuszczania chemii(zapomnialam jak to sie nazywa fachowo) jedno bylo i jedno jest wiec lozek duzo,ale na przygotowanie chemii bedzie sie czekalo dluuuugo

Danula72 (offline)

Post #5

27-06-2014 - 18:50:06

Warszawa  

Brałam chemię na 5p 26.06. Pani Pielęgniarka mówiła,że jeszcze nie wiedzą czy i kiedy "piersiowe" pacjentki będą korzystały z tamtego oddziału. Zostało mi jeszcze 5 tankowań. Może skorzystam z nowo otwartego cudeńka. Ale branie na 5p wcale mi nie przeszkadza.

Gizi (offline)

Post #6

27-06-2014 - 21:16:16

Warszawa 

Na piątym piętrze było szybko i to był ogromny plus i jak dla mnie było bardzo sympatycznie. Mnie pielęgniarki mówiły że leki będą rozpuszczać farmaceuci i gotowe, przygotowane zestawy będą przychodzić pod konkretne zamówienie. To może trwać. Chyba, że zamówienie będzie szło z gabinetu lekarskiego i zanim pacjent dotrze na górę już realizacja będzie w toku.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

Ola_ch (offline)

Post #7

04-11-2014 - 17:07:21

Witam
Mam pytanie, proszę o wskazówki.
W jaki sposób uzyskac w CO na Ursynowie i do kogo się zwrócić z prośbą o kopie dokumentacji medycznej, zeby móc iść na konsultację gdzie indziej.

Dziękuję

izafi (offline)

Post #8

04-11-2014 - 17:50:08

okolice Warszawy 

Wchodząc do szpitala głównym wejściem po prawej stronie są schody prowadzące do czegoś w rodzaju obsługi pacjenta.
Tam składa się wniosek o wydanie kserokopii dokumentacji.
Na ogół czeka się około tygodnia.
Pozdrawiamuśmiech

Anna57 (offline)

Post #9

11-12-2014 - 12:20:45

Jarosław 

Czy ktoś kojarzy lekarza Roman Dubiański . Zadzwoniłam dziś do rejestracji ,aby zapisać się na wizytę . Pani zapytała mnie ,do jakiego lekarza ....A ja lekarza prowadzącego jako takiego nie mam i zapisała mnie do tego właśnie . Dopiero jak się rozłączyłam , pomyślałam ....przecież mogłam sobie wybrać jakiegoś prowadzącego ,żeby już był na stałe. Jak myślicie ,czy jakbym zadzwoniła drugi raz (nie dzisiaj, tylko za jakiś czas ) anulowała tamtą wizytę i wybrała sobie lekarza ,którego znam ,to przeszło by to ???
Chciałabym wreszcie mieć lekarza "swojego ". Jak do tej pory ,na każdej wizycie inny i za każdym razem mniej zorientowany.niezdecydowany
Czy jest to możliwe ,aby tak przez telefon wybrać lekarza prowadzącego ????

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-12-2014 - 12:24:47 przez Anna57.

aga66 (offline)

Post #10

13-12-2014 - 18:17:31

Warszawa 

Aniu spróbuj umówić tę wizytę do konkretnego lekarza (spytaj kiedy przyjmuje) i na następne po prostu też zapisuj się z wyprzedzeniem do tego, którego sobie wybrałaś. Jeżeli jest to chirurg, to do niego potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktuuśmiech

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Baśka73 (offline)

Post #11

08-01-2015 - 00:15:20

Warszawa 

Czy któraś z Was maiła ostatnio operację w CO na Ursynowie?
bardzo proszę o kontakt na skrzynkę lub tutaj bo mam kilka może głupich pytań co do organizacji pobytu smiling smiley
(takie tam - jak duże sale, jakie warunki, czy są jakieś szafki gdzie można zamknąć troche cenne przedmioty (telefon, porfel) jak sie gdzieś wychodzi, jak z odwiedzinami, itp...) bo ja w szpitalu to tylko do tej pory rodziłam...żadnej operacji nie miałam ...

libra1 (offline)

Post #12

08-01-2015 - 00:21:54

Sale 4 osoby, szafy 2 na klucz Odwiedziny chyba od 10 lazienka w kazdej sali

Pat (offline)

Post #13

08-01-2015 - 21:59:53

Cenne rzeczy zostaw w domu, niestety nie ma depozytu i nie ma gdzie przechować telefonu, portfela, a kradzieże są bardzo częste. Można skorzystac z lodówki i czajnika w kuchence dla pracowników. Tak było na 5 piętrze.
Sale 4 os. lub 2x2-osobowe z jednym prysznicem i wc

ŻYCIE JEST PIĘKNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓŻKACH:-)
...DLATEGO MUSZĘ ŻYĆ...

Danula72 (offline)

Post #14

12-01-2015 - 22:15:17

Warszawa  

Dodać należy,że stan łazienek, wc raczej marny. Koniecznie weź sztućce. Proponuje jednorazowe- unikniesz mycia.
Operację miałam styczeń a na ginekologii listopad 2014.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 423
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022