O CO Warszawa-Ursynów

Wysłane przez Al_la 

dani (offline)

Post #1

09-11-2011 - 18:18:58

Hm...Operację i chemię miałam w CO na Ursynowie.
Chirurg - do bani, ale o moim chemiku złego słowa nie powiem.
Dlatego pamiętajmy proszę, że w tym "złym" i "paskudnym" CO pracują też lekarze, którzy dobrze pracują i próbują pomóc.
Przeniosłam się z CO nie dlatego, że nie odpowiadał mi lekarz. Zmieniła się "polityka" tej placówki i sprawdzenia miałam za każdym razem u innego lekarza.A to już mi nie odpowiadało.

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

agawa (offline)

Post #2

09-11-2011 - 18:25:47

okolice 

Niestety w ramach tej reorganizcji odchodzą również bardzo polecani specjaliści niezdecydowany

Al_la (offline)

Post #3

09-11-2011 - 19:34:43

k/Warszawy 

dani
Dlatego pamiętajmy proszę, że w tym "złym" i "paskudnym" CO pracują też lekarze, którzy dobrze pracują i próbują pomóc.

No właśnie. Są dobrzy, którzy by pomogli, ale nie można się do nich dostać.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

aga66 (offline)

Post #4

09-11-2011 - 20:39:57

Warszawa 

dani
Hm...Operację i chemię miałam w CO na Ursynowie.
Chirurg - do bani, ale o moim chemiku złego słowa nie powiem.
Przeniosłam się z CO nie dlatego, że nie odpowiadał mi lekarz. Zmieniła się "polityka" tej placówki i sprawdzenia miałam za każdym razem u innego lekarza.A to już mi nie odpowiadało.

Dani ja nie wiem jak to w końcu jest bo zarówno ja, jak i dziewczyna ze mną operowana nie mamy problemu z dostaniem się do lekarza, który nas operował i do którego chcemy chodzić na kontrolębuziak

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

betty (offline)

Post #5

09-11-2011 - 20:55:15

właśnie się zastanawiam - bo po zakończeniu leczenia trafiam za każdym razem na innego doktora - a jakbym tak chciała do mojego chirurga się przepisać na stałe - bo mam do Niego zaufanie - jak się to załatwia??
w przeciwnym przypadku rozważam przeniesienie papierów gdzie indziej
tak naprawdę w CO mam teraz "w gratisie" tylko i wyłącznie mammografię
wyjazd do Wawy kosztuje mnie więcej niż badanie prywatne u mnie na zadupiu, pomijając już kwestię straconego dnia.. bo dojechać trzeba, odstać i wrócić
co myślicie??
z drugiej strony ja przesądna jestem..... jeżdżę tam i jest wszystko dobrze już prawie 7 lat - może nie psuć??......

aga66 (offline)

Post #6

09-11-2011 - 21:03:20

Warszawa 

Betty z tego co wiem, to przepisy w COI zmienili na tyle, że osoby, które są kilka lat po leczeniu odsyłają już poza Centrum, bo nie maja pieniędzy. Także Ciebie, jak jesteś 7 lat po operacji, to mogą odprawić już z kwitkiem. Tak zrobili we wrześniu z inną moja koleżankąbezradny

Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

dani (offline)

Post #7

09-11-2011 - 21:06:13

aga66
Dani ja nie wiem jak to w końcu jest bo zarówno ja, jak i dziewczyna ze mną operowana nie mamy problemu z dostaniem się do lekarza, który nas operował i do którego chcemy chodzić na kontrolębuziak

I owszem. Przez rok "po" ja również nie miałam. A po roku zmiana gabinetu i lekarz z przypadku.

mag_dag (offline)

Post #8

09-11-2011 - 21:08:11

Sosnowiec 

betty, ja mniej więcej po takim samym czasie (7 lub 8 lat, bo nie pamiętam) i z tych samych powodów zrezygnowałam z mojego IO w Gliwicach
- do mojej lekarki już nie mogłam trafiać, bo awansowała z poradni
- miałam tylko mammografię i badali mnie coraz młodsi lekarze język

nie żałuję, czasu nie tracę
duży uśmiech

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

debora48 (offline)

Post #9

09-11-2011 - 21:10:01

Kozienice 

betty, ja też mam ten sam problem, mój prowadzący czmychnął do Wieliszewa, jakoś mi nie po drodze tam jeździć. Jeżdżę wiec na wyznaczone badania kontrolne na Ursynów (mammografia) i od czasu do czasu na konsultację do mojego chirurga prywatnie na Nowogrodzką....robię wtedy listę pytań i mam miłe odpowiedzi.
Dokumentacji nie będę zabierać, przenosić niech sobie będzie na Ursynowie.

aga66 (offline)

Post #10

10-11-2011 - 08:39:58

Warszawa 

dani

I owszem. Przez rok "po" ja również nie miałam. A po roku zmiana gabinetu i lekarz z przypadku.

A nie, to moja koleżanka chodziła do swojego chirurga przez 10 lat i dopiero w tym roku ją przeprosił, że musi sie udać poza COI, bo jest osobą wyleczonąbuziak

dani (offline)

Post #11

10-11-2011 - 09:45:36

aga66
A nie, to moja koleżanka chodziła do swojego chirurga przez 10 lat i dopiero w tym roku ją przeprosił, że musi sie udać poza COI, bo jest osobą wyleczonąbuziak

Aga, ja nie będę się licytować, która z nas ma rację. W moim przypadku było tak, jak pisałam.
I o ile dobrze pamiętam, nie tylko moim.
Poza tym, ja nie chodziłam na sprawdzenia do chirurga tylko do chemika.
Do mojego chirurga, to ja nawet świnki morskiej bym nie zaniosła.

aga66 (offline)

Post #12

10-11-2011 - 13:46:03

Warszawa 

Dani ja nie chę się z Tobą licytować, tylko piszę jak jest w moim i w innych znanych mi przypadkach. Wiem, że jest różnie i czasami zastanawiam się od czego to zależy, że jedne panie mogą być pod opieką wybranego przez siebie lekarza, a inne chodzą do "znakomitego" gabinetu 22 (obecnie 10).buziak

Al_la (offline)

Post #13

10-11-2011 - 15:15:13

k/Warszawy 

Nie wiem, czy tak jest w każdym przypadku. Zdążyłam się zorientować, że osoby z przerzutami mają swojego stałego lekarza (i nie ma zmiłuj, jeśli chcą go zmienić). Osoby chodzące tylko na kontrole mają za każdym razem niespodziankę w postaci innego lekarza.

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

agawa (offline)

Post #14

10-11-2011 - 15:36:06

okolice 

debora48
Jeżdżę wiec na wyznaczone badania kontrolne na Ursynów (mammografia) i od czasu do czasu na konsultację do mojego chirurga prywatnie na Nowogrodzką....robię wtedy listę pytań i mam miłe odpowiedzi.

Stosuję dokładnie tą samą metodę...
Nie robię mammo gdzie indziej, bo CO wierzy tylko swoim własnym badaniom i wszystkie przyniesione spoza i tak są przez nich robione raz jeszcze.

Kiedyś naświetlałam się podwójnie z tej przyczyny i jeszcze ochrzan dostałam, że niepotrzebnie się badam myśli

Tak samo było z kontrolnym usg, które muszę robić corocznie, aby korzystać z ubezpieczenia 'pracowego' w prywatnej firmie (to ich wymogi wewnętrzne, moim zdaniem słuszne), ale gdy tam zobaczyli coś na usg pacjentki onkologicznej to podnieśli larum i chcieli biopsję robić. Więc najpierw posłusznie poszłam do CO... i tam mi głowę zmyli, że niepotrzebnie się tak "często" badam, bo teraz oni mają kłopot i muszą to badanie powtarzać. Nerwy trwały 3 miesiące (dostanie się do lekarza w CO, czekanie na termin usg, czekanie na odczytanie wyniku tylko przez lekarza, więc kolejka....) Na szczęście się okazało, że w piersi nic nie ma, a na usg widać zmiany nierakowe, a w prywatniej przychodni poniosły ich nerwy niezdecydowany

betty (offline)

Post #15

10-11-2011 - 15:50:00

aga66
inne chodzą do "znakomitego" gabinetu 22 (obecnie 10).buziak

czyli jak teraz, mam zapis do 22 a iść trzeba do 10?? oświeć koleżankę bo dawno tam nie byłamsmiling smiley

joakil (offline)

Post #16

10-11-2011 - 16:00:15

Pomiechówek 

I mnie, i mnie bo ja na wizytę 2 grudnia i też do 22 a może 10 eye popping smiley

aga66 (offline)

Post #17

10-11-2011 - 16:06:22

Warszawa 

Dziewczyny, będę w poniedziałek 14 listopada to sprawdze jak jest na dzień dzisiejszy i dam znać. Jak jeździłam na lampy, to remontowali gab. 22, potem na drzwiach była kartka, że gabinet 22 przeniesiony do gab. 10 (rozumiem, że chodzi o badania kontrolne)buziak

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-11-2011 - 16:08:18 przez aga66.

aga66 (offline)

Post #18

23-11-2011 - 14:28:35

Warszawa 

Dopiero dzisiaj się dopatrzyłam. Gabinet 22 jest przeniesiony do 10buzki

Al_la (offline)

Post #19

02-12-2011 - 12:00:22

k/Warszawy 

[www.rynekzdrowia.pl]
[www.rynekzdrowia.pl]
[www.rynekzdrowia.pl]

filipinka35 (offline)

Post #20

02-12-2011 - 12:47:46

Dr Pieńkowski odszedł z Centrum Onkologii juz jakis czas temu.Bylo to w tym roku.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Grażyna1 (offline)

Post #21

02-12-2011 - 16:48:03

Warszawa 

To kto jest teraz dyrektorem Kliniki Raka Piersi w C.O. ?

ToJa (offline)

Post #22

02-12-2011 - 18:06:06

p.o. Dyrektora
prof. dr hab. med. Marian Reinfussc

wstarczyło wbić w google zapytnie oczko

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #23

06-12-2011 - 17:50:52

W czwartek mam usg piersi na Ursynowie.Dziewczyny robiące tam to badanie,powiedzcie czy muszę się rejestrować w ogólnej czy od razu ze skierowaniem pod gabinet usg?Skierowanie mam od genetycznej myśli

Jolcia (offline)

Post #24

06-12-2011 - 19:07:58

Basiu wchodzisz wejściem D i po lewej stronie są drzwi "oddział diagnostyki obrazowej" i tam jest ta rejestracja. Dajesz skierowanie niemiłej pani w okienku , ona zanosi je pani doktor i potem Cię wołają na badanie.
Buziakbuziak i kciuki trzymamok Napisz oczywiście jak poszło.

aga66 (offline)

Post #25

06-12-2011 - 19:52:31

Warszawa 

Oj niemiłe tam są panie to prawdabezradny

betty (offline)

Post #26

06-12-2011 - 21:49:09

są niemiłe bo przychodzimy i im przeszkadzamywinking smiley

a tak naprawdę to raz mi się zdarzyło że ta od usg była miłagrinning smileygrinning smiley te z mammo są odrobinę lepsze

joakil (offline)

Post #27

06-12-2011 - 22:56:59

Pomiechówek 

Taaa szczególnie teraz jak mają popsutą aparaturę duży uśmiech

agawa (offline)

Post #28

07-12-2011 - 10:36:26

okolice 

Dziewczyny - nie patrzcie na miny tych pań; uśmiechajcie się pomimo wszystko winking smiley One takie biedne są... hehe... w szklanej puszce muszą siedzieć winking smiley
W wejście jest niezupełnie całkiem po lewo, tylko po lewo_na wprost; trzeba po lewej stronie drzwi taki przysisk wilgaśny wcisnąć, coby drzwi się otworzyły niby sezam winking smiley

Agaba190 (offline)

Post #29

07-12-2011 - 12:48:56

k/Warszawy 

joakil
Taaa szczególnie teraz jak mają popsutą aparaturę duży uśmiech

Popsuta jest mammografia analogowa.
Z tyłu cyfrowe aparaty działają. Ale nie informują o tym pacjentek i przepisują na inne terminy. Ostatnio była tam moja Siostra i po koszmarnej awanturze (zagroziła wizyta u Rzecznika ds pacjentów) wykonano jej mammo na cyfrowym.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

betty (offline)

Post #30

07-12-2011 - 19:31:35

a wiadomo do kiedy toto będzie popsute?? może tam zadzwonię i się dowiem, coby na darmo nie zasuwać taki kawał....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 647
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022