Dr Zbigniew Gruszka szpital św. Józefa Mikołów

Wysłane przez KasiaHalina 

KasiaHalina (offline)

Post #1

13-09-2014 - 12:52:56

Będzin 

Dziewczyny, czy była któraś operowana w szpitalu św. Józefa w Mikołowie? Najlepiej przez dr Gruszkę?
Byłam z mamą w piatek w IO w Gliwicach, ale termin na konsultacje do poradni chirurgii onkologicznej mamy za 3 tygodnie i wydaje się nam, że do przyjęcia na oddział będziemy jeszcze dłużej czekać, a chciałybyśmy mieć operację już za sobą. Zastanawiamy się czy jak operacja odbyłaby się w Mikołowie to później dostajemy skierowanie do onkologa/ chemioterapię i znowu możemy wybrać miejsce dogodne dla nas? Jak to jest? Wiem, że niektóre Dziewczyny operowane są w jednym szpitalu, a chemię/lapmy maja w innym. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

justyna81 (offline)

Post #2

13-09-2014 - 14:07:56

tak smiling smiley można mieć operację w jednym szpitalu a chemioterapię czy radioterapię w innym smiling smiley

justyna81 (offline)

Post #3

13-09-2014 - 14:19:32

jeśli chodzi o dalsze leczenie to ja polecam Bielsko - Białą i onkolog, która mnie leczyła- dr Barbarę Liszkę.
Może w Bielsku będą szybsze terminy niż w Gliwicach. buzki

trzymam kciuki za mamę smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-09-2014 - 14:21:22 przez justyna81.

KasiaHalina (offline)

Post #4

12-11-2014 - 05:23:24

Będzin 

Chciałabym polecić szpital św. Józefa w Mikołowie. Opieka super, wszyscy uprzejmi, pomocni. Jesteśmy miło zaskoczone. Termin operacji od konsylium to max. 2 tygodnie. Chirurdzy współpracują z onkologami ze szpitala im. Leszczyńskiego w Katowicach. Wcześniej byłyśmy 2 razy w Gliwicach ale tam terminy mają bardzo dalekie i wydaje mi się że tam to taśmowo traktują ze względu na ilość osób i na operację dali skirowanie do innego szpitala... W Mikołowie podejście bardziej indywidualne. Na prawdę można polecić ten szpital i jak najbardziej dr Gruszkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 430
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022