USG piersi na NFZ w Gdańsku/ Gdyni - gdzie ?

Wysłane przez Ikka 

Ikka (offline)

Post #1

05-11-2014 - 13:05:52

Gdańsk 

Jak w tytule. Muszę iść zrobić usg lewej piersi ( od tygodnia boli mnie okrutnie) ...Wolałabym zrobić to na NFZ ...(Wcześniej robiłam prywatnie a i tak się okazało, że diagnoza była nietrafiona zupełnie - miał byc gruczalowłówkniak - wyszedł RAK małomowny)
Czy któraś z Was mogłaby polecić jakiegoś radiologa/ przychodnię w Gdańsku , ewentualnie w Gdyni ( mieszkam w Gdańsku Osowej)

Ikka
----------------------------------------------------------------------------
Zamiast zamartwiać się tym co będzie jutro - bądź szczęśliwa już dzisiaj ..... meloman

maly (offline)

Post #2

05-11-2014 - 13:36:51

Gdynia 

Witaj.
Ja robie USG w NZOZ Sródmiescie w Gdyni na Zwirki i Wigury 14. Jestem zadowolony.
Na NFZ sa dosc dlugie kolejki... ale to chyba wszedzie.
Pozdr.

Pat (offline)

Post #3

05-11-2014 - 22:21:47

W Gdańskim WCO na Al. Zwycięstwa, terminy na usg piersi nie są długie, jeżeli masz skierowanie, to bardzo polecam. Tylko strasznie trudno się do nich dodzwonić...trzeba cierpliwości.

Jeżeli chodzi o ból pozostałej piersi, to chciałabym Cię trochę uspokoić. Ja miałam identycznie krótko po mastektomii. Lekarka uspokajała mnie i dziewczyny tu na forum również, tłumacząc tym, że pozostała pierś "przejmuje jakby funkcję" tej usuniętej, ponieważ trafia do niej więcej hormonów i ogólnie "dzieje się w niej podwójnie" smiling smiley , dlatego boli i jest bardziej wrażliwa.
Z czasem się to wyrównuje.

ŻYCIE JEST PIĘKNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓŻKACH:-)
...DLATEGO MUSZĘ ŻYĆ...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-11-2014 - 22:32:52 przez Pat.

zuzanna (offline)

Post #4

06-11-2014 - 12:41:08

Gdynia 

zadzwon do Gdyni na Sojową tel 669 20 30 z osowy masz 171 autobs tam zapytaj zawsze były krotkie terminy

Ikka (offline)

Post #5

07-11-2014 - 14:07:13

Gdańsk 

W Gdyni na Sojowej jakoś mnie ten doktor od USG nie przekonuje...Byłam już tam raz na badaniu ...przejechał aparatem w jedną, drugą stronę i już .....badanie na szybcika ...Spróbuje w WCO

Ikka
Zamiast zamartwiać się tym co będzie jutro - bądź szczęśliwa już dzisiaj ..... meloman

Ikka (offline)

Post #6

17-11-2014 - 00:23:44

Gdańsk 

Dodzwonić sie do WCO -niemożliwe...w sumie sie nie dziwie bo tam maja nieLy kocioł ...Zaszłam tam będąc w okolicy i niestety dowiedziałam sie , ze trzeba mieć skierowanie os ichniejszego lekarza [[right][/right] ...

Ikka

grazyna007 (offline)

Post #7

13-03-2015 - 13:13:24

Gdynia 

Tak dokładnego i skrupulatnie opisanego usg piersi, jakie zrobiła mi dr Wyszyńska w Endomedzie w Gdańsku na ul. Opolskiej 5 nikt mi wczesniej nie zrobił. Warto zapłacić, ale być pewnym, że opisane jest WSZYSTKO
Może spróbujesz w Gdyńskim Centrum Onkologii przy szpitalu w Redłowie, dr Malinowska ma oczy jak teleskopy ;-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-03-2015 - 13:15:11 przez grazyna007.

luska (offline)

Post #8

29-03-2015 - 20:35:56

Gdynia 

Bo ten doktor jest beznadziejny, człowiek dłużej się ubiera niż on robi usg z opisem ...nie polecam ...Natomiast dr Malinowską polecam z czystym sumieniem niestety przyjmuje w szpitalu w Redłowie

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

Ikka (offline)

Post #9

29-03-2015 - 20:52:39

Gdańsk 

Dzięki dziewczyny ..od czasu założenia wątku jestem juz pacjentka WCO ...zobaczymy jak tutaj wyglada usg ....W międzyczasie zrobiłam usg -ale wszelkie namiary są bardzo cenne bo nigdy nie wiadomo co sie przyda ...przewraca_oczy
A w temacie lekarza na Dąbrowie -znajoma rejestratorki stamtąd radziła, żeby nie ufać mu i zrobić badanie w innym miejscu tak dla pewności. Paranoja smutny

Ikka

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-03-2015 - 20:53:04 przez Ikka.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 561
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022