Zmiana lekarza

Wysłane przez karolina21 

karolina21 (offline)

Post #1

25-01-2015 - 20:09:27

Strzelce Krajeńskie 

Chciałabym zrezygnować z usług mojego lekarza w Gorzowie i zacząć się leczyć w Szczecinie lub Poznaniu. Jak to się odbywa? Czy muszę mieć ponownie skierowanie od rodzinnego? Dziewczyny z tych miejscowości bardzo prosze was o radę. Kogo możecie mi polecić? Jaki onkolog waszym zdaniem jest dobrym lekarzem i przejmuje się losem swoich pacjentów?

Ruda Kropka (offline)

Post #2

25-01-2015 - 20:51:02

Szczecin 

Karolinko mogę Ci polecić onkolga ze Szczecina Dorota Nowak, szpital Golęcin. Warunki w szpitalu wyśmienite, wszystko nowe, pachnące, bardzo nowoczesne wnętrza, czyściutko, a opieka rewelacyjna. Doktor Nowak bardzo zaangażowana, miła, ogromna wiedza, szczera, gorąco polecam smiling smiley.

Jeśli z czegoś nie możesz wyjść to jeszcze możesz przez to przejść. Doświadczaj życia świadomie i uważnie. We wszystkim jest ukryty sens serce

karolina21 (offline)

Post #3

25-01-2015 - 20:57:12

Strzelce Krajeńskie 

Dzięki smiling smiley ale ty mówisz o szpitalu a ja potrzebuję jak na razie wizytę z poradą i ustaleniem leczenia przerzutów do kości. Czy ona też ma gabinet na NFZ czy tylko prywatnie?

Ruda Kropka (offline)

Post #4

25-01-2015 - 21:00:30

Szczecin 

Doktor Nowak nie prowadzi prywatnej praktyki, jutro mogę Ci podać telefon do szpitala i tak się z nią umówisz na wizytę.

Jeśli z czegoś nie możesz wyjść to jeszcze możesz przez to przejść. Doświadczaj życia świadomie i uważnie. We wszystkim jest ukryty sens serce

karolina21 (offline)

Post #5

25-01-2015 - 22:14:45

Strzelce Krajeńskie 

Będę bardzo wdzięczna serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 472
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022