Onkolog woj.pomorskie

Wysłane przez mika78781 

mika78781 (offline)

Post #1

31-05-2015 - 00:04:37

Tczew 

Witam, jestem po prawostronnej mastektomii, czekam na konsylium lekarskie UCK w Gdańsku i ustalenie dalszego leczenia, z tego co wiem czeka mnie chemioterapia, potem hormonoterapia. Czy któraś z Was leczyła się w UCK po operacji i mogłaby mi polecić dobrego onkologa?

[tomojezycieimojrak.blogspot.com]

zuzia1 (offline)

Post #2

01-06-2015 - 19:38:09

Gdańsk 

Większość z nas, po operacji w UCK wraca na leczenie do WCO przy ul. Zwycięstwa. Tam przyjmuje większość onkologów i w zasadzie wszyscy są dobrzy. Przez te parę lat nie słyszałam jakiś negatywnych opinii o którymś. myśli

Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i oczekuj końca.

mika78781 (offline)

Post #3

01-06-2015 - 19:53:06

Tczew 

Dzięki za odpowiedz, mam mieć konsylium pooperacyjne w UCK, i nie chciałabym żeby posłali mnie do pierwszego lepszego onkologa. Chciałbym mieć jakąś orientację. Ale pocieszyłaś mnie trochę, że nie słyszałaś złych opinii. Przekonałam się niestety na własnej skórze,że różnie można trafić.W UCK trafiłam na dobrego chirurga ale onkolog w mojej miejscowości mnie bardzo rozczarował.

[tomojezycieimojrak.blogspot.com]

zuzia1 (offline)

Post #4

02-06-2015 - 22:59:17

Gdańsk 

Do onkologa nie posyłają, a Ty wybierasz sama. Na moim konsylium pooperacyjnym w UCK był mój chirurg oraz 2 lekarki onko właśnie z WCO. Jedna z nich mnie potem prowadziła w UCK w trakcie naświetlań. (dr. Senkus - Konefka). Ale to było 2 lata temu. Nie wiem jak jest teraz.

Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i oczekuj końca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 751
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022