dr Monika Nagadowska

Wysłane przez karolinka 

karolinka (offline)

Post #1

04-03-2016 - 09:07:34

Dzień dobry,
Bardzo proszę o opinie na temat Pani dr Moniki Nagadowskiej pracującej w CO na Ursynowie .
Czy to dobry chirurg? Czy któraś z Pań miała przeprowadzany u niej zabieg? Czy Pani dr stara się aby blizny były jak najmniej widoczne? Jak wygląda opieka pozabiegowa z jej strony?
Czy można z czystym sumieniem poddać się zabiegowi u Tego chirurga czy może poszukać kogoś innego (np. polecanego na forum dr Czerniawskiego)?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wandka (offline)

Post #2

04-03-2016 - 10:02:46

Warszawa 

To jest bardzo dobra chirurg. Operowała Olgę30. Jeśli chcesz porozmawiać z Olgą to napisz do mnie na priv. a podam Ci do Olgi kontakt telefoniczny.buzki

aquila (offline)

Post #3

04-03-2016 - 16:57:33

chirurg bardzo dobra
tylko ma dużo pacjentów i mało czasu

It's just a ride ...

libra1 (offline)

Post #4

05-03-2016 - 00:25:16

Odradzam. Operowała mnie.

Agaba190 (offline)

Post #5

05-03-2016 - 15:48:05

k/Warszawy 

Operowała mnie 12 lat temu. Miałam oszczędzającą + wszystkie węzły. Szew pod biustem niewidoczny z racji umiejscowienia ale dodatkowo wykonany perfekcyjnie - zero blizny. Szew pachowy (po węzłach) to cienka mała kreseczka też niewidoczna , ale miejsce po węzłach i wyciętej tkance tłuszczowej to sporej wielkości dołek. Nie wiem, czy tak mają wszystkie dziewczyny i nie pamiętam czy tak było od początku, czy później się zrobiło takie zagłębienie.
Jeżeli chodzi o "opiekę" w szpitalu w CO , to z dr Nagadowską miałam kontakt raz przed operacją - wyjaśniła na czym polega oszczędzająca, jakie są jej konsekwencje (radioterapia), drugie spotkanie przy zdejmowaniu szwów pachowych po 7 dniach na oddziale w szpitalu, trzecie spotkanie przy zdejmowaniu szwów pod piersią (chyba po 3-4 tygodniach) i wtedy przekazała mi wyniku hist-patu i skierowała do chemiczki. To tyle kontaktów. Wtedy na pacjenta poświęcała 3-5 minut a pod Jej gabinetem były zawsze tłumy kobiet.
12 lat temu poleciłabym Ją. Jak operuje teraz nie wiem.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

aquila (offline)

Post #6

05-03-2016 - 19:31:58

wszystkie babki z sali, które operowała, a które miały oszczędzającą były zadowolone
ja mam spore blizny, ale taka moja uroda, że mam tendencję do bliznowców i nie ma w tym winy chirurga
miałam wnzowę przy samym implancie, wycięła oszczędzając implant, dzięki czemu ominęła mnie ponowna rekonstrukcja, która pewnie już by się nie dała zrobić ekspanderem, ze względu na radioterapię; a tak miałam radio na implant i póki co jest ok, skóra prawie jak nówka sztuka; nie wiem czy inny chirurg by się tego podjął
wizyty trwają 3 minuty jak jesteś chora i jakąś minutę jak jesteś zdrowa, ale przy tej ilości pacjentów się chyba inaczej nie da

It's just a ride ...

karolinka (offline)

Post #7

06-03-2016 - 17:32:42

libra1
Odradzam. Operowała mnie.

Libra - Mogę zapytać dlaczego?

Dziękuję za wszystkie opinie.

libra1 (offline)

Post #8

06-03-2016 - 18:12:47

Nie bada receptorów, poświęca na pacjenta 2 minuty. Kompletnie pozbawiona empatii Rutyna rutyna rutyna Zaproponowała mi zupełnie inny zakres operacji. Nie czyta dokumentacji, udziela dziwnych odpowiedzi na pytania ( mija się z prawdą i lekceważy pacjenta ) Podejrzewam, że są do niej najmniejsze kolejki ale ja nie mam do niej zaufania. Gdyby nie to forum to dzięki niej nie miałabym prawidłowego leczenia.

iwmisiura (offline)

Post #9

04-04-2018 - 13:44:23

Witam, piszę po raz pierwszy na forum. Czytam opinie dotyczące pani doktor Nagadowskiej , jeśli nie ona to kogo poleciłybyście .Jestem amazonką od 3 lat.Operację pani doktor zrobiła super. Ale opieka po..... kiepska. Żadnych badań...... Ignoruje wszelkie informacje , na temat złego samopoczucia, że coś boli. Niepokoi mnie brak siły, apatia, ciągłe zmęczenie. Ostatnio spadła mi morfologia. Na Onko miałam jedynie wykonywaną kontrolną mamografię i nic poza tym.
Próbowałam dostać się do innego onkologa na Wawelskiej , ale mnie nie przyjął, bo jestem problematyczna......

Krynia58 (offline)

Post #10

04-04-2018 - 14:29:10

Warszawa 

Iwmisiura, niedługo minie 6 lat gdy i mnie operowała dr Nagadowska. Ale do maja ub. roku byłam pod opieką innego lekarza, też na Ursynowie. W ciągu tych lat miałam 2 razy badaną krew i raz przeswietlenie, ale skierowania dawali młodzi lekarze na zastępstwie.
W czerwcu ub. roku zapisałam się na wizytę do Magodentu na Szamockiej. I po niej podjęłam decyzję ze tam się przenoszę. Nie żałuję.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-04-2018 - 14:31:30 przez Krynia58.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 444
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018