LUX MED MAGODENT na ul. Fieldorfa w Warszawie

Wysłane przez smilag 

smilag (offline)

Post #1

11-09-2017 - 11:59:55

Witam,
odnośnie codzienności i zaopatrzenia przy chemioterapii dziennej w tym szpitalu napisałam post na blogu bo dla mnie podejście do pacjenta jest oburzające. Zapraszam do zapoznania się.

Zapraszam na bloga
wznowarakowa

carmen25 (offline)

Post #2

20-11-2018 - 09:41:56

Warszawa 

Witam serdecznie !

Czy macie może jakieś opinie odnośnie lekarzy onkologów właśnie w Magodencie ? Słyszałam dwie pozytywne opinie znajomych odnośnie tego szpitala, jednak tutaj widzę także negatywną opinię. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami ? Obecnie mama leczy się w Centrum Onkologii w Warszawie, jednak kolejki są przerażające i wydaje mi się że wpływa to na pracę i skupienie lekarzy.

fianiebieska (offline)

Post #3

20-11-2018 - 10:55:15

Warszawa 

Ja się leczę w Magodencie od 2015 roku i nie zamieniłabym tej placówki na żadną inną. Szczególnie teraz gdy większość lekarzy i pacjentów przeniosła się na Szamocką. Z tych lekarzy onkologów, którzy pozostali mogę z czystym sercem polecić dr. Zielską, dr. Ząbkowską, dr. Młot. Co do reszty, nie wypowiadam się bo nie znam. Aaa chyba też dobre opinie ma dr. Grzęda. Jeśli masz jakieś pytania bardziej szczegółowe to chętnie odpowiem. Obecnie na chemię co 2 tygodnie jeździ mój tata(rak odbytu) więc jestem w miarę na bieżąco.

fianiebieska opowiada

carmen25 (offline)

Post #4

20-11-2018 - 11:18:57

Warszawa 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

A czy Twoje doświadczenia dotyczą właśnie raka piersi ? Chciałabym umówić mamę na konsultację u lekarza z tego szpitala prywatnie, tylko nie za bardzo wiem do którego. Mama ma raka piersi naciekającego o stopniu złośliwości G3 HR 2 ++. Widziałam, że mają tam sporo badań klinicznych które prowadzi głównie Pan dr Tomasz Sarosiek, jednak czytając o nim opinie (niezwykle pozytywne) stwierdzam, że jako onkolog znany jest głównie z raka narządów męskich. Z drugiej strony na stronie widnieje jako koordynator badań klinicznych raka piersi. Myślicie, że warto się do niego zapisać na konsultację ? Czy lepiej do onkologa specjalizującego się w raku piersi ?

fianiebieska (offline)

Post #5

20-11-2018 - 11:29:44

Warszawa 

Carmen, tak jestem amazonką i mam doświadczenie jako pacjent z rakiem piersi. Dr Sarosiek faktycznie jest koordynatorem badań klinicznych i podobno jest bardzo skuteczny, natomiast przeniósł się do nowego szpitala na Szamockiej.

fianiebieska opowiada

Krynia58 (offline)

Post #6

20-11-2018 - 13:05:50

Warszawa 

Carmen, po pięciu latach przeniosłam się do Magodentu na Szamocką z Ursynowa, gdyż czułam się tam niezbyt komfortowo. Przelało się kiedy poszłam do lekarki która prowadziła mnie w czasie chemii w sprawie przedłużenia tamoxifenu na kolejne 5 lat. Dostałam je, ale Pani doktor nawet mnie nie obejrzała, po prostu powiedziała że ok. A gdy jakiś czas potem brałam kopie dokumentacji do mopsu ze zdumieniem przeczytałam opis tej wizyty i badania, którego nie było.
Szamocką polecam. Byłoby bardzo dobrze gdyby udało się Wam dostać do dra Sarosieka. To lekarz o którym nie zdarzyło mi się słyszeć złego słowa. Sama nie miałam z nim do czynienia, ale znam osoby które są jego pacjentkami. Ja chodzę do doktor Miedzińskiej, jestem zadowolona.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

frambuesa (offline)

Post #7

28-11-2018 - 20:37:11

Drogie Amazonki,

u mojej Mamy został zdiagnozowany rak piersi. Zaczęła leczenie w szpitalu Magodent przy ul. Fieldorfa, przyjęła pierwszą z ośmiu białych chemii przedoperacyjnie.
Między majem a listopadem lekarze nieudolnie próbowali ją zdiagnozować, aż w końcu 2 tygodnie temu potwierdziło się najgorsze. Jestem wściekła na tę opieszałość, że tyle czasu zostało zmarnowane, dlatego mam prośbę o opinię nt. tej placówki. Czy szpital Magodent przy Fieldorfa jest dobrym miejscem, możemy liczyć na dobrą i rzetelną opiekę?

Czy któraś z Was była/jest pacjentką dr Ewy Salt i może udzielić jakiejkolwiek opinii na temat pracy tej pani doktor?

Skoro Mama rozpoczęła leczenie w tej placówce(szpital przy ul. Fieldorfa) na NFZ, to czy może ją zmienić na inną?
Czy Mama może w trakcie rozpoczętego leczenia zmienić lekarza, gdyby jednak nie była zadowolona?

W sytuacji, gdzie sporo czasu zostało zmarnowane przez nieudolność lekarzy, chcę zrobić wszystko, aby teraz oddać Mamę w jak najlepsze ręce, pomóc jak tylko jest to teraz możliwe.
Zastanawiam się też czy możemy iść na prywatną konsultację do specjalisty onkologa z bardzo dobrymi rekomendacjami i zasięgnąć jego opinii czy opracowany plan leczenia jest zasadny i najlepszy na tym etapie choroby?

To dopiero początek naszej walki, pierwsza taka sytuacja w naszej najbliższej rodzinie, dlatego będę ogromnie wdzięczna za wszelkie porady, bo na razie jestem jak dziecko we mgle...

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie smiling smiley

Pollik (offline)

Post #8

28-11-2018 - 21:03:11

Warszawa 

O Magodencie raczej więcej dobrych opinii widziałam niż złych, tam planowałam się leczyć tylko wybrany przeze mnie chirurg onkolog stamtąd złamał wtedy nogę, więc operację i opiekę mam w Wieliszewie. Przeszukaj ten wątek, sporo tu takicb właśnie informacji.

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

fianiebieska (offline)

Post #9

28-11-2018 - 21:55:53

Warszawa 

Ja się tam leczyłam i jestem zadowolona. Wymienionej doktir nie znam lecz chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Pisz na priv smiling smiley

fianiebieska opowiada

Al_la (offline)

Post #10

29-11-2018 - 23:00:37

k/Warszawy 

Ja jestem w Magodencie u dr Ząbkowskiej od 15 lat. Jestem zadowolona uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 422
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018