Wieliszew operacja i leczenie

Wysłane przez Pollik 

Pollik (offline)

Post #1

28-04-2018 - 10:32:45

Warszawa 

Dzień dobry wszystkim. To jest mój pierwszy wpis, może którejs z Was pomoże, tak jak mnie pomogły Wasze rozmowy gdy szukałam pomocy w listopadzie 2016. Dostałam wynik mammografii z guzkiem do sprawdzenia, więc natychmiast zaczęłam sie organizować na wypadek, jeśli to rak. Wybralam dr Chmielewskiego z Wieliszewa, najpierw piszlam do niego do luxmedu prywatnie żeby przyspieszyć, już z mmg i usg w ręku. Kazał mi zalatwić skierowanie nfz do por. chirurgii onkologicznej i zgłosić sie do niego do Wieliszewa na biopsję . I potem poszło blyskawicznie. Wynik i wizyta po tygodniu, 13 grudnia, natychmiast wszystkie po kolei badania i operacja 29 grudnia. Wszystkie terminy dostalam do reki na kartce i szlam lekko otumaniona stresem jak po sznurku. Na szczęście to G1 stosunkowo niejadowity więc po mastektomii nie bylo chemii ani radio. Miałam wybór ale wolałam usunąć całość. Teraz idę na biopsję węzłów, też szybko, bo sama rejestratorka 26.04 widząc skierowanie bardzo pilne do doktora ustaliła z nim telefonicznie dopisanie mnie na poniedziałek. Podsumowując: od samego doktora dostałam i słowa otuchy i opiekę jak trzeba, bliznę mam śliczniutkąbrawo reszta personelu też oki, moja onka dr Wasniwska też w porzadku, warunki w szpitalu świetne. Dla mnie to był najlepszy wybór. Pozdrawiam Was wszystkiepapa

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Pollik (offline)

Post #2

28-04-2018 - 10:34:44

Warszawa 

onka dr Waśniewska oczywiście gafa

rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%

KaGa (offline)

Post #3

09-08-2018 - 17:52:18

Cześć. Zdecydowałam się na zrobienie zaleconej mastektomii z ekspanderem właśnie w Wieliszewie i właśnie u dr Chmielewskiego. Bije się zmysłami bo niektórzy mi go odradzają. Napisz proszę cz Twoim zdaniem mogę być spokojna?

Pollik (offline)

Post #4

09-08-2018 - 20:20:23

Warszawa 

Hej. Nie mogę napisać czy możesz być spokojna i nie mam zwyczaju doradzać w sprawie wyboru doktora. Mogę tylko powiedzieć o moich doświadczeniach.
Musisz też wziąć pod uwagę, że mój przypadek jest bardzo prosty: szybka diagnoza, badania, operacja i tylko tamoxifen.
Nie mam żadnego pojęcia o rekonstrukcji.
Zajrzyj na mój profil opisałam tam co nieco.
A na pytanie odpowiem ci tak soktora Chmielewskiego znalazlam na tym forum jeszcze przed diagnozą, szukajac informacji do jakiego chirurga onkologa uderzyć.
Z mojego punktu widzenia nie mogłam wybrać lepiej.
Podejście doktora od pierwszej wizyty dla mnie było wzorcowe, zadbanie o spanikowaną pacjentkę też. Ostatnio gdy potrzebowałam jego konsultacji nie było z tym problemu, kazał dopisać mnie do najbliższego możliwego dnia, dla mnie to bardzo istotne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 377
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018