Proszę o pomoc co mam dalej robić

Wysłane przez Ann37tm 

Ann37tm (offline)

Post #1

19-12-2018 - 09:50:19

Tomaszów Mazowiecki 

Witam wszystkich.
Jestem tu nowa, szukam kogoś kto mógł by mi pomóc bo już sama nie wiem gdzie mam się udać.
Może w skrócie opiszę swoją sytuację. W 2011 roku nagle powstał mi stan zapalny na lewej piersi miałam mieć to usuniętego zrobiono mi drenaż. Po tym wyszło że to łagodna dysplazja do tego doszedł grobowiec złocisty. Zabieg miałam 31 sierpnia do grudnia utrzymywał się stan zapalny według lekarza było ok. Ropa ciekla i każdy uważał że jest ok. 2014 jak leżała na ginekologii po wypadku samochodowym będąc w 6 miesiącu ciąży rzucili mi opakowanie antybiotyk i nadal dla nich było ok. W 2016 po urodzeniu drugiego syna położna w trakcie wizyty dopiero mnie uświadomiła że mam tego zacnego gronkowca gdzie wcześniej żaden lekarz nawet nie zająknął się nawet by mi to powiedzieć. W między czasie tylko nacinali i drenaż. W 2017 przeszlam 2 operacje by to usnąć w ciagu miesiąca. Pan doktor powiedział mi wtedy to było po drugiej operacji w listopadzie że dla niego leczenie zakończone bo mam doszczętnie wszystko wycięte, natomiast w grudniu na usb wyszedł ropień. Byłam już u kilku lekarzy myśląc że jak jeden mnie bolał to drugi pomoże. Teraz zrobiłam sobie sama usg w wrześniu i wyszedł ropień 16 na 8 później kolejny audiogram- grobowiec w listopadzie biopsja wielość ropnia 21,5 na 18. Teraz w grudniu zrobiłam MR piersi i już ropień 30 na 25 głęboki na 12. Do piersi dotknąć się nie mogę bo boli dzieci starają się uważać żeby mamy nie urazić. Może znajdzie się ktoś kto mi pomoże lub poleci naprawdę dobrego lekarza który mi pomoże. Wiem że to nie rak ale może jednak ktoś się jednak znajdzie.
Z góry dziękuję za pomoc
Ania.

renatar (offline)

Post #2

19-12-2018 - 10:47:37

sieradz 

Ann może napisz do Karinki bo chyba ona miała podobną sytuację.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Kari (offline)

Post #3

21-12-2018 - 10:03:57

Warszawa 

U mnie bylo zapalenie i podejrzenie ropnia to dr tlumaczyl ze one często nawracaja. Także życzę trafienia na dobrego doktora, który pomoże. Bo tak zostawić tego nie wolno. Czytałam historie Karinki może ona z perspektywy leczenia coś Ci podpowie. Tak jak renatar radzi napisz do niej.

Ann37tm (offline)

Post #4

21-12-2018 - 14:33:17

Tomaszów Mazowiecki 

Dzisiaj byłam u lekarza przedstawiłam mu wynik rezonansu był wielce oburzony po co robiłam. W wyniku wielkość już jest 30 na 25mm głębokie na 12mm. Tak mnie zdenerwował że powiedziałam mu że chodzenie z tym 8 lat jeżeli to jest błachostka to chyba coś długo. Tu niby opitalał że sama zrobiłam badanie a z drugiej strony wczytywał się w wynik. Potem zbadał i na 6 lutego wyznaczył termin operacji nie mówiąc co i jak będzie robił.

Kari (offline)

Post #5

21-12-2018 - 22:29:45

Warszawa 

To fajny ten doktor. Oni to czasem robią wrażenie jakby człowiek przyszedł do nich bo nie ma co robić a nie ze ma mega kłopot z piersią, w której się zbiera ropa. Powodzenia i oby dali dobry antybiotyk, który zadziała po operacji, aby nie było znowu nawrotu.

karinka (offline)

Post #6

23-12-2018 - 19:13:30

Chyba nie jestem najlepszym przykładem, bo u mnie skończyło się na amputacji
.

Ann37tm (offline)

Post #7

11-03-2019 - 21:56:17

Tomaszów Mazowiecki 

Powiem wam że zgłupialam 6 lutego usunęli mi ropnia dość sporo w porównaniu z poprzednimi operacjami. Na jego miejscu powstał krwiak który powoli się opróżniał. 1 marca miałam ściągane szwy następną wizytę mam na 29 marca. Lekarz stwierdził że sobie poobserwuje tego krwiaka i zobaczy co dalej. A dzisiaj spowrotem leci ropa. Mam już naprawdę serdecznie dosyć. Jutro jadę i robię kolejny wymaz z ropy.

dziubas (offline)

Post #8

11-03-2019 - 22:22:39

Gdańsk 

sercenie dziwię sie , ze masz dość! wytrzymaj jeszcze trochę pliiisss!!! prosipociesza

yenna (offline)

Post #9

17-04-2019 - 15:45:17

Warszawa 

Cześć, jestem tu nowa. Nie wiem, gdzie w Warszawie udać się do poradni... Ponad miesiąc temu dostałam zapalenia lewej piersi, borykam się też ze stanami zapalnymi sutków. Dostałam skierowanie do poradni chorób sutka i tak naprawdę nie wiem, gdzie szukać na NFZ... Proszę o pomoc.

Agaba190 (offline)

Post #10

17-04-2019 - 15:52:26

k/Warszawy 

wpisz w google poradnia chorób sutka warszawa nfz.
Mnie wyświetliło się kilkanaście adresów.
Np. szpital MSWiA - Wołoska, Szpital Świętej Rodziny - Madalińskiego, CO - Roentgena 5, Szpital - Karowa, Szpital bródnowski

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-04-2019 - 15:53:19 przez Agaba190.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 409
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018