Dr Artur Gralec Bydgoszcz

Wysłane przez MagdaAgata 

MagdaAgata (offline)

Post #1

02-06-2019 - 20:20:48

Bydgoscz 

Witam, czy ktoś z Was miał styczność z dr. Gralcem? W szpitalu lub prywatnie? Czy to dobry lekarz? Z opinii w internecie wynika, że tak? Proszę, piszcie!

MagdaAgata (offline)

Post #2

03-06-2019 - 08:00:32

Bydgoscz 

I jeszcze jedno pytanie: jak to jest z Waszego doświadczenia, czy jest w ogóle sens chodzić prywatnie? Czy jest szansa, że taki lekarz będzie miał potem wpływ na leczenie w CO? Oczywiście wybrałam takiego, który tam pracuje, konkretnie na oddziale chorób piersi. Ale czy to coś da? Czy i tak potem nie trafia się do pierwszego lepszego? Czy taki lekarz, jeśli oczywiście chce, może "przejąć" pacjentkę? Zająć się jej operacją? Czy ma na to wpływ?

dziubas (offline)

Post #3

03-06-2019 - 10:52:18

Gdańsk 

Ty masz prosić "wybranego" lekarza, by Cie operował

MagdaAgata (offline)

Post #4

03-06-2019 - 11:12:48

Bydgoscz 

To wiem, ale czy jest to do zrobienia? Lekarz może to "narzucić" u siebie na oddziale czy to raczej decyzja ordynatora? Nie wiem, jak to wygląda. Nie mam specjalnego doświadczenia z leczeniem onkologicznym...w ogóle operacyjnym.

dziubas (offline)

Post #5

03-06-2019 - 11:34:44

Gdańsk 

jak poprosisz go to on ci powie czy to mozliwe np w tym terminie, na ogół jest to mozliwe

MagdaAgata (offline)

Post #6

03-06-2019 - 11:54:08

Bydgoscz 

Dziękuję. A, ponownie z doświadczenia, czy ordynatorzy/ koordynatorzy oddziałów operują? Czy raczej zajmują się już innymi rzeczami? Wahamy się z wyborem lekarza między dr.Rhone (koordynator) i dr. Gralcem. Jakby ktoś, coś...bardzo proszę!

dziubas (offline)

Post #7

03-06-2019 - 11:54:54

Gdańsk 

ordynatorzy tez operują

Hanka 73 (offline)

Post #8

03-06-2019 - 13:54:18

Bydgoszcz  

I Gralec i Rhone to świetni specjaliści, obaj dość hmmm jakby to napisać chłodni w odbyciu ale nie o to chodzi żeby nas lekarz co chwilę po pleckach klepał co nie oczko
Mnie nie operował żaden z nich co prawda ale miałam przyjemność poznać obu Gralca na biopsji, Rhone komisji, później miałam styczność z nimi na oddziale.
Co do pytania o wizyty prywatne to ja uważam że warto.
Mnie operował lekarz do którego poszłam prywatnie, do tej pory zresztą pozostajemy w kontakcie, jak mnie coś nurtuje, mam jakiś problem to nie czekam tylko od razu dzwonię się poradzić.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-06-2019 - 13:58:33 przez Hanka 73.

MagdaAgata (offline)

Post #9

03-06-2019 - 13:58:42

Bydgoscz 

Hanka 73
I Gralec i Rhone to świetni specjaliści, obaj dość hmmm jakby to napisać chłodni w odbyciu ale nie o to chodzi żeby nas lekarz co chwilę po pleckach klepał co nie oczko
Mnie nie operował żaden z nich co prawda ale miałam przyjemność poznać obu Gralca na biopsji, Rhone komisji, później miałam styczność z nimi na oddziale.
Co do pytania o wizyty prywatne to ja uważam że warto
To bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Fajnie jak lekarz trochę pogada, wyjaśni, ale ważniejsze, żeby był skuteczny. Tylko kogo tu wybrać...

Hanka 73 (offline)

Post #10

03-06-2019 - 14:08:36

Bydgoszcz  

Kowalskiego albo Nowikiewicza duży uśmiech
Tak na poważnie to nie chcę tobie w głowie namieszać, do tego gdyby było coś nie tak puk puk odpukać w nie malowane to byś na mnie psy wieszała.... uśmiech
Wybrać musisz z mamą sama, na szczęście mamy w naszym CO samych świetnych specjalistów, do kogo nie traficie będzie dobrze

MagdaAgata (offline)

Post #11

03-06-2019 - 15:12:50

Bydgoscz 

Hanka 73
Kowalskiego albo oczkoNowikiewicza duży uśmiech
Tak na poważnie to nie chcę tobie w głowie namieszać, do tego gdyby było coś nie tak puk puk odpukać w nie malowane to byś na mnie psy wieszała.... uśmiech
Wybrać musisz z mamą sama, na szczęście mamy w naszym CO samych świetnych specjalistów, do kogo nie traficie będzie dobrze
Trochę mieszasz oczko ale lepsze to niż źle trafić. Mi zależy, żeby, o ile to możliwe, lekarz, oprócz tego, że dobry, był też chociażby umiarkowanie kontaktowy i życzliwy. Już bez raka mamy sytuacja jest trudna a teraz jeszcze to...Potrzeba kogoś, kto się tak po ludzku zaopiekuje...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-06-2019 - 15:13:38 przez MagdaAgata.

MagdaAgata (offline)

Post #12

03-06-2019 - 20:55:32

Bydgoscz 

Wątek po części zamykam. Od znajomego lekarza znajomych dostałam poradę, żeby się trzymać dra Rhone. A może komuś się przyda, bo nam chyba nie, że z tej samej opinii (raczej sprawdzonej i pewnej), wybitnym specjalistą od chemioterapii wy w Bydgoszczy jest dr Kopeć. A przy okazji zapytam, czy hormonoterapię prowadzi lekarz, który zajmuje się chemią? Chyba tak, ale wolę się upewnic.

Al_la (offline)

Post #13

03-06-2019 - 23:05:48

k/Warszawy 

Tak, chemioterapeuta albo onkolog kliniczny kontynuuje leczenie antyhormonami.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

MagdaAgata (offline)

Post #14

04-06-2019 - 05:47:07

Bydgoscz 

Dzięki za odpowiedź!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 393
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018