Bydgoszcz, Gliwice - proszę o pomoc

Wysłane przez Jazzowa 

Jazzowa (offline)

Post #1

05-05-2011 - 19:28:28

Łask 

Tyle się słyszy o nowoczesności tych klinik.. itd... Przerzut na wątrobie rozprzestrzenia mi się - dlatego pomyślałam o konsultacji w Bydgoszczy lub Gliwicach.
Czy macie może kogoś do polecenia... ? Bardzo mi zależy na czasie i na najlepiej - genialnosci lekarza!!

Jak to powiedział Albert Einstein: "Życie niemal na pewno ma sens..."...
[jazzowa.blogspot.com]

Polcia (offline)

Post #2

05-05-2011 - 21:20:04

Jazzowa a słyszałaś o tym zabiegu co miała Magdunka? Napisz do niej? Ona tez ma meta na wątrobie i roztrzaskali guzy jakimiś izotopami. Byłam na konsultacji w Gliwicach, nie wiem co to za lekarz, radiolog, ale u mnie wyszło , że ja mam wodę więc jakby to odpadło. Czy mogę polecić- nie wiem w końcu czy dobry bo to była jedna wizyta ale zawsze możesz zadzwonić - Urbańczyk Hubert 609 13 98 40 begin_of_the_skype_highlighting              609 13 98 40      end_of_the_skype_highlighting i porozmawiać telefonicznie.
Są na forum dziewczyny ze Śląska może one będą coś więcej wiedzieć. Podobno sława europejska to profesor Jacek Jassem z Gdańska.

Jazzowa co to znaczy rozprzestrzenia się? Przybywa guzów na wątrobie? Xeloda nie działą? Czy bierzesz jakąś jeszcze inną chemię?
A gemzar? Ten gemzar jednak wielu osobom pomógł .

zakręcona jestem jak słoik ogórków- lekarz mi tłumaczyl max 3 guzy na wątrobie wielkosc 3-4 cm, ocena i tak indywidulana pacjenta i stosują tez radio celowane na guzy. Mam nadzieję, że nie pokręciłam bo to dawno było ale
[/color]pytalam o wątrobę i meta wtedy. Co do radio to oni mają jakies wytyczne , kogo kwalifikują a kogo nie.
cosik mi kolorki nie wychodzą hmmmmmmm

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 05-05-2011 - 21:32:50 przez Polcia.

Jazzowa (offline)

Post #3

05-05-2011 - 21:54:38

Łask 

Polcia - pojawiło się więcej zmian na wątrobie.. podobno mam 40% zdrowej wątroby...
Jutro jadę do swoich chemiczek.. nie wiem co one powiedzą...
Ten zabieg co miała Magdunka to chyba robi się jak tych zmian jest mniej.. tak mi się wydaje.. a u mnie jest ich duzo..
Co to jest gemzar?
No i bardzo dziękuję za ten namiar.. postaram się skontaktować...
Zawsze reagujesz tak szybko.. dziękuję Ci bardzo...

Jak to powiedział Albert Einstein: "Życie niemal na pewno ma sens..."...
[jazzowa.blogspot.com]

Polcia (offline)

Post #4

05-05-2011 - 22:55:53

Gemzar to chemia, w wielu przypadkach, u wielu dziewczyn bardzo skuteczna
najczęściej podają ją z inną chemia- gemzar plus taxotere albo gemzar plus karboplatyna
inny schemat chemii to np novelbina plus xeloda albo novelbina plus 5 fu
np u Hanip po gemzarze całkowita remisja meta
podpytaj o ten gemzar , bo onkolodzy maja trochę schematów chemii do podawania, świat się na xelodzie nie kończy
a chemia to na serio kwestia indywidualna , jak trafią z chemią, to gadzisko zdechnie i pójdzie smażyć się w piekle

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-05-2011 - 22:56:40 przez Polcia.

Al_la (offline)

Post #5

06-05-2011 - 22:00:19

k/Warszawy 

Piszę to już do znudzenia, ale może komuś ta wiadomość pomoże...
Mojej koleżance zniknęło 12 ognisk z wątroby (największe 5 cm).
Dostała Nawelbinę i Herceptynę (jest HER-dodatnia).
Już ponad 5 lat ma święty spokój.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 442
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022