Warszawa - Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

12-10-2012 - 19:53:43

k/Warszawy 

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ
SPZOZ
ul. Madalińskiego 25
02-544 Warszawa

Centrala Szpitala:
22 45 02 200
Sekretariat Dyrekcji Szpitala:
22 45 02 264

[szpitalmadalinskiego.pl]

Na dole tej strony [szpitalmadalinskiego.pl] znajdują się podlinkowane informacje na temat przeprowadzanych na Oddziałe Chirurgii Onkologicznej operacji oszczędzających piersi z jednoczesną korektą, zapewniającą uzyskanie odpowiedniego kształtu piersi oraz procesu odtworzenia brodawki sutkowej.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Al_la (offline)

Post #2

04-11-2014 - 11:36:41

k/Warszawy 

[www.medexpress.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Renata40 (offline)

Post #3

25-04-2019 - 17:55:51

Robiłam właśnie tu w kwietniu 2019 r. pierwszy etap rekonstrukcji, jestem bardzo zadowolona. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to trzeba ze sobą zabrać jakiś mały jasiek pod głowę. Poduszki tam są nowe ale niestety nie są wygodne. To jedyny mankament, reszta super.

Carcinoma ductale invasivum G3 mammae; E-Cadherin(+++), CK5/6(-),p63(-); ER-odczyn negatywny (-); PR-odczyn negatywny(-); AR-odczyn negatwyny (-); HER2-odczyn negatywny Score =0; Ki-67 około 95%.. 09.01.2017 do 16.05.2017r Chemioterapia schemat 12xPXL co tydzień /4xAC co dwa tygodnie.
31 maj 2017r Radykalna zmodyfikowana mastektomia metodą Auchinclossa. 21 czerwiec 2017r wynik histopatologiczny: Całkowita odpowiedź na leczenie neoadiuwantowe- nie stwierdza się obecności raka inwazyjnego.radochahot smileyradocha radio 25 lampek.

Dosia (offline)

Post #4

27-04-2019 - 10:37:50

Renatko podziel się doświadczeniem nt. rekonstrukcji. Jesteś po radioterapii, jaką metodą zrobioną nasz rekonstrukcję. Czeka mnie rekonstrukcja płatem LD i mam sporo obaw jak to wyjdzie. Doktor na ostatniej wizycie ocenił że tkanka w obszarze zabiegu jest cienka i
jest to trudność. Zmartwiło mnie to. Przeszłam już kilka zabiegów i mam obawy co do efektu. Pozdr

awiam ????????

Renata40 (offline)

Post #5

28-05-2019 - 23:32:42

Przepraszam dopiero dziś tu jestem. Ja jestem 2 lata po radio, skóra była ok ale w trakcie rekonstrukcji większa cześć została zastąpiona nową z pleców. Pod pachą została ta po radio i póki co jest bardzo czerwona - przebijają naczynia - to znaczy że skóra jest bardzo cienka. Ja byłam po mastektomii radykalnej. Mój pierwszy etap to wycięcie płata skórno- mięśniowego z pleców oraz przeszczep tłuszczu. Z płata skórno mięśniowego uformowano pierś, wstrzyknięto tłuszcz pobrany z ud (liposukcja) - tyle ile się dało w granicach rozsądku. Pierś jest mniejsza ale wyglada super. Realnie po 2 miesiącach wracam do pracy, już jest ok. Na plecach mam długą krechę po wycięciu ale tak miało być. Kolejne etapy to pobieranie tłuszczu i wstrzykiwanie aby uzyskać podobieństwo do naturalnej. W moim przypadku pierś będzie tylko z własnej tkanki. Niestety na NFZ tylko 1 etap, za resztę płacę. Nie powiem że nie boli, bolało po operacji i nie było fajnie ale teraz jest super. Warto trochę pocierpieć. Jestem bardzo zadowolona z efektu już teraz. Za kilka miesięcy pobieranie tłuszczyku i cycuch będzie nie do poznania. buzki

Carcinoma ductale invasivum G3 mammae; E-Cadherin(+++), CK5/6(-),p63(-); ER-odczyn negatywny (-); PR-odczyn negatywny(-); AR-odczyn negatwyny (-); HER2-odczyn negatywny Score =0; Ki-67 około 95%.. 09.01.2017 do 16.05.2017r Chemioterapia schemat 12xPXL co tydzień /4xAC co dwa tygodnie.
31 maj 2017r Radykalna zmodyfikowana mastektomia metodą Auchinclossa. 21 czerwiec 2017r wynik histopatologiczny: Całkowita odpowiedź na leczenie neoadiuwantowe- nie stwierdza się obecności raka inwazyjnego.radochahot smileyradocha radio 25 lampek.

dziubas (offline)

Post #6

28-05-2019 - 23:36:08

Gdańsk 

Reniu! sercebrawo

Renata40 (offline)

Post #7

29-05-2019 - 17:20:50

Dzięki, a taka panikara byłam duży uśmiech

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 326
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018