Rekonstrukcja piersi

Wysłane przez Piateczka5555 

Piateczka5555 (offline)

Post #1

07-03-2020 - 12:37:41

Mława 

Witam.Jestem Kasia .4lata temu miałam mastektomię piersi . chemię i radio.Rok temu zrekonstuowalam sobie pierś metodą diep, tkanką z brzucha.Miesiac temu miałam symetryzacje piersi zdrowej i otworzenie brodawki.Warszawa . Jestem bardzo zadowolona z efektów.Jeśli jesteś nie zdecydowana . nie wiesz gdzie się kierować a chciałabyś mieć znów piękne piersi.napisz do mnie.Podpowiem co robić.

edzia412 (offline)

Post #2

10-03-2020 - 12:44:52

Elbląg 

Witaj, jestem zainteresowana symetryzacją zdrowej piersi. 2 lata temu przeszłam prawostronną mastektomię za pomocą ekspandera,zaliczyłam radio 1,5 roku temu, i teraz w marcu wymieniono mi ekspander na implant silikonowy. Na korektę zdrowej piersi nie dano mi szans z powodu braku pozycji w cenniku NFZ.Jestem podłamana,myślałam,że zakoncze wreszcie ten etap leczenia ,ale nadal bede musiała nosic proteze piersi,bo jest duża dysproporcja o 2 rozmiary mniejsza operowana od zdrowej. Nie wiem ,gdzie uderzyć ,aby wykonać ten jeszcze jeden element tej układanki,by w końcu było jak trzeba i bym wygladać jak normalna kobieta.

Al_la (offline)

Post #3

10-03-2020 - 14:36:14

k/Warszawy 

Skontaktuj się z doktorem Maliszewskim. Myślę, że pomoże uśmiech

Są przychodnie, gdzie pracuje na NFZ i prywatnie [danielmaliszewski.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

setkaoxandrolonu (offline)

Post #4

08-02-2022 - 20:47:19

ciepłe pozdrowienia dla każdego!

Portal Randkowy
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 425
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022