Bielsko- Biała

Wysłane przez justyna81 

justyna81 (offline)

Post #1

04-05-2011 - 16:46:31

Witajcie,
Dzisiaj się dowiedziałam, że u dr Sirka w Klinice na Bystrzańskiej wykonuje się rekonstrukcję na NFZ. Rekonstrukcje robi dr. Piekarska, która kiedyś była w Sosnowcu. Stąd chciałbym zapytać czy wiecie może jak Pani dr robi piersi?
Generalnie to myślę o dr Witwickim bo wiem, że to trochę ryzyko robić sobie piersi u kogoś niesprawdzonego. A przecież piersi robi się nie na rok tylko na 10 smiling smiley

agnieszka30 (offline)

Post #2

24-05-2011 - 18:57:07

Będzin 

dobrze Justynko ze napisalas w zadnym wypadku nie rob tam rekonstrukcji ja tez tam robilam i wszystko zle poszlo dr Sirek juz pare razy chcial mnie ciac straszyl ze mam juz tam bakterie i ze trzeba wszystko wyciac bo zrobila sie mala dziurka po szwie ,bo dopiero po 3 tygodniach zdjeli mi szwy ,tamtedy zaczela sie saczyc woda czyli limfa wiadomo znalazla sobie ujscie,mam nadzieje ze sie wkoncu zagoi ale juz w tym czasie zadz3wonilam do dr witwickiego i co nie co sie dowiedzialam jezeli trzeba bedzie wyjac to przynajmniej specjalista mi to potwierdzi i porzadnie sie zajmie moja reonstrucja 5 lipca jade na onsultacje wiec moze zdazysz pojechac ze mna.pozdrawiam

agnieszka30 (offline)

Post #3

24-05-2011 - 19:02:38

Będzin 

Justyno ja jestem z bedzina ja mozesz to podaj swoj numer tel to moze sobie jaos pomozemy.

justyna81 (offline)

Post #4

03-06-2011 - 20:20:54

nr telefonu wysłałam Ci na priva smiling smiley

kati74 (offline)

Post #5

05-07-2011 - 11:56:26

Katowice 

Hejsmiling smiley dziewczyny napiszcie mi jakieś namiary na Bielsko Biała gdzie można zrobić rekonstrukcję piersi na NFZ,bo jestem zielona w tym temacie,a moja pani dr nie wie nic na ten temat,dzięki Kasia

Janina.S (offline)

Post #6

05-07-2011 - 15:05:39

widły Soły i Wisły 

Kati74 ja leczyłam się w Bielsku B prawie 5 lat temu w BCO na ul. Wyzwolenia . Teraz jeżdżę na kontrolę.
Niestety nie interesuję się rekonstrukcją /wzgl.zdrowotne po radio/ i nie wiem czy tam wykonują ale
moja kol. dostała skierowanie na rekonstr. właśnie od lekarza w BCO . /nie zrobiła/
Mogę tylko podać numery do rejestr. ogólnej ....
..33 498 40 02 , lub 33 498 40 53, ..lub 33 498 40 65 ...

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

kati74 (offline)

Post #7

05-07-2011 - 22:32:23

Katowice 

Dzięki,spróbuję tam zadzwonićsmiling smiley

kati74 (offline)

Post #8

06-07-2011 - 07:07:59

Katowice 

Jakby ktoś jeszcze coś wiedział na ten temat,to proszę napiszcie,pozdrawiam Kasiasmiling smiley

halinar (offline)

Post #9

06-07-2011 - 10:30:08

Kasiu, zaznaczam od razu że nie jestem po rekonstrukcji.Leczę się w Bielsku w BCO i jesienią ubiegłego roku rozmawiałam na temat rekonstrukcji z moją lekarką z BCO i ona proponowała zrobić w Eskulapie(robią na ubezpieczenie)w Bielsku u doktora Solarza.Z pod jego ręki wychodzą podobno bardzo ładne piersi, a widziała ona trochę tych okazów-www.klinika-eskulap.pl-to jest strona tej kliniki poczytaj sobie o niej.

justyna81 (offline)

Post #10

10-07-2011 - 22:41:40

poczytaj wpis Basip na poprzednim forum dot. rekonstrukcji u dr Solarza forum 2
jak dzwoniłam do dr rok temu to można było u niego zrobić rekonstrukcję od ręki, bez czekania.

justyna81 (offline)

Post #11

11-07-2011 - 11:41:18

kati74 (offline)

Post #12

13-07-2011 - 11:26:16

Katowice 

Dziękismiling smiley

justyna81 (offline)

Post #13

20-07-2011 - 19:04:50

witajcie,
dzisiaj w interwencji na Polsacie pokazywali reportaż o chłopaku, który w prywatnej klinice dr Sirka miał robiony zabieg korekty przegrody nosa. W czasie zabiegu na nogę zakładana jest elektroda, urządzenie do elektrokoagulacji, które ma ograniczyć krwawienie z rany. Ktoś nie dopilnował tych elektrod i chłopak ma przypalone podudzie, tzn wypalone 3 dziury. Wygląda to fatalnie :/ Dr. Sirek nie wykonywał zabiegu osobiście, w reportażu nie podali kto to robił, ale mimo wszytko ja bym tam nie robiła żadnej operacji.

justyna81 (offline)

Post #14

20-07-2011 - 19:23:02

Z własnego doświadczenia odradzam dr J. Donocika, który jest chirurgiem ogólnym i robi piersi. Wycina zmiany nie złośliwe.

Moja babcia poszła do nie go na konsultację i zamiast skierować ją do chirurga naczyniowego sam postanowił zrobić jej skomplikowaną operację żylaków. Po zabiegu (w obecności osób trzecich) babci nie zręcznie było dawać mu pieniądze i dlatego nie przepisał jej żadnych leków przeciw zakrzepowych typu clexane, zrobił to po 2 tyg od zabiegu gdy noga była bardzo twarda. Na szczęście nie zrobił się żaden zakrzep... Babcię noga długo bolała nie mogła przez to nigdzie wychodzić, przez rok albo i dłużej musiała ją smarować liotonem.
to jest nic w porównaniu z poważnymi błędami lekarskimi....

a jeśli chodzi o mnie to ja się nie zdecydowałam na rekonstrukcję. Może za jakiś czas...
Pozdrawiam

justyna81 (offline)

Post #15

20-07-2011 - 19:46:24

Magda (offline)

Post #16

20-07-2011 - 20:29:38

Jastrzębie Zdrój 

wnerwionyręce mi opadły

Gosia66 (offline)

Post #17

30-08-2011 - 12:52:29

B-B 

Witajcie dziewczyny. Ja też o Esculapie słyszałam wiele dobrego. Miałam tam robioną amputację, ale do rekonstrukcji jakoś jeszcze nie dojrzałam. Gdybym miała wybór w Bielsku - poszłabym tam. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa...."

fiołek (offline)

Post #18

21-10-2011 - 19:58:41

chciałąbym coś powiedzieć o Dr Solarzu i tej Klinice.Jest prywatna,a dr Solarz to bardzo miły i konkretny człowiek.Ja jestem w trakcie rekonstrukcji wykonywanej przez Dr Solarza;(Ietap) poprzez płat dorsalny i sądzę ,że będzie OK! Więcej powiem,jak wszystko zostanie zakończone!!-obecnie jestem na L-4 właśnie od Dr Solarza.
Na razie mogę tą Klinikę polecić z czystym sumieniem-wiem,że personel i Lekarze(także anestezjolog) dbają o pacjenta w sposób prawidłowy ,zgodnie ze sztuka medyczną;sama jestem z zawodu licencjatem pielęgniarstwa,więc sądzę,iż mogę co nieco powiedzieć na ten temat.
Klinika Esculap mieści się w Bielsku-Białej przy ul Cieszyńskiej 176.
Jak coś to proszę o kontakt;służe pomocą i radą.
Powoszenia wszystkim i wszystkiego dobrego!
małomowny

bencia (offline)

Post #19

27-10-2011 - 08:59:30

Jastrzębie Zdrój 

Jestem po pierwszym etapie operacji rekonstrukcji piersi w Esculapie. Operację przeprowadzał dr Solarz konkretny i miły człowiek.
Termin miałam dość szybki a relacja z lekarzami bardzo dobra . Teraz będę jeździć na dolewki a później 2 etap operacja -wymiana ekspanderów na silikon wszystko na NFZ.Cieszę się że zdołałam się przełamać bo już mam jeden krok do przodu.

Halinka (offline)

Post #20

27-10-2011 - 17:53:15

Brawo, Benciabrawo

agawa (offline)

Post #21

27-10-2011 - 22:08:32

okolice 

Benciu buzki

vabena (offline)

Post #22

29-10-2011 - 12:37:28

Bencia, trzymam kciuki za nowe piersiątka. ok

kati74 (offline)

Post #23

29-10-2011 - 20:00:45

Katowice 

Witamsmiling smiley to super słyszeć,że jeszcze w dzisiejszych czasach można być zadowolonym ze służby zdrowia,jeszcze nie zapisałam się do doktora,bo miałam po drodze inne przygody ze zdrowiem,ale już nie długo tam uderzę,serdecznie wszystkich pozdrawiamsmiling smiley

kati74 (offline)

Post #24

15-11-2011 - 19:29:20

Katowice 

Witamsmiling smiley byłam u doktora Solarza,bardzo sympatyczny człowiek,zaczynam 22 listopada rekonstrukcję piersi metodą ekspander,jestem w szoku termin dostałam od zaraz,mam nadzieję,że wszystko się zacznie i skończy pomyślnie,pozdrawiamsmiling smiley

kati74 (offline)

Post #25

24-11-2011 - 11:45:21

Katowice 

Hejsmiling smiley jestem już po zabiegu.jak na razie to rekonwalescencja przebiega ok,wiadomo trochę wszystko boli,ale personel i doktor Solarz są ludźmi na odpowiednim stanowisku,sympatyczni i mili,pozdrawiamsmiling smiley

bencia (offline)

Post #26

27-01-2012 - 18:42:05

Jastrzębie Zdrój 

Jestem już po drugim etapie operacji mam już silikony na stałe .operacja przebiegła OK . Lekarz jest zadowolony , mówi że jest wszystko dobrze i będe zadowaolona. W poniedziałek jadę na kontrol zdjęcie drenów i chyba szwów . Cieszę się że wybrałam tą klinikę .Polecam doktora Solarza z Eskulapa - Bielko Biała buzki. pa dziewczyny....papa

elkag (offline)

Post #27

16-02-2012 - 22:24:53

Witam potwierdzam opinię o doktorze Solarzu i jego personelu, już ponat rok jestem po rekonstrukcji czuję się bardzo dobrze.
jestem zadowolona że wybrałam tego lekarza.radocha

halinar (offline)

Post #28

24-02-2012 - 15:27:38

W poniedziałek 27.02 w Eskulapie u dr Solarza rozpoczynam I etap rekonstrukcji. Opinie przychylne, nastawienie pozytywne (chociaż strach jest i ma wielkie oczy)ale cóż się nie robi dla urody i swobodyuśmiech

serenia (offline)

Post #29

24-02-2012 - 21:12:09

Cieszyn 

Czytam kochane te Wasze wątki i Wam zazdroszczę.... ja tez juz dzwoniłam w zeszłym roku do tej kliniki ale na tel sie skończyło ...Halinar czy mogła byś coś napisać mi na priv jak przebiega wizyta jakie sa koszty wizyty i ogólnie chichot

'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'

kati74 (offline)

Post #30

04-03-2012 - 15:14:36

Katowice 

Cześć dziewczyny,1-marca miałam drugi etap rekonstrukcji metodą ekspander,mam już wkładkę silikonową,wszystko jest ok,dochodzę do siebie w domku,pozdrawiam i polecam,nie trzeba niczego się bać tylko iść do przodu,pozdrawiamsmiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 334
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018