Gdańsk

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

19-02-2010 - 17:38:41

Forumowo 

Miałaś/planujesz rekonstrukcję w Gdańsku - napisz o tym.

ewa m (offline)

Post #2

05-05-2010 - 21:56:31

Gdynia 

Ja osobiście nie polecam szczególnie rekonstrukcje metodą TRAM u prof.Jaśkiewiczathumbs down

dani (offline)

Post #3

06-05-2010 - 20:03:02

A dzisiaj we wszystkich programach informacyjnych o dr.Jaśkiewiczu mówią i o rekonstrukcji z wykorzystaniem komórek macierzystych..
Zabieg niestety nie jest finansowany z funduszu..

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 06-05-2010 - 20:04:18 przez dani.

luska (offline)

Post #4

06-05-2010 - 20:13:05

Gdynia 

On to potrafi reklamować się.....zgadzam się z Ewą ...nie polecam doktora ....J.....thumbs down

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

zuzanna (offline)

Post #5

29-08-2010 - 11:42:38

Gdynia 

dziewczyny kochane trzymajcie za Zuzie 7 września ....
mam poprawki po mistrzu z G./proteza włożona odwrotnie i jeszcze troche innych rzeczy do zrobienia/

buska

mar_szczepanska (offline)

Post #6

29-08-2010 - 14:46:55

A chcesz może numer tel. do zdolnego prawnika, który uszczupli portfel pana doktora?

Mariola

Melodyjka (offline)

Post #7

29-08-2010 - 16:01:10

Gdańsk 

Zuzanno, który to? Napisz konkretnie ku przestrodze, jak można protezę włożyć odwrotnie? Pijany czy co?

luska (offline)

Post #8

29-08-2010 - 21:14:17

Gdynia 

przecież Zuzanna napisała ,który to przeczytajcie uważnie to co napisała

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

lulu (offline)

Post #9

30-08-2010 - 00:08:13

k/Kwidzyna 

G może znaczyć Gryfice ale też Gdańsk, Gdynia. No, ale jeśli chodzi o mistrza to brrr ... brrr ... a raczej grrr ... grrr ...

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-08-2010 - 00:11:29 przez lulu.

luska (offline)

Post #10

30-08-2010 - 10:03:19

Gdynia 

Lulu w Gdyni rekonstrukcji nie robią teraz Zuza jedzie na poprawkę do Gdańska....... mistrz z G jest jeden i bardzo dobrze rozszyfrowałaś

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

zuzanna (offline)

Post #11

30-08-2010 - 12:07:53

Gdynia 

brawo

grazyna007 (offline)

Post #12

19-09-2010 - 18:01:45

Gdynia 

luska
Lulu w Gdyni rekonstrukcji nie robią ..

Robią, robią ;-)) Do szpitala w Redłowie na gościnne występy przyjeżdża dr Jankau.
Generalnie jednak wydaje mi się, że ważniejsze jest ,,kto" , a nie ,,gdzie".
I mam dylemat - doktor Skokowski, czy Jankau?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-09-2010 - 18:04:13 przez grazyna007.

zuzanna (offline)

Post #13

19-09-2010 - 18:17:16

Gdynia 

Jeszcze nie robi w redłowie pytałam - ale bedzie robił ,bo zmieniła się obsada i zasady ....i takie tam
od kiedy nie wiem , bo mnie to nie interesowało ... ale wydaje mi się że niebawem ...
jeśli chodzi o doktorow to Skokowskiego na oczy nie widzialam ....
a dr.Jankau to cudowny człowiek wg mnie /co jest b. ważne/ a prace jego już dużo dziewczyn nosi na klacie i są zadowolone
ja jeszcze jestem z opatrunkami i szwami ...
decyzja Twoja
pozdrawiam

grazyna007 (offline)

Post #14

19-09-2010 - 18:34:04

Gdynia 

Działanie dra Jankaua w Redłowie to pewnik, tak poinformował mnie mój chirurg.
Doktor Skokowski robił pierś mojej siostrze - arcydzieło ;-), opinie o nim wyłącznie pozytywne (na znanylekarz.pl).

luska (offline)

Post #15

20-09-2010 - 22:14:21

Gdynia 

grazyna007
Lulu w Gdyni rekonstrukcji nie robią ..

Robią, robią ;-)) Do szpitala w Redłowie na gościnne występy przyjeżdża dr Jankau.

Dokładnie Grażynko doktor przyjeżdża na gościnne występy do szpitala w Redłowie....i nie wiadomo jak długo to potrwa....
Z tego co się orientuję w czwartki ma tez konsultacje w sprawie rekonstrukcji

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

nie (offline)

Post #16

21-11-2010 - 07:03:17

gdańsk 

1 grudnia planowaną mam rekonstrukcję u Dr Jankaua w Gdańsku , może ktoś się jeszcze tam wybiera w tym terminie , miło by było , pozdrawiam wszystkie po dłuższej przerwie i powrocie do pracy a szczególnie szaloną Zuzię papasprawczyni mojej decyzji zmiany ośrodka i lekarza którym jestem zachwycona.takbea

Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu odkrywając nie tylko moje ciało ale i duszę . Przekonałbym ludzi jak bardzo są w błędzie myśląc że nie warto zakochać się na starość. Nie wiedzą bowiem że starzeją się właśnie dlatego iż unikają miłości. Powiedziałbym że śmierć nie przychodzi wraz ze starością lecz z opuszczeniem.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-11-2010 - 07:04:17 przez nie.

grazyna007 (offline)

Post #17

21-11-2010 - 10:12:44

Gdynia 

Dziewczyny, głównie z Trojmiasta i okolic!
W lutym mam mieć rekonstrukcje po mastektomii radykalnej. Pierś duża, wiec implant i tkanki własne. Czy któraś z was miała rekonstrukcje tą metoda? Mam kilka pytań i chętnie nawiązałabym kontakt bardziej bezpośredni..

nie (offline)

Post #18

21-11-2010 - 10:24:01

gdańsk 

masz ładny brzuch idz do Jankaua widziałam jak taką pierś zrobił -cudo ładniejsza od naturalnej

Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu odkrywając nie tylko moje ciało ale i duszę . Przekonałbym ludzi jak bardzo są w błędzie myśląc że nie warto zakochać się na starość. Nie wiedzą bowiem że starzeją się właśnie dlatego iż unikają miłości. Powiedziałbym że śmierć nie przychodzi wraz ze starością lecz z opuszczeniem.

zuzanna (offline)

Post #19

21-11-2010 - 14:58:43

Gdynia 

Grażynka przeciez NIE wroci w grudniu z rek. wyogladasz ja i bedziesz na bieżąco
bo ja to tylko na poprawkach bylam w G-sku
teraz moze za tydzien ide na brodawke do p. Jankaua - cudowny czlowiek

zuzanna (offline)

Post #20

02-12-2010 - 12:25:03

Gdynia 

Halo , halo wieści z frontu .....
Becia cała hepii , być moze jutro pojdzie doma ....
prosila wszystkim podziękować za kciukasy.... i potrzebującym polecić dr. J w G-sku ...
buziaki przesyła

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-12-2010 - 12:26:30 przez zuzanna.

zuzanna (offline)

Post #21

03-12-2010 - 07:32:21

Gdynia 

buzkiróżeok dla PANA DOKTORA

nie (offline)

Post #22

03-01-2011 - 08:20:00

gdańsk 

jestem w domku ale jeszcze słaba i uważająca bo puściły dwa szwy ale po za tym warto było .radochabea

nie (offline)

Post #23

27-01-2011 - 08:59:52

gdańsk 

Pierś nabiera kształtów choć na efekt końcowy przyjdzie jeszcze poczekać z rok .Pana dr bardzo polecam wszystkim które cenią sobie spokój i zapewnienie , dostępność , poczucie humoru i profesjonalizm, kulturę osobistą i delikatność w obyciu z pacjentką.Tak w skrócie opisała bym dr.Jankaua z Gdańska .Nie mogę też pominąć siostry Alicji jej cudownie delikatnych dłoni przy zmianach opatrunków .

zuzanna (offline)

Post #24

27-01-2011 - 11:04:22

Gdynia 

potwierdzam

gonia (offline)

Post #25

07-04-2011 - 12:57:18

Warszawa 

Wiatam , na 18 04 mam zaplanowaną rekonstukcje u dr Janaku. Bardzo się boję i bardzo się cieszę . Będzie implant i tkanki własne ( plecy). Jak tam u was po rekonstrukcji i czy szybko wróciłyście do domu . przewraca_oczy

nie (offline)

Post #26

07-04-2011 - 13:41:35

gdańsk 

wyjdziesz za dwa dni , nie ma czego się bać choć wszystkiego nie przewidzisz moja lewa rośnie choć jeszcze cały numer mniejsza ale już śmigam w normalnych stanikach i co tydzień kupuję jakiś nowy i nie ukrywam mam z tego" dziką " radość ale plecy jeszcze czuję - mrowienie , bóle , i brak czucia wokół blizny , potrzeba jeszcze czasu z prawą mogłam powiedzieć że po 2 latach stała się częścią mnie więc trzeba czekać,do dr idę 13-tego na kontrolę tak przynajmniej planuję ale dzwoniłam i pogadaliśmy dalej jest uroczy.Trzymam kciuki i zapewniam modlitwę .Głowa do góry będzie dobrze bo jesteś w dobrych rączkach.bea

gonia (offline)

Post #27

07-04-2011 - 15:47:22

Warszawa 

Dzięki ,ja też mam hopla na punkcie staników .KOLOROWE ,BIAŁE .......TYLKO SZALEĆ .A po operacji to co ja założe na powrót ?A bluzkę z dekoldem to ja kiedy założe? Czy w wakacje już ? Święta za pasem a ja tylko o cyckach myśli . Mąż z córką przygotuja jak potrafią .Zdrowa żona ,matka i jeszcze z nowym biustemrotfl

grazyna007 (offline)

Post #28

07-04-2011 - 16:48:53

Gdynia 

Ja też juz jestem po operacji - 15 marca operował mnie dr Skokowski (w szpitalu w Malborku). Zdecydowałam się na niego, bo widziałam jego dzieła - majsterztyk to mało powiedziane - artystyczna robota.
Pierś bardzo duza ( stanik rozmiar 80F) więc implant (firmy Mentor) i tkanki własne - z najszerszego mięśnia grzbietu. Doktor ubolewał, że nie może wziąć z brzucha( bo sie ponoć nadaje jak rzadko ;-))), ale mialam dwie brzuszne operacje w przeszlosci, wiec odpada..
Udalo się rewelacyjnie- pierś kształtna, dzieki gorsetowi i pasowi idealnie na właściwym miejscu, goi sie ekstra. Pięknie zaczyna formować się dekolt ;-D Plecy potrafią dokuczyć, ale to pikuś ;-))
Doktor Skokowski to cudowny czlowiek i genialny chirurg, pasjonat i perfekcjonista, całkowicie oddany pacjentkom. Potrafi ,,zarazić" spokojem największą panikarę. Do jego gabinetu wchodzą osoby chore na raka, ale każda wychodzi z uśmiechem na twarzy.
Teraz czeka mnie drugi etap - dorobienie brodawki i korekta drugiej piersi, żeby były jak bliźniaczki ;-))))
Generalnie - pocierpieć trzeba, ale WARTO!!!!!

nie (offline)

Post #29

07-04-2011 - 17:57:43

gdańsk 

do szpitala weż kup sobie taki specjalny w sklepie ortomax niestety 130 zł ale dr wymaga - wstrętny i niewygodny ale taki powinien być i przy wyjściu i na wizyty kontrolne będzie ci służył musisz w nim spać.

nie (offline)

Post #30

07-04-2011 - 18:02:06

gdańsk 

Tak myślę podobnie, mnie dr Skokowski operował i on tez mi doradził dr Matuszewską to był strzał w 10 dzięki nim żyję , takiej blizenki nie widziałam u nikogo była jak niteczka.Gdyby nie Zuza o nim właśnie bym myślała .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 469
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018