Lublin

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

19-02-2010 - 17:46:48

Forumowo 

Miałaś/planujesz rekonstrukcję w Lublinie - napisz o tym.

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Oddział Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

ul: Dr K. Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

doris (offline)

Post #2

09-04-2010 - 22:10:27

miałam, miałam, właśnie w Lublinie, profesjonalnie wykonana, efekty zadowalające= prawie uszczęśliwiające, zdjęcie na starym forum, czas oczekiwania mniejszy niż w innych ośrodkach, polecam.

dorotag (offline)

Post #3

29-04-2010 - 09:57:35

ja też miałam miałam w Lublinie, jestem bardzo zadowolona z efektu, w czerwcu czeka mnie wymiana expandera na protezkę silikonową, a później kto wie może poprawię i zdrową?

plym (offline)

Post #4

29-03-2011 - 09:20:49

witam wszystkich

chciała bym podać ważną informację,
na ten rok Oddział Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej nie ma podpisanej umowy z NFZ na dofinansowanie rekonstrukcji. Ściślej mówiąc dr Chromicki nie ma podpisanej umowy, a jest to lekarz cieszący się najlepszą opinią jeśli chodzi o rekonstrukcję piersi. W Centrum Onkologii jest jeszcze jeden lekarz ewentualnie przeprowadzający takie zabiegi ale z tego co udało mi się ustalić nie specjalizuje się on w tej dziedzinie.
Pan doktora Chromickiego należy szukać w NZOZ Medicos w Lublinie i tam wykonuje zabiegi na fundusz.

metalusia (offline)

Post #5

09-04-2012 - 08:49:04

Witam
Cchiałabym się dowiedziec od was drogie Amazonki, czy któraś z was miała robioną rekonstrukcję piersi w Lublinie przez doc Stanisławka. Bardzo mi zalezy na opinii o nim i ew. zdjęcia jego dzieł oczywiście na priv. Z góry dziękuję za wszyskie info

terri7 (offline)

Post #6

27-09-2012 - 19:48:48

Tarnów 

Witam serdecznie, ja rowniesz jestem bardzo zainteresowana opinia i zdjeciami na temat rekonstrukcji u dr Stanisławka. czy dobrze i ladnie robi? jestescie zadowolone? Prosze o szybka odpowiedz bo mam juz termin a droga daleka (jestem z malopolski) A moze znacie lekarza ktory robi ladnie i dobrze w malopolsce lub okolicach? Bede bardzo wdzieczna za kazdy wpis i z gory dziekuje.

Al_la (offline)

Post #7

27-09-2012 - 21:53:39

k/Warszawy 

terri7
A moze znacie lekarza ktory robi ladnie i dobrze w malopolsce lub okolicach? Bede bardzo wdzieczna za kazdy wpis i z gory dziekuje.

A czytałaś wątek poświęcony małopolskiemu ośrodkowi?

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

terri7 (offline)

Post #8

28-09-2012 - 10:05:59

Tarnów 

witam nie czytalam ja nie jestem taka dobra na kapie jak cos wiesz to napisz prosze pozdrawiam

:

Al_la (offline)

Post #9

28-09-2012 - 10:48:21

k/Warszawy 

Tu masz wątek dotyczący rekonstrukcji w Krakowie [amazonki.net]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

terri7 (offline)

Post #10

28-09-2012 - 11:12:23

Tarnów 

dzieki ja tam juz dzwonilam ponad miesiac temu ale doktorek wyjechal za granice .

aga1975 (offline)

Post #11

29-04-2013 - 15:18:09

Planuję wykonać rekonstrukcję piersi w Lublinie w COZL. Czy nie wiecie Panie jak długo czeka się tam na operację?

berta69 (offline)

Post #12

09-06-2013 - 20:10:28

Osobiście odradzam rekonstrukcję w COZL. Miałam robioną 2 razy i za każdym razem nieudana. Za pośrednictwem tego portalu znalazłam dr Witwickiego.
Od ponad roku jestem po rekonstrukcji i jak na razie jest ok.

terri7 (offline)

Post #13

20-09-2013 - 19:03:10

Tarnów 

Witam wszystkie Amazonki.

Bardzo proszę Was dziewczyny o pomoc w sprawie rekonstukcji piersi w Lublinie.

Słyszałam o dr Chrominskim, że wykonuje takie operacje.

Ja jestem z południa Polski, więc jest to dla mnie kawałek drogi, dlatego proszę Was o jakieś opinie i podpowiedzi na ten temat.

Czy to jest lekarz godny polecenia, czy może powinnam udać się do kogoś innego? Kogo byście mi poleciły?

Chciałabym zrobić rekonstrukcję expanderoprotezą dwu etapowo - jakiej firmy protezy są najlepsze?

Czy firma MENTOR jest solidną firmy wykonującą protezy czy są lepsze firmy.

Czy refundowana jest tylko zwykła proteza czy anatomiczna również?

Bardzo Was proszę o odpowiedzi i pomoc w tej sprawie, ponieważ juz trzeci rok nastawiam się na rekonstrukcję piersi, natomiast brak konkretnych informacji i strach przed nieudanym zabiegiem sprawia, że ciężko mi podjąć tą decyzję.

Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i liczę na Was dziewczyny.

Kela (offline)

Post #14

20-09-2013 - 23:48:52

Mentor to solidna firma, protezy anatomiczne są refundowane (przynajmniej w Lublinie). Nic nie napiszę na temat dra Chromińskiego, bo Go nie znam. Moją rekonstrukcję wykonywał dr Stanisławek. Terri, poczytaj o innych ośrodkach wykonujących rekonstrukcje zanim zdecydujesz.

terri7 (offline)

Post #15

21-09-2013 - 18:02:40

Tarnów 

Kelu dzieki piekne a kto jest dobry w Lublinie?bo tam mam blizej niz do Warszawy pozdrawiam

Agus2411 (offline)

Post #16

29-04-2014 - 12:39:52

A napisz proszę jak tą rekonstrukcje wykonał dr Stanislawek??? Jestem umowiona na 13 maja i ciekawa jestem jakie ma opinie ten lekarz. Będę miała podwójną mastektomie podskórna wraz z rekonstrukcją. Zaproponował mi implanty anatomiczne chyba około 260 ml z tego co pamiętam. Proszę o odpowiedź. ..

magda56 (offline)

Post #17

13-11-2017 - 12:17:29

Czy zabiegi w Lublinie odbywają sie tylko na NFZ czy i prywatnie? Kto robi prywatnie?

setkaoxandrolonu (offline)

Post #18

08-02-2022 - 20:44:04

poleca ktoś w lublinie?

Portal Randkowy
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 431
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022