Warszawa- CSK MSWiA

Wysłane przez Amazonki.net 

Halinka (offline)

Post #1

17-11-2012 - 21:14:00

A ja nie znam osobiście dra W., niemniej sobie go cenię, gdyż albowiem trzykrotnie chyba zwracałam się do niego drogą elektroniczną z zapytaniami i nigdy nie zostałam bez możliwie wyczerpującej odpowiedzitak Dla mnie to znak, że on nie z tych, co mają pacjenta w d...użym poważaniuuśmiech

b_angel (offline)

Post #2

17-11-2012 - 21:20:49

radom 

o to_to_właśnie rotfl

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

sssabina (offline)

Post #3

18-11-2012 - 13:12:31

Tak, nie ma co tak przytakiwać i na wszystko się zgadzać ;-)

Ja polecam oczywiście swój ogonek. dr.Witwickiego (noszę świeży nabytek od niego)

Niestety to fakt, nie jest to osoba bardzo wylewna i nie można liczyć na to, ze dr.W sam z siebie opowie o czymkolwiek, ;-)
Ja idąc do niego już wiedziałam co i jak chcę zrobić. Oczywiście jakimiś pytaniami go zasypałam i odpowiadał, może czasami zdawkowo i nic odpowiedzi nie wnosiły.
Na oddziale zaglądał, był miły i jak udało mi się zadać pytanie to odpowiedź zawsze była i to konkretna.

Drugie, co ważne dr.W. jak może to odbiera telefon. Przeczytał mojego smsa i nawet sam oddzwonił do mnie. (to ważne dla mnie, bo mam trochę daleko do Wawki).

Natomiast tydzień temu, jak miałam płyn ściągany pod kontrolą usg. to i była tam pielegniarka i jeszcze dr. od usg i dr.W. i powiem, że konwersacja płynneła, potok słów, zartów i jeszcze mi nie kazali się śmiać, ruszać, a najlepiej nieoddychać, zeby ekspandera nie przebić.

sssabina

b_angel (offline)

Post #4

18-11-2012 - 16:40:30

radom 

sssabina
. i powiem, że konwersacja płynneła, potok słów, zartów

i ja właśnie tak pamiętam dr W. duży uśmiech

Jolcia (offline)

Post #5

18-11-2012 - 20:24:22

Każda sroczka swój ogonek i swojego doktorka-ptaszka chwali grinning smiley

sssabina (offline)

Post #6

22-11-2012 - 10:17:37

Ile takie maleństwo radości daje !!! Jak super, ze dr.W. tak szybko się mna zajął i buduje to co się zrujnowało dawno temu ;-). Cudownie!
Jak sobie pomyślę, ze w Gryficach proponowali za 2 lata, we Wrocławiu w Kolejowym za kolejny rok, a na Kamińskiego nie doczekałam się jeszcze wizyty.
Co by nie bylo w Wawce są zawsze większe możliwości z wszystkim.

sssabina

Luiza (offline)

Post #7

23-11-2012 - 12:39:11

sochaczew 

Witaj . Będę u doktorka w środę 28 listopada,wizytę mam wyznaczoną na godzinę 10. Może się spotkamy. Pozdrawiampapa

sssabina (offline)

Post #8

25-11-2012 - 00:07:49

OOOO super
Ja wizytę mam między 10-12. (28.11.2012) Napewno bede wczesniej po 8.
Pewnie się spotkamy.;-) Zaprosiłabym na kawę, tylko po wizycie muszę uciekać na pociąg do Wrocławia. (pociąg mam o 1205, 1228, ostatatni o 1330, jak na ten nie zdąże to katastrofa.)
Chyba, że nasz dr.W. szybko nas załatwi ;-)

A jak mam Cię poznać. Ja jestem 30-tka, ale wyglądam na młodszą ;-) krótkie włosy farbnięte na dziki kasztan ;-) Taka mała niepozorna.

sssabina

Luiza (offline)

Post #9

25-11-2012 - 18:38:06

sochaczew 

Ja będę ok 9.Ja jestem 40-stka,raczej wyglądam na swój wiek.Tez mam krótkie włosy -kolor? Jakiś pomieszany ciemny.Na pewno sie rozpoznamy.Pa

kolaka (offline)

Post #10

29-11-2012 - 13:10:19

Witam , wybieram sie do dr. W. 3grudnia na zabieg,może ktoś z was tam będzie.Pozdrawiam

sssabina (offline)

Post #11

29-11-2012 - 19:59:27

Ja mam kolejną dolewkę 12.12.2012 ;-) Ktoś będzie u dr. Witwickiego

sssabina

osamorska (offline)

Post #12

10-12-2012 - 01:39:56

Witam wszystkie Dziewczyny
13 grudnia pozbywam się obu zwierzaków w obu piersiach właśnie w szpitalu MSWiA , już właściwie jestem zdecydowana na rekonstrukcję, po pozytywnym zakończeniu leczenia ...ale ....no właśnie ale ....wnerwionywłaśnie 6.12 dowiedziałam się że oddział chirurgii plastycznej ma jakieś problemy z finansowaniem i jestem ostatnia której robią mastektomię obustronną (może dlatego że jestem z innego województwa ?) stres...natomiast co do rekonstrukcji ?bezradny...na razie jeden najwyższy wie co będzie po nowym roku ....czy któraś z Was ma jakieś wiadomości na ten temat ?....bo nie ukrywam że bardzo liczyłam na rekonstrukcję po zakończeniu leczenie właśnie w tym szpitalu pod troskliwą ręką dr.Witwickiego lub dr.Januszka

<a href="[amazonki.net] src="[amazonki.net]; alt="osamorska" /></a>

osamorska (offline)

Post #13

11-12-2012 - 11:45:57

Witam
Cóż chyba nikt nic nie wie niezdecydowany w takim razie jeśli się czegoś dowiem więcej to oczywiście nie omieszkam przekazać dalej duży uśmiech
Mam jedynie prośbę ....trzymajcie za mnie kciuki ..a właściwie za moje węzły , żeby dr. Januszek jak najmniej ich wyciął płacze
Jutro izotopy a 13 odjęcie obu piersi ...boję się jak cholera ...ale wiem, że to konieczne niezdecydowany...cóż jak to mówią "będę babeczka czeska ...z przodu i z tyły deska duży uśmiech

agawa (offline)

Post #14

11-12-2012 - 16:22:48

okolice 

Oso- kochana smiling smiley będzie dobrzesmiling smiley
A kciuki masz zapewnione smiling smiley

sssabina (offline)

Post #15

28-12-2012 - 13:43:11

Czy ktoś wybiera się do dr. Witwickiego 8 stycznia?
O jakiś dziwnych porach w ten dzień przyjmuje. Poinformowano mnie, że ma przyjść dopiero po godz 13.
A tak poza tym to Szczęśliwego Nowego Roku 2013.

sssabina

osamorska (offline)

Post #16

02-01-2013 - 15:54:25

Witam
Agawa - dziękuje buzki pomogły kciuki, tylko jeden z lewej a dwa z prawej w koszu radocha
Wszystko już wiem i jak obiecałam dzielę sie , może ktoś skorzysta z dosć świerzych informacji -
w szpitalu przestała działać poradnia chorób piersi od 01.01.2013 r. natomiast rekonstrukce są prowadzone dalej
przez dr.Witwickiego Tu znalazlam inf. że dr. przyjmuje także w Krakowie ...może komus będzie bardziej "po drodze "

[www.drwitwicki.pl]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku papa

b_angel (offline)

Post #17

06-01-2013 - 16:35:29

radom 

Zapraszamy do zadawania pytań naszemu nowemu Ekspertowi uśmiech

[amazonki.net]

agawa (offline)

Post #18

06-01-2013 - 17:19:07

okolice 

Witamy Pana Doktora uśmiech

betty (offline)

Post #19

06-01-2013 - 18:38:36

oo, powitać Mistrzasmiling smiley

sssabina (offline)

Post #20

10-01-2013 - 21:34:33

SUPERANCKO, że doktor znajdzie czas na nasze nurtujące pytanka.
Moj cycuś, który wyszedł spod jego ręki, rośnie pomalutku i ma się dobrze.
Tak przy okazji, bede w MSW u doktora 22.01. Czy ktoś się również wybiera w ten dzień ?

sssabina

aquila (offline)

Post #21

10-01-2013 - 23:08:53

sssabina
Tak przy okazji, bede w MSW u doktora 22.01. Czy ktoś się również wybiera w ten dzień ?

ja będę (jak mi jakaś zaraza, klęska żywiołowa czy koniec świata na drodze nie stanie) smiling smiley

It's just a ride ...

sssabina (offline)

Post #22

13-01-2013 - 12:58:28

Ja właśnie jak przyjechałam z Warszawy to złapałam straszna zaraze.
Mialam temp. powyżej 40"C i mózg mi fiksował. Przeleżałam 5 dni w łóżku i tak do końca chyba nie zwalczyłam tego grypska.
Mam nadzieje, że pod gabinetem bedzie czas pogadać.
Ja będę od rana koczowac i bede tupac, zeby jak najszybciej doktor mnie przyjął, żebym zdążyła na pociąg na 1220 albo na 1330.
Jeszcze nie było tak, zeby mi się nie udało.
Pozdrawiam.

sssabina

aquila (offline)

Post #23

14-01-2013 - 23:06:50

ja mam wizytę jakoś coś koło 10 czy 11, pod gabinet zapewne przyprowadzi mnie mój osobisty narzeczony, bo ja sama się zgubię i nie znajdę :>

It's just a ride ...

aquila (offline)

Post #24

22-01-2013 - 15:55:26

wróciłam mega wq*wiona i dostatecznie rozczarowana i tera myśli

It's just a ride ...

Wiola (offline)

Post #25

22-01-2013 - 18:32:06

Warszawa 

a co nie pojszło tak?

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam....

agawa (offline)

Post #26

22-01-2013 - 18:56:41

okolice 

Auqilo,, powiedz, co Cię tam spotkało?
Kilka razy byłam, trochę wiemwinking smiley chciałabym porównać doświadczenia winking smiley

aquila (offline)

Post #27

22-01-2013 - 19:39:00

ten szpital to jakaś masakra
żeby w dobie systemów informatycznych stosować jakiś durny system karteczkowy to jakaś kpina; w dodatku w informacji nikt mi o tym nie powiedział, mimo iż 2-krotnie przez telefon i raz osobiście prosiłam o łopatologiczne instrukcje co mam po kolei robić żeby się do lekarza dostać;
w każdym szpitalu ludzie czekają, owszem, ale żeby na starych i chorych ludzi tak się drzeć jak to robi ta baba z gabinetu, to już przesada (nie nazwę ją pielęgniarką, bo wg mnie się minęła z powołaniem); rozumiem poniekąd, że praca w takich warunkach siada na psyche, ale jak ktoś nie ma ani krzty szacunku dla chorych ludzi, to powinien zmienić pracę; w tym tak znienawidzonym przez co niektórych ursynowskim centrum onkologii takich scen nie widziałam, a personel jest dużo milszy, (no i nie ma jakichś zasranych karteczek winking smiley ba, nawet używają tam komputerów ! tongue sticking out smiley)
a co do samej konsultacji, to cóż, produkcja taśmowa, poza tem czuję się niezaspokojona wiedzowo w temacie ekspanderoproteza versus ekspander+wymiana na silikon, wiem, że nie wiem więcej niż wiedziałam

It's just a ride ...

Jolcia (offline)

Post #28

22-01-2013 - 20:40:45

Aquila mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. Już o tym pisałam gdzieś wyżej.
Zaspokojona wiedzowo byłam, ale nie od doktora, po prostu w końcu jestem na tym forum, więc wiem, no nie oczko
Na szczęście nikt na mnie nie krzyczałprzewraca_oczy a na karteczki zwróciłam uwagę, jak pacjenci obok braliduży uśmiech

agawa (offline)

Post #29

22-01-2013 - 22:06:38

okolice 

dokładnie... eh... nic się nie zmieniło pali

Dodam gwoli sprawiedliwości - na oddziale atmosfera miła, dr sprawny, pielęgniarki bardzo w porządku, czystko choć biednie...
Natomiast przychodnia - sajgon niezdecydowany

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 22-01-2013 - 22:09:02 przez agawa.

aquila (offline)

Post #30

22-01-2013 - 22:24:06

Jolcia
Na szczęście nikt na mnie nie krzyczałprzewraca_oczy

no na mnie akurat też nie, ale na tych starszych ludzi, którzy ledwo siedzieli/ledwo stali
brrrrr

Jolcia
a na karteczki zwróciłam uwagę, jak pacjenci obok braliduży uśmiech

wszyscy mieli wydruki, a ja miałam ręcznie wypisaną i to mnie z początku zmyliło grinning smiley

It's just a ride ...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 309
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022