Czarny, biały i niebieski są noszone, więc może być tak zaawansowany

Wysłane przez matildaded 

matildaded (offline)

Post #1

07-03-2022 - 09:17:23

 

W rzeczywistości większość ludzi lubi proste ubrania, czasami proste jest najbardziej trwałe i nie jest łatwo szybko się zdezaktualizować.

Chcę nosić prosty styl z dobrym gustem.Dzisiaj Yangyang poleca stosunkowo małą australijską blogerkę Talisę Sutton. Zawsze była projektantką z wielkim gustem.W przeciwieństwie do większości blogerek, ulubionym kolorem Talisy Sutton jest czerń, biel i szarość, ale używa prostych kolorów i prostych fasonów, aby nosić super modowe wyczucie.

Następnie przyjrzyjmy się, jak nosi proste stroje o prostym stylu.Główne punkty jej kolokacji są następujące.

1. Prosty kolor + odpowiednia ekspozycja skóry

Patrząc na stroje Talisy Sutton, wydaje się, że rzadko widuje się ją w więcej niż 2 kolorach, co również jest dość mocne.

Jej większość strojów to jeden metr czerni na całej powierzchni.Spójrz, ta mała czarna jest również jednym z najpopularniejszych stylizacji w jej przestrzeni. Jednak w celu osłabienia ciężkości czerni Talisa Sutton wybierze styl z pewnym stopniem ekspozycji skóry.

Gdy jest chłodniej wybierze sukienkę z wyciętymi ramionami, która jest prosta i stylowa.

Kiedy robi się trochę goręcej, wybiera wydrążoną wersję małej czarnej sukienki lub krótką spódniczkę do kolan, która pasuje do jej dziecięcej twarzy bez żadnych sprzeczności i jest trochę lekka i żywa.

Dopasowując czerń i biel wybierze również top z dekoltem w szpic, aby całe ciało miało przewiewne miejsce.

Lub wybierz półprzezroczystą spódnicę, plus mały pasek, aby zaznaczyć wysoką talię, aby jej piękne nogi były pełne złowrogiego uroku.Tę spódniczkę można uznać za 50% przezroczystą, która wygląda jaśniej niż cała czarna.Wiele, piękna!

2. Ciekawe cięcie + zaawansowane materiały

Oprócz ekspozycji na skórę bardzo ważny jest również dobór materiału, z którego wykonana jest odzież. Talisa Sutton lubi jedwabne materiały, gdy nosi prywatne ubrania. Słuchaj, lubi też małe jedwabne szelki i czarne jedwabne długie spódnice. Połysk daje poczucie połysku. Nawet najprostsza wersja, jest również z najwyższej półki, gdy się ją nosi. czuć.

Ponieważ użycie koloru jest proste, krawiectwo stylów odzieży wymaga trochę przemyślenia! Sprawdź tę białą koszulę z dużymi rękawami od Talisy Sutton, rękawy są takie fajne! Przy tak przyciągających wzrok detalach, nawet jeśli spodnie są po prostu czystymi i prostymi dżinsami, nadal można je bardzo ciekawie nosić, a wskaźnik kolizji koszulek jest znacznie zmniejszony, co sprawia, że ​​ludzie czują, że jest bardzo dobra w ich noszeniu!

Często też nosi fason z małymi odkrytymi plecami, a na plecach znajduje się krzyż, co sprawia, że ​​całość wygląda ciekawiej.

Jest też ta głęboka V. Talisa Sutton, blogerka, też od czasu do czasu ją nosi. Dziewczyny o płaskich piersiach i śmiałości też mogą podążać za modą. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wypróbować tę samą modę!

3. Czyste dopasowanie kolorów + trochę biżuterii

Dopasowanie kolorów Talisy Sutton jest naprawdę bardzo proste.Oprócz czerni, bieli i czerni i bieli, drugi kolor to niebieski denim.

Niezależnie od tego, czy jest czarny, czy biały, w połączeniu z niebieskim denimem, wszystko jest bezstresowe, a cała osoba wygląda bardzo świeżo.

Aby uzyskać bogatszy wygląd, Talisa Sutton doda sobie drobne dodatki, nosząc proste ubrania.Okulary przeciwsłoneczne i torebki są jej najczęściej używanymi dodatkami.Kolory tych drobnych przedmiotów są również bardzo czyste i są w zasadzie czarne.

Oczywiście od czasu do czasu ma też brązową torbę do dopasowania.

Osobiście lubi złotą biżuterię, a w jej kolokacji pojawią się złote kolczyki i złote naszyjniki. Ale w używaniu tej biżuterii Talisa Sutton jest również bardzo powściągliwa, rzadko łączy naszyjniki i kolczyki i w zasadzie ma tylko 1 lub 2 proste biżuterię na swoim ciele.

Czy po obejrzeniu strojów Talisy Sutton nadal uważasz, że proste stroje muszą być nudne? Absolutnie nie! Jej strój jest naprawdę pełen sensu na wysokim poziomie!

Tak długo, jak możesz to dopasować, jest proste i piękne!Read more at:formal dress australia
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 477
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022