Nowości w filmach 2022

Wysłane przez stonoga07 

stonoga07 (offline)

Post #1

05-08-2022 - 13:56:19

 

Jeśli jesteś miłośnikiem kina i chciałbyś co roku oglądać nowy film, rozważ nadchodzące premiery w filmach 2022. W tym roku nowe premiery obejmują film Adama Sandlera „Pamiątka” i nadchodzący „Najgorsza osoba na świecie”. W lutym debiutują również Thor: Love & Thunder oraz Minions 2: The Rise of Gru. I nie zapomnij o nadchodzącym „Dystrykcie 9: Następne pokolenie”.
Premiera Souvenir: Part II 4 lutego

W drugiej części trylogii „Pamiątka” Julie, uprzywilejowana studentka filmowa, stara się pogodzić ze swoim życiem miłosnym, jednocześnie kręcąc film dyplomowy. Julie zakochuje się w starszym mężczyźnie, Anthonym (Tom Burke), który może być tajnym agentem lub ćpunem. Jej związek z Anthonym powoli się rozpada, gdy stara się zrozumieć swój związek z nim.
Premiera filmu Najgorsza osoba na świecie 4 lutego

Najgorsza osoba na świecie, najnowszy film fabularny Joachima Triera, to przenikliwe spojrzenie na niezdecydowanie tysiąclecia. Gwiazda filmu, Renate Reinsve, daje oszałamiający, przełomowy występ. Duńska aktorka zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na ostatnim Festiwalu Filmowym w Cannes. Reinsve gra niespokojną dwudziestokilkuletnią Julie, która wabi się między straconymi romansami a nieudaną karierą. W tym filmie nie ma się do kogo zwrócić poza sobą.
Minionki 2: Powstanie Gru

W grze Minions 2: The Rise of Grrrr, której akcja toczy się w latach 70. XX wieku, młody Gru próbuje dołączyć do grupy złoczyńców o nazwie Vicious 6. Zespół, prowadzony przez legendarnego wojownika o imieniu Wild Knuckles, poluje na słynnych złoczyńców. Gru nie ma pojęcia, do kogo się zwrócić po wskazówki, ale znajduje je z mało prawdopodobnego źródła. Gru jest zdeterminowany, aby dołączyć do okrutnej szóstki i zostać kolejnym superzłoczyńcą.
Thor: Love & Thunder miał premierę 4 lutego

Jego wydanie wzmocniło letnie powroty kasowe w ten weekend. Nowy film Thor przyciągnął ponad 10 milionów widzów, czyli około 57% wszystkich kinomanów. Według EntTelligence, krajowa kasa filmu przekroczy 200 milionów dolarów, a kolejne będą w przyszłości. Choć produkcja i promocja kosztowała ponad 250 milionów dolarów, film nadal przekroczył oczekiwania.
Creed III pojawi się w kinach 23 listopada

W trzeciej części uznanej serii Rocky Michael B. Jordan powraca, by reżyserować film. W filmie opowiadającym o życiu boksera Adonisa Creeda występują Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors i Phylicia Rashad. Jako tytułowa postać Creed powraca na ring wraz z ojcem Apollo, gdy jego ojciec walczył o złoto olimpijskie. Phylicia Rashad powraca do roli przybranej matki Adonisa Creeda.
Bilet do raju jest w kinach 21 października

Ticket to Paradise został nakręcony w Queensland w Australii i pierwotnie miał zostać wydany we wrześniu. Film został tymczasowo wstrzymany z powodu COVID-19 na początku 2022 roku, ale teraz zostanie wydany 21 października w kinach i będzie transmitowany w Peacock 45 dni po premierze kinowej. Mimo opóźnienia w premierze film zapowiada się na dobry zegarek.
Premiera The Black Phone odbyła się 21 października

Czarny telefon to horror wyreżyserowany przez Scotta Derricksona. Jego poprzednie filmy to Sinister (2011), Egzorcyzm Emily Rose (2005) i Wyzwól nas od zła (2014). Reżyser powraca do gatunku filmem, którego producentem jest również Jason Blum. W filmie występuje Ethan Hawke, który gra obsesyjnego inżyniera telekomunikacji. Fabuła „Czarnego telefonu” jest niepokojąca, a film z pewnością wzbudzi w widzach przerażenie i strach.


filmedy

candymika (offline)

Post #2

19-09-2022 - 06:56:59

 

Just to let you know, I checked out your website and found it to be quite fascinating and instructive snake game. I look forward to reading many of your postings.

irenes90 (offline)

Post #3

24-09-2022 - 23:20:46

 

Czy ktoś coś poleca z premier z tego roku ?betoniarnia bielsko
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 430
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022