Pyłek pszczeli

Wysłane przez siorek81 

siorek81 (offline)

Post #1

23-03-2012 - 11:23:32

Witam baardzo sedrecznieduży uśmiech

Czy miałyście może Drogie Panie do czynienia z pyłkiem (pszczelim, kwiatowym ).
Mama miała chormonozależnego dziada, bierze Egistrozol, jest już 9 m-cy po chemiach. Dużo się slyszy o dobroczynnym działaniu pylku, ale doszły mnie jakies słuchy, że nie wolno go stosować przy chorobach nowotworowych. ?????

Haniap. (offline)

Post #2

23-03-2012 - 12:45:40

Poznań 

Ja właśnie dostałam od lekarki dietetyczki zalecenie przyjmowania mleczka pszczelego. Jest dużo droższe od pyłku, ale to jest zupełnie inny produkt pracy pszczółek. Podobno lepszy, bardziej zasobny w dobroczynne składniki. No i pyłek może uczulać. Zresztą wygooglaj sobie oba preparaty i sama przeczytasz różnicę. Nie umiem na razie powiedzieć, czy czuję działanie tych tabletek, bo biorę dopiero dwa dni..... jest drogi, więc musiałam poczekać na przelew z ZUS-u ..... oczko

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

siorek81 (offline)

Post #3

23-03-2012 - 12:52:54

No ale... czy słyszałyście o przeciwskazaniach w onkologicznych chorobach?? ja powtarzam mamie - jestes zdrowa, wycieli, przeszłaś leczenie, ale zawsze ta niepewnośc zostaje, czy po przebytej chorobie można pewne rzeczy sobie serwować..

Haniap. (offline)

Post #4

23-03-2012 - 13:21:13

Poznań 

Przecież napisałam, że kazała mi to brać lekarka. Poza tym biorę chemię, to znaczy, że jestem jeszcze chora..... Lekarka przeglądała wszystkie moje papiery i historię leczenia .... Ja jej wierzę. Ale jak masz nadal wątpliwości, napisz do naszego eksperta. To jest super lekarz, znam go z naszego centrum. buzki

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-03-2012 - 13:22:56 przez Haniap..

braja (offline)

Post #5

23-03-2012 - 15:06:12

Nie słyszałam przeciwskazan do pyłku, chyba żeby ktos był uczulony. To raczej miód jest niewzkazany za bardzo. Pyłek nie jest słodki

achesa (offline)

Post #6

09-02-2016 - 12:10:29

Pyrlandia 

Dziewczyny jakiej firmy najlepiej kupić mleczko pszczele?
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 538
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022