Polityka

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

23-01-2010 - 19:06:05

Forumowo 

Interesujesz się polityką? A może bulwersują Cię wydarzenia polityczne?
Podziel się swoimi poglądami.

agawa (offline)

Post #2

26-04-2010 - 23:14:45

okolice 

Yes! Yes! Yes!
Znalazłam przewraca_oczy
No więc zaczynam:
Obwieszczam wszem i wobec, że na pana Kaczyńskiego głosować nie będę. Bo nie!
Ale najbardziej mnie cieszy, że w Polsce wszystko jest po staremu. Leper będzie kandydował rotfl Ale jazda rotfl

b_angel (offline)

Post #3

26-04-2010 - 23:29:21

radom 

nie_bo_nie radocha

ja tez nie będem glosować na pana J. K.

a pan L. to nie ma przypadkiem wyroku w sexaferze ???????chichot

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

agawa (offline)

Post #4

26-04-2010 - 23:33:51

okolice 

No właśnie ma. Ale podpisy zbiera. I powiedzieli, że ma kandydować... przewraca_oczy Ale się będzie działo... Najbardziej bym chciała zobaczyć jego dyskusję właśnie z panem J.K. mniam

Masza70 (offline)

Post #5

26-04-2010 - 23:33:59

też się odmeldowuję. Nie wiem czy jutro mąż się ze mną nie rozwiedzie przez to pisanie na forum. Powiedzmy, że jeszcze ten jeden wieczór zaryzykuję pyta
Ja chyba zagłosuję na Kaczyńskiego. Mam mu trochę do zarzucenia ("oni stoją tam gdzie kiedyś ZOMO", podwójną koalicję z Samoobroną, nawet po tym jak ich wystawili na pośmiewisko z aferą Begerową, zawłaszczanie sobie patriotyzmu, że tylko my, oni to agenci, o gospodarce pojęcia bladego nie mają.... z drugiej strony to ideowiec, myślę, że nie kradnie, gdyby tak było, to już dawno by mu to wyciągnęli, zwykłego szarego człowieka szanuje, nie traktuje jak motłoch (a Olechowski tak)... sama nie wiem, zastanawiam się. Ale też beton z niego jak nie wiem. Tak ogólnie mam słabość jakąś do niego. I to od dawna. Po kolei mu wszystko wybaczam, nawet tych niektórych polityków z jego otoczenia, którzy mi tak oszołomsko wyglądają. Wybaczam mu, że powiedział o męczeńskiej śmierci w katastrofie, emocje, jednak ta śmierć nie była w walce, dlatego nie była męczeńska, tak myślę. Te intrygi też mu wybaczam, ponoć lepiej nie widzieć jak się robi politykę i kiełbasę. Za tą jego miłość do matki, za przywiązanie do tradycji, za to że lwem salonowym nie jest, że gardzi "towarzystwem", nie ma prawa jazdy? nie szkodzi, nie wybieramy przecież kierowcy Tira, że ma kota? wolę psy ale kot też dobre zwierzę, jutro przyjdę jeszcze co napisać... ogólnie najbardziej lubię jego niezależność i odwagę. Oberwie mu się kolejny raz za tą odwagę.

Hala1962 (offline)

Post #6

26-04-2010 - 23:35:11

Szczecin 

Strasznie się tych kandydatów namnożyło przewraca_oczy I na kogo tu głosowaćmyśli Na Pośpieszalskiego! blee

maryla (offline)

Post #7

26-04-2010 - 23:37:29

gdzieś w górach... 

ja też na tego pana nie głosuję!!! żeby była jasność to na drugiego też.
a widziałyście ilu chetnych mamy na najwyższy stołek?
Swoją drogą zawsze zastanawia mnie, co powoduje tymi , (o których większośc Polaków nawet nie słyszała), że startują w wyborach prezydenckich.
a o panu JK nawet nie chce mi sie pisać...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-04-2010 - 23:40:20 przez maryla.

b_angel (offline)

Post #8

26-04-2010 - 23:37:34

radom 

ja koty uwielbiam

ale reszty panu K. nie mogie jakoś wybaczyć rotfl

mag_dag (offline)

Post #9

26-04-2010 - 23:37:50

Sosnowiec 

a ja nie lubię fanatyzmu

i nienawidzę polityki, brrrrrrrrrrrrrr.... bagno .... a kysz

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

agawa (offline)

Post #10

26-04-2010 - 23:43:42

okolice 

Masza, prawie ze wszystkim się zgadzam... ale głownie i przede wszystkim się nie zgadzam z tym szanowaniem obywatela... Chyba róznie z tym bywało... Ale i za kilka rzeczy jestem mu wdzięczna. Na przykład za ideowość. Za Muzeum Powstania też (na prawdę duża rzecz).
Ale też mam przekonanie, że Prezydent powinien mieć prezencję. Powinien potrafić spokojnie prezentować swoje zrównoważone opinie. Powinien potrafić reprezentować różnych Polaków, nie tylko i wyłącznie ze swojej parti.
Uważam, ze pan Jarosław był znakomitym przewodniczącym swojej partii. ALe wobec urzędu prezydenckiego... trochę jest zbyt... jednostronnie wyrazisty?
I mam mu za złe kilka przekonań... zbyt ... hm.... szukam słowa... może właśnie jednostronnie zdecydowanych....
*
Mag, ale głosowac pójdziesz? Bo jak nie.... to ... nakopię...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-04-2010 - 23:44:29 przez agawa.

b_angel (offline)

Post #11

26-04-2010 - 23:45:37

radom 

agawa
ale Muzeum Powstania to św. pamięci Lech stworzył nie Jarosław .........

ajaka (offline)

Post #12

26-04-2010 - 23:46:50

40km od Warszawy 

Ja bym chętnie zagłosowała na jakąś sensowną babeczkę....kandyduje jakaś?......dosyć mam męskich rządów....

"Jeszcze nigdy tak nie było żeby jakoś nie było.." ....Szwejk

mgiełka (offline)

Post #13

26-04-2010 - 23:47:32

Radom 

A wiecie, że ja przed każdymi wyborami czekam naiwnie na... gest dobrej woli. Na to, że wreszcie któryś kandydat powie: nie robię kampani, nie wydaję cieżkich pieniędzy na nic - oddaję je potrzebującym, wspomagam nimi np. walkę z chorobami gnębiącymi moich kochanych rodaków...
Przeglądając listę kandydatów nadziwić się nie mogę... No, mają co niektórzy mniemanie o sobie... przewraca_oczy Jeszcze w innej sytuacji to niech tam, niech się rozrywają rozrywkowo. Ale teraz, po tej tragedii...
Jest gdzieś "sumienie narodu"?

Z amazonki.net od 2006 roku.

mgiełka (offline)

Post #14

26-04-2010 - 23:48:20

Radom 

Ajako, jedna była dość bliska tego - zginęła pod Smoleńskiem...

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 26-04-2010 - 23:55:25 przez mgiełka.

Al_la (offline)

Post #15

26-04-2010 - 23:51:44

k/Warszawy 

maryla
Swoją drogą zawsze zastanawia mnie, co powoduje tymi , (o których większośc Polaków nawet nie słyszała), że startują w wyborach prezydenckich.

Reklama za friko i parcie na szkło chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Masza70 (offline)

Post #16

26-04-2010 - 23:52:25

Ajako, chodzi o to że dosyć dużo sensownych babeczek zginęło w tym nieszczęsnym samolocie ... Gęsicka, Jaruga-Nowacka, Natalii-Świat, Szymanek-Deresz, Walentynowicz... dzielne i mądre kobiety.

agawa (offline)

Post #17

26-04-2010 - 23:54:10

okolice 

b_angel
agawa
ale Muzeum Powstania to św. pamięci Lech stworzył nie Jarosław .........
gafa
Bo oni tacy podobni szok byli...
Ja zawsze staram się głosować na kobietę. Czasami prowdzi to do gorących dyskuji z moim szanownym... niestety, ale się nie poddaję język
A pani Jaruga-Nowacka... byłam Jej fanką. Bardzo mądra kobieta. Prawdziwa szkoda....

lulu (offline)

Post #18

27-04-2010 - 00:21:05

k/Kwidzyna 

Byli już prezydenci miast, którzy rządzili zza krat, czemu nie mógłby być prezydent, który rządziłby zza krat. Zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz. Łyżwiński już jest na wolności, a Lepper jeszcze nie w więzieniu.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Agaba190 (offline)

Post #19

27-04-2010 - 07:01:09

k/Warszawy 

Znalazłam wątek.
A ja będę głosować na pana Kaczyńskiego. Tak bo tak.
Nie jest w niczym gorszy od kandydata PO. O reszcie nie będę wspominać.
A to, że jak go określają "konserwa" nie szkodzi. Ja lubię konserwy i to od 1990 roku.
Ma, miał i będzie miał wiele wpadek ale wszyscy je mają. Mnie te jego wpadki pasują, a to, że jemu (jeszcze 2 tygodnie temu napisałabym Im) się nie wybacza i rozdmuchuje do granic niemożliwości? Cóż tak już jest. Widocznie się go boją.
A to, że niereprezentacyjny, niski ? Popatrzcie na Napoleona a bardziej współcześnie na Sarkoziego (165), Miedwiediewa (162) itd.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-04-2010 - 07:01:46 przez Agaba190.

magdam (offline)

Post #20

27-04-2010 - 08:03:34

Gorlice, Kraków 

Ja na Pana J.K. też głosowała nie będę.
Wiecie tak się zastanawiam czy jego startowaniew wyborach to nie jest troche granie na ludzkich uczuciach?? Mam wrażenie że dużo ludzi będzie głosowało na niego ze współczucia.

A troche z innej beczki, Agawa mówi że prezydent powinien mieć prezencje i zgadzam się w 100 % a co z pierwszą damą??? Przecież ona też ma zadania - działalność charytatywna - no chyba że się mylę

Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myślenie wszystko odmieni!!!

Grażyna1 (offline)

Post #21

27-04-2010 - 08:32:07

Warszawa 

I ja na pana J.K. głosować nie będę i to z bardzo prozaicznych przyczyn. Mianowicie bardzo sobie cenię spokój dnia codziennego i dość mam atmosfery niedawnych rządów obu panów Kaczyńskich i tego co się wówczas w Polsce działo ! Wprost się tego boję !!!
A tak prawdę mówiąc - to Polska jest w Unii, gospodarka ma się nieźle i pomalutku idzie do przodu , popsuć za bardzo nie ma co , ludzie żyją sobie spokojnie i nie są prześladowani .....a poprawienie sytuacji ludzi bezrobotnych i bezdomnych nie jest takie proste , wymaga czasu i żaden rząd od razu tego problemu nie rozwiąże.
I chroń mnie Boże przed demagogią i graniem na najniższych ludzkich instynktach ....

agawa (offline)

Post #22

27-04-2010 - 08:33:46

okolice 

No to trzeba zlustrować smiling bouncing smiley żony...

mgiełka (offline)

Post #23

27-04-2010 - 12:04:02

Radom 

Już się tym zajęto... Widziałam zdjęcie w necie...

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 27-04-2010 - 12:15:40 przez mgiełka.

Agaba190 (offline)

Post #24

27-04-2010 - 12:16:51

k/Warszawy 

Grażyna1
I ja na pana J.K. głosować nie będę i to z bardzo prozaicznych przyczyn. Mianowicie bardzo sobie cenię spokój dnia codziennego i dość mam atmosfery niedawnych rządów obu panów Kaczyńskich i tego co się wówczas w Polsce działo ! Wprost się tego boję !!!
A tak prawdę mówiąc - to Polska jest w Unii, gospodarka ma się nieźle i pomalutku idzie do przodu , popsuć za bardzo nie ma co , ludzie żyją sobie spokojnie i nie są prześladowani .....a poprawienie sytuacji ludzi bezrobotnych i bezdomnych nie jest takie proste , wymaga czasu i żaden rząd od razu tego problemu nie rozwiąże.
I chroń mnie Boże przed demagogią i graniem na najniższych ludzkich instynktach ....

Grażynko mylisz funkcje rządu z funkcją prezydenta.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-04-2010 - 12:19:49 przez Agaba190.

Grażyna1 (offline)

Post #25

27-04-2010 - 14:23:03

Warszawa 

Agaba - wcale nie mylę. Ostatnie rządy PIS oraz prezydentura wiecznej walki z rządem skutecznie odstraszyły mnie od tych panów .....cenię spokój a oszołomów nie znoszę i już . Ale każdy może mieć własne zdanie.

maryla (offline)

Post #26

27-04-2010 - 15:01:38

gdzieś w górach... 

Grażynko, podpisuję się pod tym co napisałaś obydwiema rękami.
Też cenię sobie spokój i pamiętam psychozę strachu jaka panowała kiedy ten pan był premierem.
ciągłe "haki" na wszystkich. Wiem zaraz ktoś napisze, że jak ktoś jest "czysty" - to nie ma się czego bać, ale wtedy tak nie było - pamiętacie na pewno ten nieodległy czas.
No ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie.

amor (offline)

Post #27

27-04-2010 - 16:30:06

Siemianowice Sl. 

A ja wkleje Wam ciekawy artykul o roznicach miedzy dwoma prawicowymi partiami -PiS i PO.
W skrocie to:
PO: BARDZIEJ liberalne i prawicowe pod wzgledem gospodarki, nieco bardziej liberalne pod wzgledem swiatpolgadowym, PiS: BARDZIEJ socjalistyczne i lewicowe pod wzgledem gospodarki, ale bardziej konserwatywne i prawicowe pod wzgledem swiatpogladowym (katolicko-narodowe wartosci)

[archiwum.polityka.pl]
Ja będe glosowac na Komorowskiego i bynajmniej nie z powodu jego zabojczej urody! smiling smiley Jestem za PO

b_angel (offline)

Post #28

27-04-2010 - 16:32:50

radom 

amor
Ja będe glosowac na Komorowskiego i bynajmniej nie z powodu jego zabojczej urody! smiling smiley

to może z powodu zabójczego głosu chichot

kudlatam (offline)

Post #29

27-04-2010 - 16:40:52

krakow 

Wiec i ja włącze sie do dyskusji, jestem członkiem PO i jestem z tego dumna , zapisałam sie do tej partii, gdy wybory do parlamentu i na prezydenta wygrał PiS, tyle w tej partii było wtedy agresji, nietolerancji i niestety nadal tak jest ( patrz pan Kurski , pani Kempa) są tam też ludzie wspaniali, ale to nie oni są na czele partii.
Funkcja Prezydenta jest tak naprawde funkcją reprezentacyjną, chce wobec tego mieć na tym stanowisku kogoś godnego.
Nie chce słyszeć, że się za granicą z nas smieją. Wojowanie szabelką i tak nic nie zmieni, a upokarza mnie jako Polkę.
Chcę też aby PO dostało pełnię władzy i przeprowadziło reformy , bo już nic nie stanie im na przeszkodzie, jesli tego nie zrobią nie są godni naszych głosów w nastepnych wyborach.
Nie ceniłam stylu prezydentury Lecha Kaczyńskiego, ale uważam że był dobrym człowiekiem , miał ideały i wykształcenie. ale jego brat jest całkowicie inny, to nie historyk i profesor tylko polityk, i mam nadzieje że wspołczucie dla niego ( sama mu bardzo współczuję) nie wyniesie go na fotel Prezydenta RP .
Pozdrawiam wszystkie słonka i te które się ze mną nie zgadzają również!!

Agaba190 (offline)

Post #30

27-04-2010 - 16:48:35

k/Warszawy 

Co do wykształcenia J.Kaczyńskiego to jest on doktorem nauk prawnych UW.
Pozdrawiam wszystkie zwolenniczki PO.

Mark Twain
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 349
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018