"Szpitalny wyzysk" cykl listów od czytelników, GAZETA.PL

Wysłane przez mgiełka 

mgiełka (offline)

Post #1

04-04-2018 - 01:37:34

Radom 

Od jakiegoś czasu podczytuję te listy - wklejam link do najświeższego. Pod nim są linki do poprzednio opublikowanych.

[wiadomosci.gazeta.pl]

Z amazonki.net od 2006 roku.

goja66 (offline)

Post #2

04-04-2018 - 19:12:40

Ozorków 

Jezuuuu - dajcie zarobić ludziom, którzy pracują i....są odpowiedzialni za coś...Jasne - każdy w każdej pracy jest za jakiś kawałek odpowiedzialny i słusznie....ale ...różne te odpowiedzialności są...Oj różne...No może skaza na płytkach nie zrujnuje żadnego życia....Więc ci co odpowiadają za ludzkie życie niech zarabiają dobrze...Tak myślę...I tak chcę- nie chciałabym się "grzebać " w czyjeś krwi i innych...takich.....No nie!...Niech lekarz zarabia godnie -ale i każdy następny w tym temacie niech zarabia pół....tylko pół....i będzie fajnie....Bo ja sama się zastanawiam-czy do Biedronki nie złożyć papierów...winking smiley...Albo a pro po tych płytek do łazienki i kuchni ( bo u nas strefa ekonomiczna )- fizyczna praca - nie lekka- ale bez napinki - 4 tyś z przodu....Mnie brakuje dużo do tej czwórki.....oj brakuje....A poza tym ,ten co pracuje i chce pracować - niech zarobi tyle-żeby miesiąc przeżyć bez stresu....

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

renatar (offline)

Post #3

04-04-2018 - 19:31:11

sieradz 

Niestety wszyscy mamy liche dochody i jesteśmy pracującymi niewolnikami. Takie jest moje odczucie. Młody człowiek który chce pracować z powiedzmy średnim wykształceniem i w miarę rozgarnięty nie może się sam utrzymać tzn wynając małego mieszkania i żeby starczało na małe rozrywki i na zwykłe życie to nie jest dobrze.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 466
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018