Studia medyczne w Łodzi

Wysłane przez anna.milarska 

anna.milarska (offline)

Post #1

28-05-2019 - 13:20:08

Hej wszystkim. Mam pytanie, bo może się orientujecie, gdzie powinnam się wybrać na studia medyczne w Łodzi? marzy mi się skończyć onkologię i pomagać ludziom walczyć z tym smiling smiley temat niestety znam od autopsji sad smiley macie może kogoś znajomego lub słyszeliście gdzie warto ruszyć na studia medyczne? a może nie Łódź tylko dalej? będę mega wdzięczna za każda odpowiedź smiling smiley

aniaz1985 (offline)

Post #2

30-05-2019 - 13:25:52

Jak łódź to raczej tylko Uniwerek medyczny. Nie mam nawet pojęcia czy prywatne uczelnie prowadzą takie kierunki. Chyba tylko pielęgniarstwo. Zawsze możesz spróbować w Wawie. Sporo osób przecież dojeżdża codziennie do roboty do Wawy, więc możesz się tam zaczepić a na weekendy wracać do Łodzi. Przede wszystkim ciężko się dostać i utrzymać. Gratuluję samozaparcia. Zastanawiam się gdzie jeszcze blisko jest medyczny uniwerek, ale nic mi nie przychodzi do głowy. A szukałaś na portalach o uczelniach?? Może tam cos poradzą . Raz trafiłam na opis kierunku studiów i uczelnie,które go oferowały i tak wybrała swój kierunek, co prawda inny, ale na jednej uczelni z tamtej listy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-05-2019 - 19:02:03 przez Szpaku.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 474
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018