modlitwa która mi pomaga

Wysłane przez malgos 10 

malgos 10 (offline)

Post #1

29-03-2011 - 23:29:52

Łódź 

Powiem ,krótko zakładając ten wątek miałam na myśli podzielenie sie modlitwą ,która uwazam, że zawsze mi pomaga w cięzkich chwilach
Dostałam ją od teściowej jak zachorowałam
jest to

Telegram do św. Józefa w nagłej potrzebie

– czyli Triduum odprawiane w jednym dniu dla wybłagania szybkiego ratunku

Podane modlitwy można odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem. Jeśli jest to sprawa bardzo pilna, np. wyjednanie nawrócenia dla niebezpiecznie chorej osoby, wówczas można odprawić to nabożeństwo w trzech godzinach następujących po sobie.

Modlitwa

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, jaką oni żywią ku Tobie. Ofiaruję Ci też uwielbienia i hołdy wdzięczności i ofiary, jakie Ci wierni złożyli przez wieki aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece. Błagam Cię, dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, Twej Oblubienicy, racz nam wyjednać łaskę ostatecznego zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę łaskę… (tu wymienić intencję). Pośpiesz mi na ratunek, święty Patriarcho, i pociesz mnie w tym strapieniu. O święty Józefie, Przyjacielu Serca Jezusa, wysłuchaj mnie.

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Przenajświętszą Krew, Serce i Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej Przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznego zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… dla NN…

jestem na forum od 25-10-2008

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

- Fiodor Dostojewskiserce

Magda (offline)

Post #2

30-03-2011 - 08:11:55

Jastrzębie Zdrój 

ja modlę się do siostry Faustyny od 11 lat bardzo mi to pomaga ,nabieram sił ...na kolejne boksowanie w życiu uśmiech

jolaxyz (offline)

Post #3

03-08-2011 - 20:23:05

k/Leszna 

Ja modlę się przez wstawiennictwo św. Agaty, patronki Amazonek.
Wszechmogący Boże, niech nam wyprosi Twoje miłosierdzie św. Agata, dziewica i męczennica, która poddała się Tobie, dzięki męczeństwu i poświęconej Tobie czystości. Przez zasługi św. Agaty, naszej patronki, błagamy Ciebie Boże, umacniaj nas nas, abyśmy nie zrażali się nigdy trudnościami i bólem, lecz by nasza miłość hartowana w cierpieniu jak w ogniu rozgrzewała serca innych i wiodła nas do Ciebie. Wszechmogący Boże, niech św. Agata wstawia się za nami i naszymi bliskimi, wyjednuje nam potrzebne łaski, opiekuje się nami i chroni od wszelkich niebezpieczeństw> Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej.
Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. (Lothar Zenetti)

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #4

08-03-2014 - 17:20:04

Nawet nie wiedziałam ,że sw, Agata jest od Amazonek..zaraz sobie zamowię ikonę z nią..mam już kilka ikon...zbieram....
Dziękuję za wszystkie modlitwy..jakże one są nam bardzo potrzebne!!!

benia1960 (offline)

Post #5

19-05-2014 - 08:39:02

Szczecin 

Ja modlę sie do Sw.Apostoła Judy Tadeusza!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 445
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018