Niekonwencjonalnie - Totalna Biologia

Wysłane przez Sumi Lu 

Sumi Lu (offline)

Post #1

18-10-2015 - 11:41:43

Gdy zakończyłam już swoje leczenie metodą konwencjonalną spotkałam się z czymś takim jak Totalna Biologia.
Totalna Bologia, to zupełnie inne spojrzenie na to co zwykle nazywamy chorobą. Przeanalizowałam dokładnie to co dotyczy raka piersi i muszę przyznać, że u mnie wszystko się się zgadza, rzeczywiście zaistniał taki konflikt, o którym tam wspominają.
Ciekawa jestem, czy u Was też zaistniał taki konflikt, który mógłby przerodzić się w fazie zdrowienia w raka?
Odkrywca tej teorii twierdzi również, że nie istnieje coś takiego jak przerzuty. "Przerzuty" jego zdaniem to nic innego jak kolejne ogniska, których przyczyną moze być strach przed śmiercią i stres przeżyty po usłyszeniu pierwszej diagnozy.

Czy któraś z pań spotkała się z tą metodą w praktyce?
Jekie jest Wasze zdanie na ten temat?

To są linki do materiałów na ten temat:

video: [www.youtube.com]

Totalna Bilogia

5 Praw Natuty

KasiaM (offline)

Post #2

26-10-2015 - 14:50:14

Warszawa 

Ja się spotkałam z czymś podobnym, nie pamiętam jak to się nazywało, ale był to przypadek lekarza który w USA leczył osoby chore za pomocą wizualizacji nowotworu. Kazał uzmysławiać im sobie jak organizm walczy, dokładnie opisywał biologiczne mechanizmy. I przeprowadzono na tej podstawie badania - on leczył pacjentów jako psycholog i do tego byli oni leczeni normalnie przez onkologów -w grupie tych osób były dużo lepsze wyniki (w połączeniu z terapią konwencjonalną), niż u osób które nie brały udziału w psychoterapii. Czy to właśnie jest ta totalna biologia?

Sumi Lu (offline)

Post #3

27-10-2015 - 12:49:32

Nie, to nie jest to samo. To co opisujesz, przypomina mi bardzij metodę Silvy.

W Totalnej Biologii chodzi o to, że każda choroba to nie jest choroba, tylko proces uzdrawiania i czyszczenia się organizmu.
Choroba trwa zanim pojawią się objawy zewnętrzne. Ważne jest aby znaleźć prawdziwą przyczynę, która wywołała chorobę i objay zdrowienia, czyli w tym przypadku raka piesi.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 410
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018