Jakie powinno byc moje leczenie? -proszę o interpretację

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

20-06-2015 - 16:44:11

Poznań 

Alicja65 w wątku przywitaj się napisała post, którego niestety z przyczyn technicznych nie moge przenieść w odpowiednie miejsce czyli tutaj , treść jest następujaca:

Witam mam raka piersi wynik badania poperacjnego,, cacinoma ductale infiltrans mammae g2,pT1cNO [SN] ,,.W badaniu immunohistochemicznych;ERiPgR-obie reakcjew nacieku ujemne,HER2-silnie dodatnia i ciagla reakcja blonowa praktycznie w 100% komurek nacieku raka (3+, stan pozytywny) Ki 67 reakcja dodatnia w okolo 25 % komorek nacieku raka . Jestem przerazona ,jakie powinno byc moje leczenie .:płacze

o odpowiedzi proszę już w tym miejscu.

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Kuba (offline)

Post #2

20-06-2015 - 17:45:35

Gogolin 

myszka
Alicja65 w wątku przywitaj się napisała post, którego niestety z przyczyn technicznych nie moge przenieść w odpowiednie miejsce czyli tutaj , treść jest następujaca:

Witam mam raka piersi wynik badania poperacjnego,, cacinoma ductale infiltrans mammae g2,pT1cNO ,,.W badaniu immunohistochemicznych;ERiPgR-obie reakcjew nacieku ujemne,HER2-silnie dodatnia i ciagla reakcja blonowa praktycznie w 100% komurek nacieku raka (3+, stan pozytywny) Ki 67 reakcja dodatnia w okolo 25 % komorek nacieku raka . Jestem przerazona ,jakie powinno byc moje leczenie .:płacze

o odpowiedzi proszę już w tym miejscu.
Jest to podtyp HER-dodatni (nieluminalny), leczenie powinno obejmować chemioterapię zawierającą antracykliny i taksany orazz roczne leczenie trastuzumabem (guz ma ponad 1 cm średnicy). Stadium jest wczesne, rokowanie dobre.

Alicja65 (offline)

Post #3

20-06-2015 - 22:18:25

sochaczew 

Dziekuje , 23 czerwca mam wizytę u onkologa specjalisty bedzie decyzja jaka chemia ,jestem dobrej mysili, tak sobie wmawjam ...

Majinka (offline)

Post #4

20-06-2015 - 23:12:29

Czechy 

Zgadzam się z Kubą. Ja mam podobne wyniki i mam właśnie taki schemat leczenia. Podrawiampapa

Wandka (offline)

Post #5

21-06-2015 - 01:28:18

Warszawa 

Alicjo, porozmawiaj z lekarzami o badaniach klinicznych w twoim przypadku. To jest ogromna szansa. Ja się dostałam do takich badań i jestem bardzo zadowolona. Zastanów się nad moją propozycjąserce

Alicja65 (offline)

Post #6

23-06-2015 - 13:22:36

sochaczew 

Dziś wizyta u onkologa i decyzja jakie moje dalsze leczeniebezradny