Wyniki , leczenie luminalny A

Wysłane przez IWCIA70 

agnieszka30 (offline)

Post #1

27-02-2018 - 16:11:22

Będzin 

Ja mam przerzuty do kosca, prawie wszedzie, wapń mam o dziwo w normie. Bralam kwas i przerzuty nadal postepowaly w strasznym tempie. Zostal odstawiony bo podejrzewano matrwice szczęki. Zaznaczam tylko ze lek bardzo uszkadza ukrwienie i dotlenienie tkanek dziąseł, po wyrwaniu zęba, dziąsła się nie zrastaja, nastepuje jalowa martwica. Jest to bardzo duzy problem jesli trzeba usunac zęba. W zyciu bym sie nie zgodzila na podanoe takiego swinstwa, będąc zdrpwym.

Agaba190 (offline)

Post #2

27-02-2018 - 16:15:31

k/Warszawy 

No właśnie o to mi chodziło, że to nie jest ot sobie "zwykłe" lekarstwo i że skutki uboczne przy, podkreślam, profilaktycznym braniu mogą nam zmarnować życie.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Tomasz. (offline)

Post #3

11-03-2018 - 10:19:14

Pruszków 

Odnośnie korzyści ze stosowaniu kwasu zolendronowego jako prewencji (gdy nie ma potwierdzonych przerzutów do kośćca) napisała nasza Konsultant, dr Górnać. [amazonki.net]
Były 30-40 lat temu hipotezy o korzyściach z zapobiegawczym podawaniem antybiotyków. Moja matka miała np. przez ponad dwa lata podawane naprzemiennie chemioterpeutyki na zwalczanie stale nawracających, niszczących kłębuszki nerkowe zakażeń bakteryjnych dróg moczowych. Aby uniemożliwić rozwój bakterii. Odstąpiono od tego, więcej szkód niż korzyści z leczenia wg. posiewu moczu. Inne choroby, inne zagrożenie dla zdrowia i życia- ale pewne koncepcje nie przetrwały (nie przetrwają) próby czasu.

Ewa46 (offline)

Post #4

11-03-2018 - 13:49:21

Szczecin 

agnieszka30 właśnie mam problem...idę do dentysty, bo podejrzewam, że górna 7 po wielokrotnym leczeniu pękła - czuję językiem ...no i co teraz ?...od 2 lat biorę kwas na przerzuty do kręgosłupa. A co mam zrobić jeżeli będzie trzeba ten ząb usunąć ????? stres Czy zawsze są kłopoty po usunięciu ??????

Kari (offline)

Post #5

31-10-2018 - 21:00:19

Warszawa 

IWCIA napisalam priv. Napisz proszę co u Ciebie jak leczenie?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 457
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022