Zmiana jak bielactwo

Wysłane przez malgos 10 

malgos 10 (offline)

Post #1

01-12-2018 - 10:00:11

Łódź 

Tak przy okazji czy zdarzyło się komuś zauważyć zmianę na wadze sromowej podobnej do bielactwa. Nie boli tylko ma inny kolor. Trochę mnie to martwi. Jestem 12 lat po raku piersi i 11 po raku endometrium do zeszłego roku było ok a teraz przyuwazylam to i nie wiem czy to zmiany z powodu braku hormonów bo śluzowe mam cieniutka czy coś innego Może któraś z Was coś takiego miała Proszę o kontakt

jestem na forum od 25-10-2008

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

- Fiodor Dostojewskiserce

Agaba190 (offline)

Post #2

01-12-2018 - 11:20:33

k/Warszawy 

Co to znaczy, że ma inny kolor? Jeżeli "zbielała" to na Twoim miejscu poszłabym do lekarza dermatologa i pokazała. Wg mnie powinien zostać pobrany wycinek do badania hist-pat. Może to być leukoplakia.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Tomasz. (offline)

Post #3

01-12-2018 - 13:10:52

Pruszków 

Co do śluzówek w pochwie- ro rozważenia z lekarzem globulki Oekolp forte. Pozwalają odbudować śluzówkę w pochwie. (wyłacznie na receptę- ilości hormonów, które dostają się do krwioobiegu są znikome). Ja bym zmianę obserwował. Wycinek w razie powiększania się zmiany. Może to być też na tle zakażenia wirusem HPV.

dziubas (offline)

Post #4

01-12-2018 - 15:46:57

Gdańsk 

ja nic madrego nie napisze bo... mam juz lustrzycę i nie jestem w stanie tak sie "wygiąć" z lusterkiem zeby tam zajrzeć! ale pod palcami wyczułam przy myciu drobne brodaweczki i w styczniu na wizycie kontrolnej u gina, bo jesteśmy jak to sie mówi "po słowie", no nie dokładnie tak tylko juz odwazyłam sie z nim bardziej po męsku niz po panieńsku porozmawiać, to go odpowiednio spytam, żeby tam sprawdziL czy mi jakaś narosl nie rośnie...! wstydniś

malgos 10 (offline)

Post #5

02-12-2018 - 01:17:11

Łódź 

Przyznam się poszłam do ginekologa Stwierdziła że pochwa ok i zrobiła usg i też ok ale białe plamy dziwne będziemy robić wycinek 17 stycznia i zobaczymy i nic więcej nie powiedziała Samo czekanie mnie nakręca Osiwiec nie zdołam bo już siwa jestem chyba wylysieje jak zacznę z nerwów włosy rwac taka głupia mam naturę Bo czekanie mnie dobija a jak już wiem co jest co to biorę się w garść i do przodu Pozdrawiam

jestem na forum od 25-10-2008

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

- Fiodor Dostojewskiserce

dziubas (offline)

Post #6

02-12-2018 - 22:21:44

Gdańsk 

Małgoś!serce Nerwy nerwami, ale "młódka" nie jestes i swa madrośc masz to wolisz sie zadręczac czekaniem, zamioast łyknąc przez ten okres codziennie hydroxyzinum?myślii przynajmniej w nocy spokojnie spac? śpi
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 386
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018